Zwierzęta są naprawdę podobne do ludzi! Owczarek australijski to rasa, która cieszy się coraz większą popularnością. Co ciekawe psiaki te uznawane są za jedne z najmądrzejszych na świecie. Okazuje się, że w mgnieniu oka mogą stać się też prawdziwymi gwiazdami! Dowodem jest pewne czworonożne rodzeństwo, które nie potrafi bez siebie żyć. Ich zdjęcia podbijają serca Internautów. 

Nie ulega wątpliwości, że psiaki to niezwykle towarzyskie i skore do zabaw istoty. Długie godziny spędzone na psotach nie stanowią dla nich żadnego problemu. Pełnię szczęścia osiągają wtedy, gdy ich domownicy oraz pozostałe zwierzaki mieszkające pod ich mają podobne upodobania jak oni. To właśnie dlatego pewne rodzeństwo owczarków uznawane jest za największych szczęściarzy. Nie bez przyczyny nie odstępują się nawet na krok. 

Słodkie owczarki australijskie

Kaladin i Storm to rodzeństwo, mieszkające w Denver w Kolorado. Bracia to szczęśliwe psiaki rasy owczarek australijski. Pomimo tego, że mają jednych rodziców, ich wygląd znacznie się od siebie różni!

Storm jest posiadaczem umaszczenia blue-merle, czyli inaczej marmurkowego. Jego srebrno-niebieska szata z czarnymi łatkami oraz obłędnie intensywne niebieskie oczka, sprawiają, że można dla niego zupełnie stracić głowę. Z kolei Kaladin jest szczęśliwym posiadaczem umaszczenia czekoladowego, zwanego inaczej red-merle. 

Zwierzęta nie opuszczają się na krok

Pomimo różnic w wyglądzie, zwierzęta łączy magiczna więź. Nie bez przyczyny nie opuszczają się nawet na krok. Psiaki dosłownie każdą sekundę spędzają wspólnie. Kochający właściciel zdecydował się na założenie im konta na Instagramie.

Profil kaladin_and_storm_adventures cieszy się ogromną popularnością, a liczba ponad 53 tysięcy obserwatorów jest najlepszym dowodem potwierdzającym słuszność tych słów. Dumni domownicy każdego dnia publikują zdjęcia, na których widać poczynania małych rozrabiaków. Kadry stały się prawdziwymi hitami Internetu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Owczarek
instagram.com @kaladin_and_storm_adventures

Zwierzaki stały się prawdziwymi gwiazdami Internetu. 

Owczarek
instagram.com @kaladin_and_storm_adventures

Zwierzęta nie odstępują się na krok. 

Owczarek
instagram.com @kaladin_and_storm_adventures

Owczarek australijski uznawany jest za najmądrzejszą rasę psów. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niesamowite wyniki badań. Sierść psa kryje mniej bakterii niż broda mężczyzny
  2. Jamnik, który ma niezwykłe zdolności. Stał się ulubieńcem Internautów na całym świecie
  3. Chłopiec został zaatakowany przez psa. Trudno uwierzyć, kto ruszył na ratunek
  4. Szczeniak śpiewa przy akompaniamencie gitary. Wideo, które podbija sieć
  5. Wśród pand ukrywa się pies. Dla jednych niewykonalne, dla innych banał

 

Poprzedni artykułSiostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub! Panna młoda wyglądała obłędnie, podobnie jak prezenterka
Następny artykułKsiądz nieprzychylnie patrzył na jej narzeczonego. Dopiero po ślubie poznała przykrą prawdę
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.