Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” przeszła metamorfozę. Już nie wygląda jak kiedyś
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 07.05.2021 18:54

Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” przeszła metamorfozę. Już nie wygląda jak kiedyś

Ania Bardowska metamorfoza
fot. instagram.com/ania.bardowska

Ania Bardowska zaskoczyła wszystkich swoich fanów prawdziwą metamorfozą. Z całej Polski napływają wiadomości pozostawione przez zachwyconych internautów.

Ania Bardowska jest doskonale znana wszystkim fanom programu „Rolnik szuka żony”. Trzeba też przyznać, że bardzo dobrze udało jej się wykorzystać pięć minut sławy w show emitowanym na antenie TVP.

W programie Ania zyskała nie tylko swoją drugą połówkę, ale też popularność, która teraz przerodziła się w pokaźną ilość osób obserwujących jej profil na Instagramie i Facebooku. Co więcej, to właśnie tam celebrytka pokazała się po swojej metamorfozie.

Ania Bardowska zmieniła fryzurę

Choć za czasów programu Ania mogła się pochwalić wspaniałymi włosami w kolorze ciemnego brązu, to w mediach społecznościowych mogliśmy ją obserwować w wersji blond.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wiele osób przyzwyczaiło się do jej wyglądu, jednak Ania Bardowska postanowiła zaskoczyć wszystkich swoich fanów.

Na profilach celebrytki pojawiło się wczoraj zdjęcie, na którym widać, że Ania wróciła do swojego poprzedniego koloru włosów. Co więcej, postanowiła też nieco skrócić swoją fryzurę. Oczywiście wciąż ma długie włosy, jednak sama przyznaje, że korciło ją, aby jeszcze bardziej je przyciąć.

Kusiło mnie jeszcze krócej – pisze Ania Bardowska.

Pod zdjęciem pojawiła się cała masa komentarzy z całej Polski. Internauci i internautki nie kryją w nich swojego zachwytu nową stylizacją Ani. Co ciekawe, niektóre fanki wręcz zachęcają Anię Bardowską do tego, aby jeszcze bardziej skróciła swoje włosy.

Pani Aniu zdecydowanie na PLUS! Kolor rewelacyjnie dobrany,wyostrzył rysy i podkreślił oczy. Dla mnie w tej wersji młodziej – pisze jedna z internautek.

Pani Aniu odwagi długość do ramion byłaby dla Pani rewelacyjna. Bardzo ładnie Pani wygląda – czytamy.

Dla mnie w tym kolorze Pani Ania wygląda super. Jest piękną kobietą i każdy kolor jej pasuje. Jednak w tych jasnych wyglądała nieco dziecinnie, To jest moje zdanie i nie każdy musi się ze mną zgadzać – dodaje kolejna internautka.

Kusiło mnie jeszcze krócej ????????.

Opublikowany przez Grzesiek i Anią z Rolniką Czwartek, 6 maja 2021

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: facebook.com