Żywy Ken – takim przezwiskiem cieszy się pewien 16-latek, który robi furorę w mediach społecznościowych. O chłopaku zrobiło się głośno całkiem niedawno, a zasługą rozgłosu jest jego niecodzienny wygląd. Nastolatek wygląda jak żywa lalka i jak twierdzi, nie ma to nic wspólnego z operacjami plastycznymi, których, podobno unika.

Ludzie niejednokrotnie mieli okazję oglądać w mediach społecznościowych użytkowników próbujących upodobnić się do różnych postaci. Kiedy wydawało się, że czasy żywych lalek już minęły, nagle pojawił się 16-latek, który sam siebie nazywa: żywy Ken.

Żywy Ken z Brazylii

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że Żywa Barbie z Polski o pseudonimie Anelle nie będzie w stanie znaleźć odpowiedniego konkurenta. Tym mniej prawdopodobne stało się to w momencie, gdy na stałe zniknęła z show-biznesu. Angelika Nadolna, która przez długi czas robiła prawdziwą furorę za sprawą swojego niecodziennego wyglądu, postanowiła zrezygnować ze sławy i usunąć się w cień.

Od tamtego momentu ludzie byli przekonani, że moda na ludzkie lalki minęła i już nikt nie będzie chciał upodabniać się do znanych na całym świecie Barbie i Kena. A jednak okazuje się, że nie do końca. Wszystko za sprawą 16-letniego Brazylijczyka, który został podpatrzony w mediach społecznościowych i w momencie okrzyknięty pseudonimem żywy Ken.

Felipe Adam, bo tak brzmi imię i nazwisko nastolatka, może pochwalić się niecodziennym wyglądem. Pseudonim żywy Ken nie wziął się znikąd. Chłopak wygląda bardzo podobnie do słynnego partnera lalki Barbie i jak twierdzi, nie przyłożył do tego ani jednego zabiegu plastycznego.

To nie pierwsza taka sytuacja na świecie, kiedy mężczyzna próbuje upodobnić się do słynnego lalkowego bohatera, jednak Felipe różni się od swoich poprzedników przede wszystkim wiekiem, i naturalnością. Ludzie bardzo często nie mogą mu uwierzyć, że nie miał do czynienia z chirurgią plastyczną.

  1. Małgorzata Foremniak drży o syna, wszystko miało być zupełnie inaczej. Adoptowała go podczas drugiego małżeństwa
  2. Tysiące żołnierzy dostało nagłe polecenie. Prezydent miasta bije na alarm, sytuacja jest poważna
  3. Dzień po ogłoszeniu wyników wyborów świat obiegła zdumiewająca wiadomość o Jill Biden. Podjęła historyczną decyzję

Żywy Ken Instagram 

Po raz pierwszy o Felipe Adamie zrobiło się głośno za sprawą reportażu na kanale Truly na platformie YouTube, który pojawił się 2 listopada 2020 roku. Do dziś (8 listopada 2020) obejrzało go niemal 100 tys. ludzi.

Pochodzący z Sao Paulo 16-latek przyznaje, że prawdziwą tajemnicą jego niecodziennego wyglądu nie są operacje plastyczne, a dokładny i profesjonalny makijaż, któremu poddaje się niemal codziennie.

Dużą zasługę ma także przy tym odpowiednia charakteryzacja oraz styl. Chłopak, który sam siebie nazywa ludzką lalką jeszcze nie dorobił się ogromnej liczby obserwujących w mediach społecznościowych, jednak wspomniany wcześniej reportaż pomógł mu nieco rozruszać konto na Instagramie.

Uważacie, że to możliwe, by Felipe nie poddawał się żadnym operacjom plastycznym? Podczas przeprowadzonej ankiety ludzie podawali, że poddawał się nim minimum kilka razy. Zresztą zobaczcie sami…

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Żywy Ken z Brazylii to 16-latek o nazwisku Felipe Adam.

Żywy Ken
fot. instagram.com/felipe__adam

Chłopak przyznaje, że nigdy nie poddawał się zabiegom plastycznym.

Żywy Ken
fot. instagram.com/felipe__adam

Jak twierdzi, tajemnicą jego niecodziennego wyglądu jest odpowiedni makijaż i charakteryzacja.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Uwielbiana wokalistka Ich Troje poświęca się teraz szlachetnemu zajęciu. Z sentymentem wspominamy Justynę Majkowską
  2. Wyjątkowy smutek, Boże Narodzenie inne niż co roku. Przygnębiające doniesienia z wioski św. Mikołaja, uwielbiana atrakcja świeci pustkami
  3. Magda Gessler w latach 90. Wyciekły stare zdjęcia. Internauta: ”Czy to plakat do pierwszego polskiego horroru?”
  4. Dominika Gwit w bikini na dmuchanym flamingu. Gorące nagranie z aktorką znalazło się w sieci, ciężko oderwać wzrok
  5. Cukiernia sprzedaje ”ciastko kobiet”. Część zysków trafi do potrzebujących mam z Ośrodka Wsparcia dla Kobiet
  6. W ukryciu na wsi zarabiali miliony. Policjanci pobledli, gdy zobaczyli na własne oczy
  7. Pierogi podczas mrożenia przyklejają się do siebie? Wszystko przez jeden szalenie popularny błąd

Źródło: papilot.pl

Poprzedni artykułMałgorzata Foremniak drży o syna, wszystko miało być zupełnie inaczej. Adoptowała go podczas drugiego małżeństwa
Następny artykułMedia podają zatrważającą wiadomość. Nie żyje legenda telewizji. ”Odszedł tego ranka we własnym domu”
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl