„Żywa Barbie” to jedna z najbardziej kontrowersyjnych polskich celebrytek. Słynie głównie z zamiłowania do operacji plastycznych oraz prowokacyjnych akcji. Okazuje się, że ciągnie swój do swego, gdyż Anella znalazła sobie nową przyjaciółkę i jest nią gwiazda Warsaw Shore.

Ewelina Kubiak, czyli „Ewelona z Warsaw Shore” była uznawana za jedną z najmniej atrakcyjnych uczestników programu ze względu na swoją nadwagę. Do zadbania o siebie zmotywowało ją uczucie do Pawła Cattaneo. Dziewczyna zrzuciła sporo kilogramów i zaczęła namiętnie korzystać z usług medycyny estetycznej. Z czasem przestała przypominać samą siebie i dołączyła do innych celebrytek, będących ofiarami operacji plastycznych.

ZOBACZ TEŻ: Żywa Barbie sprzedaje NAGIE zdjęcia. „Za każdy bilet wstępu trzeba zapłacić”

Duży rozgłos po programie pozwolił jej rozkręcić biznes. Ewelona zrobiła kurs przedłużania rzęs i zaczęła przyjmować w swoim salonie dziewczyny, które marzą o tym, żeby wyglądać tak jak ona. Jedną z jej klientek była właśnie „Żywa Barbie”. Kobiety poznały się „na rzęskach” i zostały przyjaciółkami, czym Ewelina pochwaliła się na Instagramie.

– Wczoraj odwiedziła mnie piękna, przesympatyczna @anella_an_. Zrobiłyśmy cudowne rzęski w stylu Kim Kardashian. Z mega miłego klimatu wyszła nawet różowa sesja – napisała.

https://www.instagram.com/p/Befz-f5hIdh/?hl=pl&taken-by=ewel0na

Żywa Barbie „jest bardzo inteligentną osobą”

Ewelina twierdzi, że swoim zdjęciem wywołała burzę wśród internautów. W rozmowie z Pudelkiem opisuje Anellę w samych superlatywach.

ZOBACZ TEŻ: Czy „Żywa Barbie” dorabia jako dama do towarzystwa?! „Wystarczą $ i będę dla Ciebie niebem”

Bardzo pozytywna, bardzo fajna dziewczyna i tak naprawdę, jeżeli miałabym się sugerować opiniami, które tam widziałam w komentarzach na jej temat to.. no ja zupełnie inaczej odebrałam ją, kiedy ją poznałam prywatnie – powiedziała Ewelina dla pudelek.pl.

Uważam, że jest bardzo inteligentną pewną siebie osobą, która ma coś konkretnego do powiedzenia. Mamy kontakt ze sobą, że tak powiem, mamy wspólne tematy, dobrze się rozumiemy – dodaje.

Musimy przyznać, że dziewczyny rzeczywiście wiele łączy. Obie wyglądają praktycznie tak samo.

Źródło: pudelek.pl

Zobacz zdjęcia:

https://www.instagram.com/p/Bd7qQAEHEcE/?hl=pl&taken-by=anella_an_

ładowanie...

Zobacz również