Zwierzę znalezione na jednej z plaż zadziwiło przechodzących nieopodal ludzi swoim wyglądem. Natychmiast zrobiono mu zdjęcie, które wywołało istną burzę w internecie. Komentujący zachodzą w głowę, co to za stworzenie. Choć snuje się przypuszczenia, nikt nie wie czym w rzeczywistości jest!

Wygląda na to, że świat fauny i flory jeszcze nie raz nas zaskoczy. Jeżeli sądzisz, że w swoim życiu widziałeś już wszystko, warto spojrzeć na zwierzę, które zostało wyrzucone na plażę. Osoby, które je znalazły były wręcz przerażone.

Tajemnicze zwierzę na plaży

Tajemnicze zwierzę na plaży zostało dostrzeżone przez grupkę ludzi. Początkowo wszyscy myśleli, że na brzegu leży wyrzucony przez wodę delfin. Kiedy podeszli bliżej, odkryli jak bardzo się mylili!

To, co znalazło się na plaży w meksykańskim kurorcie Destiladeras, leżącym nad najgłębszym oceanem świata, wzbudziło w mieszkańcach ogromne poruszenie. Przypominające zmutowanego delfina lub węża zwierzę szybko stało się internetowym viralem. Wszyscy rozprawiają o tym, czym w rzeczywistości jest morski stwór.

  1. Nie żyje aktorka znana z hitowego serialu Polsatu. Przegrała z okropną chorobą w wieku 56 lat
  2. Dlaczego kot udaje chleb? Pozycja na bochenek mówi wiele o twoim mruczku
  3. Córka Anny Jantar w ważnej sprawie pokazała znajdkę i jej dziecko. Zwróciła się z apelem do fanów

Zwierzę wyrzucone na plaży

Zwierzę wyrzucone na plażę nie ma oczu ani płetw. Za to posiada charakterystyczny podłużny pysk, ostre zęby i jest niezwykle długie. Co to takiego?

Internauci przez te kilka dni zdążyli wysnuć własne teorie. Niektórzy uważają, że jest to zmutowany delfin lub taki, który przyszedł na świat w wyniku poronienia, przez co nie zdążył się do końca rozwinąć. Tu jednak wątpliwość budzi jego rozmiar. Zdaniem innych, wodny stwór musiał żyć na bardzo dużych głębokościach, a jeszcze inni uważają, że nie ma z czego robić sensacji, gdyż jest to najzwyklejsza na świecie murena. Pojawiły się też głosy, że zdjęcie to zwykły fotomontaż. Czy może być to prawda?

Jak podaje portal o2, lokalne media twierdzą, że żaden z tamtejszych z rybaków nigdy nie widział podobnej istoty. Zagadka zostanie rozwiązana, kiedy sprawą zajmą się biologowie. Kto wie, może właśnie odkryto nowy gatunek, który zamieszkuje naszą planetę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zwierzę
Documental Nayarit, Facebook

Znalezione na plaży zwierzę wzbudza spore zainteresowanie wśród internautów.

zwierzę
Documental Nayarit, Facebook

Niektórzy uważają, że to zmutowany delfin, węgorz lub murena. Jaka jest prawda?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Aga zdradziła cudowny przepis na kotlety lepsze niż mielone i schabowe razem wzięte. Obiad na 2 dni zrobisz z bajeczną łatwością
  2. Nagle wybiegły na nich dwa duże psy. Zaciągnęły ich w krzaki, szybko zrozumieli, że zostało im niewiele czasu
  3. Skandaliczne sceny na polskiej plaży. Mężczyzna nie miał litości dla psa
  4. Mateusz Morawiecki zapowiada kary i nieprzyjemne konsekwencje. Wszystko przez jeden incydent, jest oficjalne oświadczenie
  5. Niewiarygodne, Kinga Duda złożyła obietnice swojej mamie. Tygodnik ujawnił szczegóły
  6. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę
  7. Zmusiła owczarka, aby zapozował z nią do zdjęcia. Chwilę później wydarzyła się tragedia

źródło: wp.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.