Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zwycięzca „Milionerów” po każdym pytaniu wykonywał jeden gest. Pozwolił mu wygrać, mało kto go zauważył
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.10.2022 20:32

Zwycięzca „Milionerów” po każdym pytaniu wykonywał jeden gest. Pozwolił mu wygrać, mało kto go zauważył

Milionerzy
screen Youtube.com

Tomasz Orzechowski robi furorę w polskich mediach po tym, jak wygrał milion w teleturnieju TVN „Milionerzy”. Ma on nietuzinkową osobowość i chętnie opowiada o swoich trikach, które pozwalają mu zwyciężać. W rozmowie z portalem Świat Gwiazd opowiedział o kilku z nich.

Orzechowski uczestniczył już w niejednym teleturnieju telewizyjnym. Poza show TVN widzieliśmy go już w programach „Va Banque” oraz „Jeden z dziesięciu”. O jakich jeszcze marzy?

Zwycięzca programu „Milionerzy” marzy o kolejnych sukcesach

Jestem zdziwiony, że do „Azja Express” mnie nie zaprosili. Jest tyle programów, w których chciałbym wystąpić. Uwielbiam gotować, jestem mistrzem śniadań, więc może „Hell’s Kitchen” – wymienia Orzechowski.

Tomasz dodaje, że poradziłby sobie ze stresem i rygorem. „Chciałbym zobaczyć ten stres, presję czasu, krzyczenia pana Gesslera – to byłoby piękne” wyznaje odważnie.

Okazuje się też, że mistrz quizów i teleturniejów ma swoje sprawdzone sposoby na walkę ze stresem. Okazuje się, że podczas uczestnictwa w programach wykonywał jedną czynność, jaka pomagała mu przechodzić do kolejnych etapów.

Tomasz Orzechowski o walce ze stresem

Zwycięzca teleturnieju TVN opracował też własną metodę na walkę ze stresem. Sam przyznaje, że kluczem do niej jest regularne nawadnianie organizmu.

Miałem taki patent, że piłem wodę po każdym pytaniu. Woda jest bardzo potrzebna i należy jej dużo pić. Jeśli chodzi o przeciwdziałanie stresowi, to mam takie patenty, jak trening oddechu, medytacja, chodzę na saunę – wymienia Tomasz w rozmowie z nami.

Orzechowski wyznał, że powyższe metody bardzo go wyciszają i uspokajają. Stosuje też specjalną dietę, by wspomóc działanie mózgu. Bierze witaminy, suplementy, chodzi na siłownię „żeby w zdrowym ciele mieć zdrowy mózg”.

Cały wywiad do obejrzenia tutaj:

A wy macie swoje patenty na radzenie sobie ze stresem?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Partnerka Bandziorka ujawniła, jak naprawdę wygląda ich życie poza kamerami. Internauci nie wierzą w przemianę
Tagi: Milionerzy