Żywy Ken robi w Polsce prawdziwą furorę. 27-letni Michał Przybyłowicz zdecydowanie wyróżnia się z tłumu, a wszystko to za sprawą swojego, naprawdę niezwykłego i oryginalnego wyglądu. Młody mężczyzna postanowił przejść szereg zabiegów, przez które, jak zdradził w rozmowie z Pudelkiem, coraz bardziej akceptuje siebie. Mało kto jednak pamięta, jak wyglądał, zanim stał się bywalcem ścianek. Na widok starych zdjęć fani przecierają oczy ze zdziwienia. 

Polski żywy Ken na dobre wdarł się na salony, i kiedy tylko mogłoby wydawać się, że jego temat ucichł, 27-latek ponownie nas zaskakuje. Ostatnio, za sprawą kolejnej operacji, na nowo zrobiło się głośno o młodym mężczyźnie. Teraz jednak prawdziwą furorę robią jego zdjęcia z przeszłości. Nie można się na nie napatrzeć!

Polski żywy Ken przed operacjami plastycznymi

Polski żywy Ken ma za sobą szereg operacji plastycznych oraz zabiegów, które pomagają mu zachować wieczną młodość, a także przybliżyć się do jego własnego ideału piękna. Wystające kości policzkowe, mocno zarysowana szczęka oraz pełne, duże usta, to zdecydowanie znak rozpoznawczy 27-latka. Jednak naprawdę niesamowite jest to, jak wyglądał przed operacjami. 

Niewielu pamięta, że jednym z głównych zainteresowań Michała Przybyłowicza, szerszemu gronu znanemu jako polski Ken, jest ezoteryka. 27-latek między innymi występował w programie Moc Magii w roli wróża Michaela. Jednak największe wrażenie robią zdjęcia jeszcze sprzed tego czasu, sprawdźcie sami. 

  1. Z ostatniej chwili: Będą nowe obostrzenia w Polsce. Ministerstwo już potwierdziło
  2. Samotne matki mają szansę na dodatkowe pieniądze. Bardzo ważne informacje, jak otrzymać dodatek do zasiłku rodzinnego
  3. Danuta Martyniuk się wygadała. Ujawniła, jak Daniel chciał upokorzyć byłą żonę „Prowokowała go, Daniel chciał…”

Polski żywy Ken przed i po

Trzeba przyznać, że metamorfoza Michała Przybyłowicza jest naprawdę imponująca. Kiedy jednak patrzymy na dawne zdjęcia młodego mężczyzny, nie sposób się nie zachwycić. Trzeba przyznać, że już, zanim stał się polskim żywym Kenem, musiał łamać wiele serc. Głębokie spojrzenie i nietuzinkowa uroda są wręcz niewiarygodne. Niebywałe, jak wyglądał przed operacjami. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Tak wyglądał polski Ken przed i po operacjach. Internauci są jednogłośni. Był z niego prawdziwy przystojniak. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koszmar powrócił, Tomasz Komenda nagle pojawił się na sali sądowej. Niewiarygodne, do czego doszło
  2. Pan Marcin marzył o zdobyciu Giewontu. Nie dał rady. Aż nagle wydarzył się cud
  3. Dopiero teraz wyciekło, jak Kaźmierska została „królową życia”. Czy Conan jej wybaczył? Wszystko stało się nagle
  4. Najgorsza wiadomość z samego rana: „Z przykrością muszę poinformować, że wczoraj wieczorem odszedł od nas Rafał”
  5. Pamiętacie „Zbuntowanego anioła”? Nie do wiary, jak dziś wygląda Natalia Oreiro, jest jeszcze piękniejsza niż kiedyś
  6. 7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat

źródło: chillizet.pl

 

Poprzedni artykułKto oglądał „Małego Pingwina Pik-Poka”? Nie rozstawał się ze swoim różowym szalikiem na krok
Następny artykułMargaret pokazała się w bikini, a fani wpadli w istny szał. „Na odwyk”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.