Zwierzęta naprawdę potrafią się o siebie troszczyć. Pies okazał się strażnikiem porządku i zapobiegł walce dwóch kotów. Gdyby nie jego bohaterskie zachowanie, ta sytuacja mogłaby skończyć się tragicznie. Rozważny pies w odpowiednim momencie odciągnął swojego kociego przyjaciela na bok, zrobił to w mistrzowskim stylu. Wszystko zostało nagrane. 

Niezwykły filmik pokazuje, jak dwa koty zbliżają się wrogo do siebie. Nagle duży pies rasy Golden retriever odciąga gotującego się do walki kota na bok. W ten sposób zapobiega walce dwóch kotów. Wideo zyskało ogromną popularność w internecie i podbiło serca osób na całym świecie. Zwierzęta stały się sławne.

Czy psy i koty mogą się przyjaźnić?

Okazuje się, że tak! Koty i psy mogą się przyjaźnić, a pies na filmiku pokazuje, jak taka przyjaźń ma szansę wyglądać. W przyjacielskim geście pies wyciągnął pomocną łapę w kierunku kota i uchronił go przed kłopotami.

Na filmiku kot groźnie zbliża się kierunku innego, większego i groźniejszego kota. Nie tak szybko! zdaje się mówić Golden retriever, który interweniuje, widząc możliwe kłopoty. Pies łapie kota za smycz, którą z nieznanego powodu ma na sobie i odciąga go z dala od bójki. Kryzys zostaje zażegnany. 

  1. Do schroniska przyszedł niewyobrażalnie piękny pies. Był zupełnie sam, zaczęły dziać się niesamowite rzeczy
  2. Dziecko spotkało w łóżku husky’ego. Zachowanie czworonoga rozkłada na łopatki
  3. Jest oświadczenie policji. Trwa obława mężczyzny, który uciekł z pumą do lasu

Zwierzęta pomagają sobie nawzajem

Zanim zostało usunięte z Twittera, wideo zgromadziło prawie dziewięć milionów wyświetleń. Na szczęście zostało ponownie dodane na YouTube’a, gdzie znowu stało się popularne. Pies strzegący swojego kociego przyjaciela rozczulił wiele serc internautów, którzy dostrzegli podobieństwa między zachowaniem ludzi i zwierząt. Wielu z nich porównało scenę do wielu podobnych sytuacji pod barami, kiedy pijani ludzie potrzebują pomocy swoich przyjaciół, aby uniknąć bójki.

Troskliwy Golden retriever okazuje delikatność i świadomość w podobny sposób, jak wielu bardziej rozsądnych przyjaciół chroni innych przed gniewnie podjętymi decyzjami. 

ZOBACZ FILM:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na obrazku ukryło się kilka magicznych stworzeń. Większość osób widzi 5, ale tylko wybitne osoby umieją wskazać więcej
  2. Kobieta uwięziła pieska w reklamówce. Dzieci rzuciły mu się na ratunek, brawo dla małych bohaterów
  3. Wasze koty też śpią w dziwnych pozycjach? Chcemy zobaczyć zdjecia
  4. Pies i kot nie widzieli się przez krótki czas. Zachowanie mruczka przekracza ludzkie pojęcie
  5. Suczka zobaczyła na ulicy identycznego psa jak ona. Wręcz błagała właścicielkę, by wrócił z nimi do domu
  6. PILNE: Wrocław. Złodziej ukradł puszkę z datkami na bezdomne zwierzęta. Potrzebna pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny

Poprzedni artykułBardzo mocne wystąpienie Rafała Trzaskowskiego. Na oczach milionów nie przebierał w słowach
Następny artykułGdzie tak naprawdę znajduje się ciało Piotra Woźniaka-Staraka? Niewiarygodne doniesienia zdezorientowały wszystkich
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.