Zwierzę ukryte na tym rysunku jest w stanie odnaleźć tylko 1 na 10 osób. Koniecznie sprawdź, czy rozszyfrujesz zagadkę, czy może zostaniesz pokonana przez iluzję optyczną? Ostrzegamy, nie jest łatwo, zwierzak się dobrze ukrył. 

Uwielbiamy iluzje i złudzenia optyczne. W końcu kto z nas nie lubi wystawiać na próbę własnej spostrzegawczości? Jak widać odpowiednie użycie kontrastu, cieni, kolorów i percepcja są w stanie płatać figle nawet ludzkiemu mózgowi. Tym razem we wciągającą grę z widzem postanowił wejść rosyjski rysownik, który na swojej grafice zamieścił zwierzę! Zobacz, czy uda ci się je znaleźć. Potrafi to tylko 1 na 10 osób.

Zwierzę ukryte na rysunku

Ta rysunkowa iluzja optyczna to prawdziwa gratka dla fanów złudzeń i zagadek. Choć zdjęcie z początku wygląda na zwykłą grafikę, okazuje się, że różni ja jeden szczegół. Artysta ukrył rysunek w rysunku. Znajdziesz na nim zwierzę? Jeżeli tak, jesteś wybitnie spostrzegawczym człowiekiem. Pamiętaj, że udało się to jedynie 1 na 10 osób!

zwierzę
www.valdub.ru

Przypatrz się dobrze, choć zagadka nie jest łatwa, nie jest niemożliwa do odadnięcia. Jeżeli wciąż nie możesz znaleźć tam zwierzęcia, poniżej czeka na ciebie podpowiedź i rozwiązanie. Będziesz zaskoczona! 

Złudzenie optyczne

Jak mówi stare przysłowie: punk widzenia zależy od punktu siedzenia. Czasami, aby coś dostrzec, trzeba na to spojrzeć z drugiej strony. Tak też jest w tym przypadku. Obróć grafikę o 180 stopni, a dostrzeżesz ukryte zwierzę. Co widzisz?

zwierzę
www.valdub.ru

Nadal nic? Spróbuj zmienić odległość! Czy twoim zdaniem stary brodacz magicznie nie przeobraził się w psa gryzącego kość? Przyjrzyj się dokładnie. Broda i wąsy starszego mężczyzny zamieniły się w głowę i uszy psa, nos stał się wielką kością, oczy łapkami, kaszkiet dywanikiem a ucho ogonem! Zwierzę pojawiło się samo! 

Ta zagadka optyczna, która podbiła Internet, nie należy do najprostszych. Jej twórca, ValDub, uwielbia bawić się z widzami i ma na swoim koncie kilkanaście takich obrazków! Takie rysunkowe sztuczki zamieniają się w inny obraz, a zazwyczaj do transformacji dochodzi podczas rotacji. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy nowotworu dróg żółciowych. Łatwo je przeoczyć
  2. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli
  3. Mięso z „wkładką higieniczną” na dnie? Już nigdy więcej go nie kupisz, gdy poznasz prawdę
  4. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
  5. Syn Olgi Tokarczuk. Kim jest Zbyszko Fingas? Ma 34 lata i niecodzienny zawód
  6. Niezwykła Nel z „W pustyni i w puszczy” została dziewczyną do towarzystwa. Miał być wielki powrót, a jest skandal

źródło: lolmania.eu

Poprzedni artykułGwiazdy TVN jest w ciąży. „To czwarty miesiąc” ciąży polskiej Miss Świata
Następny artykułCórka Beaty Kozidrak wydaje solową płytę na jesień. Katarzyna Pietras będzie jak mama?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.