Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 24-letnia Julia Wróblewska podzieliła się pozytywnym wynikiem testu. Nie spodziewała się takiego obrotu spraw
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 28.09.2023 19:39

24-letnia Julia Wróblewska podzieliła się pozytywnym wynikiem testu. Nie spodziewała się takiego obrotu spraw

Julia Wróblewska, test
Julia Wróblewska pokazała dodatni wynik testu. Fot. Instagram/juleczkaaa_jula

Julia Wróblewska, jak większość gwiazd, jest aktywna w mediach społecznościowych. Jednak najnowsze zdjęcie, które opublikowała na swoim profilu, wzbudziło emocje wśród fanów. Aktorka podzieliła się dodatnim wynikiem testu. 

Julia Wróblewska od dziecka występuje przed kamerą

Julia Wróblewska już w najmłodszych latach została wciągnięta w wir show-biznesu. Zadebiutowała w wieku 8 lat w komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego “Tylko mnie kochaj”. Swoim urokiem i naturalnym zachowaniem przed kamerą podbiła serca milionów Polaków. To sprawiło, że od tamtego momentu jej kariera rozwinęła się błyskawicznie. 

Julię Wróblewską widzowie mogą kojarzyć z produkcji takich jak ww. “Tylko mnie kochaj”, “Listy do M.” czy “M jak Miłość”. W wieku 24 lat posiada portfolio, którego mógłby pozazdrościć jej niejeden aktor z dłuższym stażem. Mimo imponującej kariery artystka na co dzień zmaga się z wieloma trudnościami. Jakiś czas temu okazało się, że cierpi na chorobę natury psychicznej.

Julia Wróblewska była gwiazdą „M jak miłość”, nagle zniknęła. Teraz wyznała prawdę o chorobie

Julia Wróblewska musiała zrobić sobie przerwę od aktorstwa

Rok temu media obiegła wiadomość, iż Julia Wróblewska ma zamiar odpocząć od świata show-biznesu. Aktorka ogłosiła przerwę, aby skupić się na swoim zdrowiu psychicznym. Wyznała bowiem, że zmaga się z zaburzeniami osobowości — borderline. Jak opowiadała Plejadzie, z tego powodu zdecydowała się poddać terapii:

Dlatego też zniknęłam na jakiś czas, potrzebowałam trochę uciec, leczyć się, przejść terapię. Nadal ta terapia się ciągnie i będzie się ciągnęła, ale mam już bardziej wyklarowane podejście w życiu.

Niestety na tym problemy Julii Wróblewskiej się nie kończą. Aktorka właśnie przekazała wiadomość o kolejnych trudnościach. Opublikowała zdjęcie testu, który wskazuje pozytywny wynik!

Projekt bez nazwy - 2023-09-28T184858.714.png
Julia Wróblewska. Fot. KAPiF

Julia Wróblewska opublikowała zdjęcie pozytywnego testu

Julię Wróblewską na Instagramie obserwuje ponad 470 tys. internautów. Mimo iż aktorka zdecydowała się na przerwę od aktorstwa, wiele osób wciąż jest ciekawych, jak czuje się gwiazda oraz jak wygląda jej życie. Artystka, gdy tylko ma taka okazję, publikuje więc kadry oraz swoje przemyślenia.

Niestety tym razem gwiazda miała fanom do przekazania przykrą wiadomość. Ponieważ źle się czuła, postanowiła wykonać test na Covid. Miała nadzieję, że to nie ta choroba jest przyczyną jej słabego samopoczucia, jednak test wyszedł pozytywny, czym podzieliła się na Instagramie. 

Życzymy powrotu do zdrowia!

Projekt bez nazwy - 2023-09-28T184505.651.png
Julia Wróblewska. Fot. KAPiF