Związek to wspaniała, lecz nie zawsze łatwa sprawa. Choć wszystkim nam marzy się miłość niczym z romantycznego filmu, rzeczywistość nie jest aż tak kolorowa i nie wszystkie pary są w stanie przetrwać próbę czasu. Jak się okazuje, istnieje 5 oznak, które wyraźnie sygnalizują, że nasz partner już nas nie kocha, a my nie powinnyśmy tracić ani swojego czasu, ani energii. 

Światowej sławy pisarka i psycholog – Anna Kiryanova, opublikowała pewien artykuł, w którym zwraca uwagę na delikatny temat, jakim jest brak miłości pomiędzy dwojgiem ludzi. Na tej podstawie skompletowaliśmy kilka znaczących oznak, które powiedzą ci, że lepiej odpuścić, bo on już nie kocha. 

5 oznak, że on cię nie kocha

1. Niedotrzymywanie słowa

To bardzo niepokojący znak. W momencie, w którym twój partner nie jest w stanie dotrzymać danego ci słowa – zadzwonić, napisać, pomóc, warto zacząć się zastanawiać, czy jemu jeszcze w ogóle zależy. 

2. Brak wsparcia i troski

Twoje sprawy nie muszą być priorytetowe dla twojego partnera, jednak powinny być ważne. W momencie, w którym tak nie jest – wiedz, że dzieje się coś niepokojącego, a twój związek ma marne szanse na przetrwanie.

  1. Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę. Nikt nie spodziewał się jej tak szybko, gratulacje
  2. Ważne ogłoszenie dla wszystkich, którzy jutro chcą zrobić zakupy w Lidlu, Biedronce, Dino, Auchan i innych sklepach. Nie wszyscy mieli świadomość
  3. Pilne ostrzeżenie sanepidu. Zakażona woda, może zawierać substancje toksyczne

Związek bez miłości

3. Wieczna krytyka

Wieczna krytyka ze strony partnera, świadczy o tym, że denerwuje go absolutnie wszystko. Co więcej – uważa, że wszystko, co robisz, wykonujesz źle. Czy jest sens dłużej być z kimś, kto potrafi tylko krytykować?

4. Rozdrażnienie

To bardzo charakterystyczny syndrom wypalenia miłości. Kiedy twój partner nie rozmawia z tobą, a czasem coś burknie, kiedy wcale się nie uśmiecha, a jedynie pyskuje – powinnaś wyczuć, że drażni go sama twoja obecność.

5. Chciwość

Wiadomo, że miłość, to m.in. dzielenie się najdrobniejszymi rzeczami. Jeżeli twój partner chce mieć wszystko dla siebie, wiedz, że nie uwzględni cię w swoich planach na przyszłość.

Pamiętaj – lepiej zrezygnować z toksycznej relacji bez miłości, zanim całkiem się na niej wypalisz.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

związek
fot. unsplash.com / Christian Fregnan

Czy masz się o co niepokoić?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Masz konto w PKO BP albo ING Banku Śląskim? Pieniądze znikają z kont, klienci muszą być bardzo ostrożni
  2. Nareszcie, przełomowa decyzja naszych sąsiadów. Wielu Polaków czekało od dawna
  3. Agnieszka Pilaszewska czy Katarzyna Żak? Którą Alinę z ”Miodowych lat” woleliście oglądać?
  4. Wielka Brytania: rząd grozi powrotem lockdownu. Tysiące osób na plaży, niebezpieczne incydenty i interwencja policji
  5. Jest decyzja sądu w sprawie kierowcy autobusu. Przyznał, dlaczego był pod wpływem, powód jest wstrząsający
  6. Dramatyczna sytuacja w kolejnej części Polski. Burza spowodowała ogromne zniszczenia i niebezpieczeństwo, wstrząsające zdjęcia

Źródło: topniusy.eu

 

Poprzedni artykułEwa Wachowicz została wykorzystana w okrutny sposób. Gwiazda jest zdruzgotana
Następny artykułWielka radość w domu Anny Kalczyńskiej. Gratulacje, cała rodzina świętuje
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.