Zwierzę przyszło na świat z porażającą mutacją. Pyszczek świni przypominał ludzką twarz. To jednak nie jedyna, przedziwna mutacja w przypadku tego prosiaka. Zwierzę cierpiało na wadę wrodzoną – jego widok naprawdę przeraża. Wszystko zostało udokumentowane na filmie. Sami oceńcie.

Ta dziwna sytuacja miała miejsce w południowo-wschodnich Chinach. To właśnie tam doszło do narodzin przerażającego zwierzaka. Prosię nie przypominało małej świnki, a… dziwnego stwora. Filmik z udziałem świnki obiegł cały internet.

Dziwne zwierzę

Świnia urodziła aż 19 prosiąt. 18 z nich nie wzbudzało żadnego niepokoju i były całkiem normalne. Jedno natomiast budziło mieszane uczucia. Odosobnione prosię, poza ludzką twarzą, przerażało także naroślą wystającą z czoła, która przypominała trąbę. Całość tworzy naprawdę dziwny, niespotykany i niepokojący widok.

Prosię tuż po urodzeniu miało spory problem z oddychaniem, nie mogło się także normalnie poruszać, bo było bardzo słabe. Świnka zmarła po dwóch dniach. Z medialnych doniesień wynika, że cierpiała na wadę rozwojową.

  1. Tragedia znanej aktorki, jej partner popełnił samobójstwo. Media obiegła tragiczna wiadomość, skoczył z 27.piętra
  2. Dziecko zjadło kotleta kupionego w Lidlu. Zmarło po 8 latach cierpienia
  3. 6-letnia córka po powrocie z religii wręczyła mamie liścik od zakonnicy. Kobieta od razu pojechała do szkoły

Zwierzę na nagraniu

Przed śmiercią świnki udokumentowano ją na filmiku, który opanował cały Internet. Został nakręcony w prowincji Guangdong, w miejscowości Jiangmen. Świnka należała do 40-letniego Tao Lu, prowadzącego własną farmę.

Na świecie znanych jest sporo dziwnych i przerażających historii związanymi z niewyjaśnionymi, zwierzęcymi mutacjami. Ta jednak jest jedną z najdziwniejszych. Zresztą, zobaczcie sami.

ZOBACZ FILM:

Zwierzę jest naprawdę dziwne i niespotykane. Internauci nie mogą się nadziwić.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pogrzeb Emila Karewicza. Padły słowa, których nikt nigdy się nie spodziewał, prezydent również skomentował
  2. Otwierają granice, nie wpuszczą Polaków. Kraj w Europie podjął decyzję
  3. Córka Krzysztofa Jackowskiego ujawniła całą prawdę na jego temat. Wypłynęły rodzinne sekrety
  4. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód
  5. Wielka radość w życiu Zenka Martyniuka. Wspaniałą nowinę ogłosił już światu, gratulacje
  6. Podczas spaceru po lesie znalazł czarcie jaja. Podszedł bliżej i natychmiast pożałował

Źródło: lolmania.eu

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.