Zwolnienie Moniki Zamachowskiej było wielkim zaskoczeniem dla widzów TVP. Prezenterka nieco już ochłonęła i opublikowała oświadczenie, w którym odniosła się do wydarzeń z ostatnich dni. Wspierają ją fani, którzy nie mogą zrozumieć decyzji władz Telewizji Polskiej.

Monika Zamachowska przepracowała w TVP niemal 25 lat. Widzowie Pytania na śniadanie każdego tygodnia oglądali wydania z jej udziałem. Kilka miesięcy temu ze stacji został wyrzucony partner gwiazdy, Michał Olszański. Już wtedy drżała o swoją posadę, ale po rozmowie z szefostwem udało jej się zostać. Niestety, radość nie trwała długo.

Zwolnienie Moniki Zamachowskiej

Zwolnienie Moniki Zamachowskiej to temat, który wstrząsnął mediami. Po wielu latach Telewizja Polska zrezygnowała z jej udziału w Pytaniu na śniadanie. Nikt nie spodziewał się tego, że po kilku miesiącach prezenterka podzieli los swojego byłego partnera. Gdy jego miejsce zajął Aleksander Sikora, gwiazda liczyła, że nie zajdą już żadne zmiany. Niestety, nie miała racji.

zwolnienie
fot. screen YouTube BezMaskiVideo

-To jest jakiś znak czasów. Po prostu nie ma za bardzo od kogo się uczyć. Albo jesteśmy wszyscy tak samo niedoświadczeni i nie wiemy, co robimy, albo ci, którzy mają jakiś know-how, nie chcą się tym dzielić – powiedziała w rozmowie z portalem pomponik.pl.

Gwiazda dodała, że wrzucanie młodych ludzi na głęboką wodę jest nieetyczne, bo nie mają się od kogo uczyć. Faktycznie, prowadzący PNŚ to coraz młodsze osoby. Kto zajmie miejsce Moniki Zamachowskiej? Miejsce Moniki Zamachowskiej najprawdopodobniej zajmie Małgorzata Tomaszewska. Do tej pory w porannym talk-show opowiadała o gwiazdach, ale zdarzyło jej się już wystąpić także w roli prowadzącej.

Pytanie na śniadanie: Monika Zamachowska o zwolnieniu

Choć informacje o zwolnieniu Moniki Zamachowskiej pojawiły się w mediach już wczoraj, to ona nie chciała wdawać się w szczegóły. Najprawdopodobniej sama była zaskoczona decyzją władz Telewizji Polskiej. Dziś emocje nieco opadły, a dziennikarka zdecydowała się napisać kilka słów na Instagramie.

-Kochani, wstał nowy dzień i wyszło słońce. Dziękuję Wam za wszystkie wczorajsze wiadomości, smsy, telefony, maile. Było tego tak dużo, często od ludzi, których ledwo znam – pisała.

zwolnienie
instagram.com/monikazamachowska

Gwiazda podkreśla, że wciąż kocha swój zawód, jest gotowa na podjęcie nowych wyzwań i nie zamierza robić sobie wolnego. Według nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal wirtualnemedia.pl, Monika Zamachowska nie znika zupełnie z TVP, ma poprowadzić inne show, możliwe, że chodzi o kolejną edycję programu Europa da się lubić.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. Sylwester TVP ma się odbyć w niesłychanym miejscu. Zaczęły się protesty
  3. Kinga Rusin pokazała ohydne zdjęcie z cmentarza. Chce się płakać na sam widok
  4. Jak wygląda grób Anny Przybylskiej? Widok wywołuje wzruszenie
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Poprzedni artykułJak często robić peeling? Najskuteczniejsze sposoby
Następny artykułMąż pracujący za granicą napisał list do żony. Jej cięta riposta jest niewiarygodna
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.