Zwierzę, które cierpi dla uciechy gawiedzi to widok, który nie powinien mieć miejsca w cywilizowanym społeczeństwie. Ludzie, którzy zmusili świnię do skoku na bungee, zapomnieli, czym jest człowieczeństwo.

Promowanie parku rozrywki przy pomocy maltretowania bezbronnej świni? To nie jest opowieść z czasów, gdy prawa zwierząt jeszcze nie istniały w świadomości społecznej. Oburzająca historia wydarzyła się całkiem niedawno. Domorośli spece od reklamy okrutnie wykorzystali zwierzę, by promować swój biznes. Barbarzyńskie zachowanie oburzyło internautów.

Zwierzę cierpi, właściciel liczy pieniądze

Czego się nie robi dla pieniędzy? To w teorii retoryczne pytanie zawsze ma inną odpowiedź – w zależności od dopowiadającej osoby. Są jednak zachowania, które łamią wszelkie przyjęte normy.

Parafrazując słowa francuskiego filozofa, wolność jednostki kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność innej. Zwierzę też może czuć strach, ból i smutek. Te wszystkie uczucia z pewnością naraz odczuwała świnia, która padła ofiarą akcji promocyjnej nieludzkich marketingowców.

Jedzenie mięsa to temat, który dzieli ludzi – z każdej strony znajdą się argumenty przemawiające za lub przeciw. Zmuszanie świni do skoku na bungee z pewnością połączy jednak mięsożerców i wegetarian w słusznym oburzeniu…

Makabryczna akcja promocyjna

Bezbronne zwierzę nie spodziewało się, co je czeka. Chiński park rozrywki wymyślił akcję promocyjną polegającą na zmuszeniu świni do skoku na bungee.

Niczego niespodziewające się zwierzę zostało ubrane w pelerynę Supermana i wprowadzone po metalowych schodach na samą górę metalowej konstrukcji służącej do skoków na bungee.

Ufna świnia nie wiedziała, że za chwilę przeżyje ogromny stres związany z aktywnością, do jakiej z pewnością nie była przygotowana (zależnie od poglądów) zarówno przez ewolucję, jak i Stwórcę.

Rozochoceni pracownicy parku rozrywki niewiele myśląc, przypięli śwince uprząż, związali łapy i zrzucili ją w liczącą kilkadziesiąt metrów przepaść. Wrzucony do sieci film wywołał oburzenie internautów z całego świata.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zwierzę
youtube.com

Metalowa konstrukcja do skoków na bungee to nie miejsce dla świni.

zwierzę
youtube.com

Zwierzę zostało bezlitośnie zrzucone w przepaść.

zwierzę
youtube.com

Zwierzęta nie powinny musieć cierpieć dla naszej uciechy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna myślał, że znalazł kamień. Podniósł go, a prawda okazała się zupełnie inna
  2. Właściciele uznali go za najbrzydszego psa na świecie i porzucili. Zwierzę przetrwało i dziś ma niewiarygodne życie
  3. 10 kotów przyłapanych w bardzo dziwnych sytuacjach. Numer 8 wprawi was w osłupienie
  4. Uratowała cierpiącego pitbulla. Później wydarzyła się najbardziej niespodziewana rzecz, na którą nie była gotowa

Redaktor działu show-bieznes w Lelum.pl. Student amerykanistyki, który kocha pisać, szczególnie krótkie formy. Dziennikarstwo to jego pierwsze zajęcie w życiu - wbrew przysłowiu o wchodzeniu do tej samej rzeki postanowił wrócić do tego, co lubi najbardziej. Jego ulubione gwiazdy to Krzysztof Krawczyk, Michał Szpak i Danny DeVito. Prywatnie lubi piłkę nożną, filozofię i gotowanie.