Zwłoki mężczyzny zostały odnalezione dzisiaj w sobotę, 19 września w jednej z polskich wsi. To makabryczne odkrycie może mrozić krew w żyłach, niektórzy przecierają oczy ze zdumienia. Policja od razu przyjechała na miejsce niecodziennego znaleziska, już pracują nad rozwiązaniem tej sprawy. Przekazano porażąjące fakty.

Dzisiaj w sobotę, około godziny 11 rano, podczas jednej z rutynowych prac znaleziono zwłoki. Mężczyzna, który je zobaczył, natychmiast powiadomił o tym odpowiednie służby.

Znaleziono zwłoki mężczyzny

Jak informuje nas przegladpiaseczynski.pl wzdłuż jednej z ulic w Marysinie, wsi pod Warszawą, jeden z pracowników, który akurat zajmował się oczyszczaniem rowu, znalazł zwłoki mężczyzny. Źródło podaje sprzeczne informacje, ponieważ raz jest mowa o ulicy Granicznej, a drugi raz o Gruntowej. Na miejsce od razu została wezwana policja.

— Ciało było częściowo zanurzone w wodzie. Na razie nie jesteśmy w stanie określić wieku mężczyzny ani jego tożsamości. Nie wiemy też, jak długo ciało mogło przebywać w rowie. Czekamy na miejscu na dyspozycje prokuratora — informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji nadkom. Jarosław Sawicki, jak przekazuje portal.

  1. Do sieci trafiło niesamowite zdjęcie ślubne sprzed 50 lat. Wszyscy Polacy znają osoby z fotografii, poznajecie ich?
  2. Klienci 10 banków w Polsce bez dostępu do pieniędzy. Złe wieści dla klientów PKO BP, mBank, Alior Banku, Pekao, ING
  3. Dziś odeszła legenda. Łzy, rozpacz i niedowierzanie

Inny przypadek tajemniczej śmierci

To niestety nie pierwszy raz, kiedy media donoszą o odnalezieniu zwłok. Dwa dni temu ostrowiecswietokrzyski.naszemiasto.pl przekazywał informacje o tajemniczej śmierci w Ostrowcu. Na osiedlu Rosochy w wiacie śmietnika również znaleziono ciało. Natknęła się na nie kobieta, która zajmowała się sprzątaniem osiedla.

W trakcie śledztwa w końcu udało się ustalić, że to 61-letni mieszkaniec tego osiedla. Cały czas policja stara się ustalić bezpośrednią przyczynę śmierci mężczyzny. Na miejscu pracują nie tylko funkcjonariusze odpowiednich służb, lecz także prokurator.

Pozostaje nam mieć nadzieję, że obie sprawy zostaną rozwiązane, a rodzina i najbliżsi będą mogli godnie pochować swoich zmarłych. To makabryczne odkrycia.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

policja
Fot. policja.pl

W Marysinie znaleziono martwe ciało mężczyzny (zdjęcie poglądowe).

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na miejscu mnóstwo karetek, policja i śmigłowiec ratunkowy. Porażające wiadomości z polskiej miejscowości
  2. Dwie osoby nie żyją, wielu rannych, nagle wybuchł chaos. Wiadomości z zagranicy obiegły media
  3. „Familiada” świętuje 26 urodziny, oglądacie? Pamiętacie kultowe wpadki?
  4. Mąż Haliny Mlynkovej nagle zabrał głos. Nikt się nie spodziewał, padły gorzkie słowa: „Byłaś gwiazdą, po prostu, nie żoną”
  5. Wielkie gratulacje, Janusz Chabior znowu zostanie tatą. 57-letni aktor niedawno wziął ślub
  6. Kotlety schabowe według przepisu Ani Starmach wprost z MasterChefa, niebo na talerzu i dodatki, które pokochasz

Źródła: przegladpiaseczynski.pl, wiadomosci.radiozet.pl, ostrowiecswietokrzyski.naszemiasto.pl

 

Poprzedni artykułWszystko zacznie się lada moment. Przestrzegają przed ogromnym niebezpieczeństwem, pilne wieści z zachodu Polski
Następny artykułNiedźwiedzie polarne mogą wyginąć w ciągu 80 lat. Wszystko w naszych rękach
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl