Aktorka, która przez lata zadziwiała fanów kina odeszła na zawsze. Informację o śmierci artystki przekazał oficjalnie jej mąż. Znana była przede wszystkim z roli w sitcomie, który uzyskał popularność na całym świecie. To wielka strata dla fanów kina, gwiazdę pożegnał kolega z planu serialu. 

Światowa scena filmowa przeżywa ciężkie chwile, bowiem odeszła na zawsze popularna i uwielbiana aktorka. Artystka była aktywna przez trzy dekady. Niestety, ale już nie będzie nam dane ujrzeć jej w żadnej nowej roli. O jej śmierci poinformował mąż.

Nie żyje Conchata Farrell

Portal radiozet.pl przekazał fatalną wiadomość. Nie żyje Conchata Farrell, amerykańska aktorka znana przede wszystkim z popularnego na całym świecie serialu komediowego Dwóch i pół. W produkcji wcielała się w rolę gosposi domowej o imieniu Berta, za którą została dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy. O śmierci aktorki poinformował jej małżonek. Gwiazda odeszła w wieku 77 lat.

Jak donosi radiozet.pl aktorka od dłuższego czasu zmagała się z problemami zdrowotnymi. W maju 2020 roku miała przejść rozległy zawał serca, po którym została podłączona do respiratora. Jeszcze wcześniej odtwórczyni roli Berty miała zmagać się z problemami nerkowymi.

Rodzina wyraża ból nad brakiem kontaktu z aktorką podczas pobytu w szpitalu z powodu pandemii koronawirusa. Media inforują również, że przyczyną śmierci aktorki były komplikacje po zatrzymaniu krążenia. Conchata Farrell zmarła 12 października.

  1. RMF FM: Nowe restrykcje dla seniorów od jutra. Mamy całą listę nowych obostrzeń dla osób 60+
  2. Rossmann rozbija bank, w sklepach ustawią się kolejki. Oferta przyciągnie tłumy
  3. Nagle pojawił się komunikat ministra MEN. Pilna wiadomość dla wszystkich uczniów

Kim była Conchata Farrell?

Conchata Farrell była amerykańską aktorką. Urodziła się 28 marca  1943 roku w Charlestone w stanie Wirginia. Po raz pierwszy miała okazję wystąpić jako aktorka w 1974 roku. Wówczas swoje umiejętności aktorskie zaprezentowała na Broadwayu w sztuce Hot L Baltimore Lanforda Wilsona. 

W trakcie swojej długiej aktorskiej kariery miała okazję wystąpić w takich produkcjach jak The Ranch, Grace i Frankie, Dzika rodzinka, Krampus. Duch Świąt, Erin Brockovich czy Edward NożycorękiJej mąż Arnie Anderson jako pierwszy podał informację o śmierci swojej małżonki. Ubolewanie nad zejściem popularnej artystki wyraził m.in. Charlie Sheen na swoim Twitterze.

Wysyłamy najszczersze kondolencje do rodziny zmarłej.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Aktor pożegnał koleżankę z planu tymi pięknymi słowami. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sytuacja jest fatalna. Odbędzie się pilne zwołanie sztabu kryzysowego, wiemy o co chodzi
  2. Łukasz Szumowski trafił do szpitala. Nie jest dobrze. A niedawno bawił się jeszcze beztrosko na wakacjach
  3. Katarzyna Cichopek wyrzucona z serialu. Została potraktowana w okrutny sposób
  4. Zakaz handlu w niedzielę zostanie zniesiony? Nowe rozwiązanie na czas pandemii
  5. Z jakiego serialu pochodzi ten kadr? Mało osób jest w stanie odpowiedzieć poprawnie
  6. Wystarczy poznać 4 triki, by jajka zawsze wyszły idealne. Stosują je najlepsi szefowie kuchni i doświadczone gospodynie

Źródło: radiozet.pl

Poprzedni artykułPilne informacje z Polski. Zamknięto cmentarze i parki, sytuacja jest tragiczna
Następny artykułPilny apel Rafała Trzaskowskiego. Chodzi o Wszystkich Świętych w Warszawie
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl