Związek z samotną matką to według tego mężczyzny największy dramat, jaki może się komukolwiek przydarzyć. Jest oburzony, jakim prawem matki stawiają na pierwszym miejscu swoje dzieci, a nie jego. Richard Cooper uważa, że on i jego potrzeby powinny zawsze być na pierwszym miejscu. Czyli ma podejście do życia podobne do tego prezentowanego przez większość dwulatków. 

Richard Cooper wylicza wiele powodów, przez które bardzo cierpiał, będąc w związku z samotną matką. Większość z nich można właściwie sprowadzić do „musiałem uszanować to, że kobieta, z którą jestem w związku, jest człowiekiem” albo „jestem sfrustrowany, bo żadna kobieta mnie nie chce, więc ponarzekam na moją byłą”.

Najgorszy związek na świecie

Dlaczego, według tego mężczyzny związek z kobietą, która ma dzieci z poprzedniego związku, jest najgorsze? Po pierwsze, rozstanie boli dwa razy bardziej — ponieważ mężczyzna przywiązuje się też do dzieci. Co kłóci się z innymi wypowiedziami Richarda, w których nazywa je „rozpuszczonymi bachorami”, które się nad nim „znęcały”. Coopera boli też, że ani kobieta, ani dzieci nie uznają go za ich prawdziwego ojca. Cóż, nic dziwnego, skoro ich nie znosi.  

związek
youtube.com, 21 studios

Richard Cooper ma całą listę kobiet, których unika. 

Mężczyzna twierdzi też, że to niedopuszczalne, żeby samotna matka „stawiała dzieci na pierwszym miejscu”, miała „własne problemy” i „niełatwą przeszłość”. Jak się wydaje, Richardowi przeszkadza związek z człowiekiem w ogóle, nie tylko samotną matką. Tacy panowie powinni naprawdę zastanowić się nad sobą i zrozumieć, że nie wszystko kręci się wokół nich. Ich partnerki mają własne życia i problemy. 

Kim jest Richard Copper?

Richard Copper jest „inwestorem, opowiadającym mężczyznom o życiowych prawdach, biznesie i kobietach”, czyli tak zwanym „coachem”. Większość jego wypowiedzi i wpisów w Internecie obraca się wokół tego, że kobiety są złe, okropne i niedobre, a w ogóle to gorsze od mężczyzn. 

związek
twitter.com/Rich_Cooper

Richard jest z siebie bardzo dumny.

Całe szczęście, żadna samotna mama na pewno nie chciałaby wejść w związek z takim człowiekiem. Nie warto marnować swojego czasu na mężczyznę, który sądzi, że jest pępkiem świata i każda kobieta, która się z nim spotyka, powinna zajmować się nim i tylko nim, a przy okazji nie mieć żadnych życiowych problemów. 

związek
Photo by Alvaro Reyes on Unsplash

Na szczęście żadna samotna mama nie jest zainteresowana takim facetem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miliard telefonów zagrożonych atakiem. Twoja komórka również
  2. Uważali, że po ich okolicy grasuje wilkołak. Gdy go złapano, prawda okazała się bardzo smutna
  3. Dominika Gwit trzęsie pośladkami i skacze na najnowszym wideo. Fan: „To jest już straszne”
  4. Jak zrobić koka? Proste i szybkie sposoby na efektowne koki
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

źródła: twitter.com, youtube.com

Poprzedni artykułDominika Gwit trzęsie pośladkami i skacze na najnowszym wideo. Fan: „To jest już straszne”
Następny artykułWeterynarz miał uśpić bezpańskiego psa. Nie mógł uwierzyć w to, co się wydarzyło po podaniu zastrzyków
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego