Archiwum październik 2023

Grzegorz Borys ponownie poszukiwany w okolicy miejsca tragedii, fot. Facebook/Pomorska Policja
31.10.2023 20:31 Pościg za Grzegorzem Borysem. Co tam się dzieje?! Otoczyli okolice domu poszukiwanego

Choć od zabójstwa 6-letniego Olusia minęło już ponad dziesięć dni, policja nie ustaje w poszukiwaniach podejrzanego. Służby zdecydowały się na ponowne przeszukanie okolice miejsca, w którym Grzegorz Borys miał dokonać mrożącej krew w żyłach zbrodni.

Żona Grzegorza Borysa w wielkim niebezpieczeństwie? , fot. Facebook/Pomorska Policja, Mazowiecka Policja
31.10.2023 19:23 Nagła wiadomość o żonie Grzegorza Borysa. To nie mieści się w głowie

Od ponad tygodnia trwa obława na Grzegorza Borysa. 20 października media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci 6-letniego Olusia, który został znaleziony martwy w swoim domu. Głównym podejrzanym o jego zamordowanie jest ojciec chłopca, pod którego opieką znajdował się, gdy jego mama była w pracy. 

Tragiczne wypadki tuz przed dniem Wszystkich Świętych. Kierowcy nie żyją, fot. Facebook/Mazowiecka Policja
31.10.2023 18:13 Tragiczne doniesienia tuż przed "Wszystkich Świętych". Młodzi ludzie nie żyją

Dzień Wszystkich Świętych zwyczajowo jest czasem zadumy i wspominania bliskich osób, które zmarły. Niestety dla niektórych rodzin ten czas jest wyjątkowo trudny. W ostatnich dniach doszło bowiem do kilku śmiertelnych wypadków. 

Skandaliczna moda podbija nekropolie w dniu Wszystkich Świętych, fot. Arkadiusz Ziółek/East News
31.10.2023 17:16 Zdziwisz się jutro na cmentarzu. Skandaliczna moda podbija nekropolie, Polacy oburzeni

Dzień Wszystkich Świętych jest bardzo ważny dla wielu Polaków – to święto związane z nostalgią i wspominaniem bliskich zmarłych. Ze względu na dzień wolny od pracy wiele osób decyduje się tego dnia odwiedzić groby bliskich zmarłych, przy których często spotykają się bliscy i członkowie rodziny, których nie widujemy przy innych okazjach. 

Grzegorz Borys, las, plecak
31.10.2023 15:21 Właśnie przekazano informację o tajemniczym plecaku. Aż ściska, co było w środku. To Grzegorza Borysa!?

Dziś mija 12 doba, odkąd Grzegorz Borys miał dopuścić się zabójstwa swojego 6-letniego synka Olusia i zbiegł do lasu. Mężczyzna jest wojskowym, który już wcześniej był przyzwyczajony do spędzania samotnie kilku dni w lesie. Policja podejrzewa, iż ukrył się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który 44-latek zna jak własną kieszeń. Jak to możliwe, że wciąż pozostaje nieuchwytny? Funkcjonariusze właśnie wpadli na trop, który może wiele wyjaśnić.

kasy samoobłusgowe
31.10.2023 12:11 Pokazał ukrytą funkcję w kasie samoobsługowej. Zakupy w Biedronce już nigdy nie będą takie same

Kasy samoobsługowe są ocenianie przez społeczeństwo dosyć ambiwalentnie. Czasem jest to świetne udogodnienie, a innym razem tylko niepotrzebny problem. Okazuje się, że klienci sklepów takich jak Biedronka czy Lidl mogliby oszczędzić sobie trochę nerwów, gdyby tylko wiedzieli o ich wszystkich możliwościach.

trumna, "Pani z Domu Pogrzebowego"
31.10.2023 11:19 Maluje zmarłych do trumny. Zdradziła sekret, o którym nie mieliśmy pojęcia. Makijaż to jedna z wielu czynności...

"Pani z domu pogrzebowego" to popularna w mediach społecznościowych tanatolożka, której specyfika zawodu mogłaby przerazić niejedną osobę. Kobieta zajmuje się przygotowywaniem i malowaniem ciała zmarłego do pogrzebu. Okazuje się, że wbrew pozorom nie jest to aż tak upiorna praca, jak wyobraża ją sobie większość ludzi. "Pani z domu pogrzebowego" właśnie opowiedziała o kulisach pracy tanatologa. O co proszą ją bliscy zmarłych?

Grzegorz Borys, poszukiwania, policja
31.10.2023 09:18 Taki dramat rozgrywa się w rodzinie Grzegorza Borysa. Kulisy chorób są porażające. Znamy powód śmierci Olusia?

Cała Polska bacznie przygląda się działaniom policji, która już 12 dni prowadzi obławę na Pomorzu. Grzegorz Borys jest najpilniej poszukiwaną osobą w Polsce, podejrzaną o dokonanie potwornej zbrodni. Mężczyzna miał z zimną krwią pozbawić życia swojego 6-letniego synka, Olusia. Od czasu, gdy wieść o tym okrutnym morderstwie obiegła kraj, wszyscy zadają sobie pytanie, co skłoniło mężczyznę do zabójstwa własnego dziecka. Czyżby nowe fakty o Grzegorzu Borysie miały rzucić trochę więcej światła na tę tragiczną sprawę?

W ten sposób zniechęcisz złodzieja podczas Wszystkich Świętych, fot. Canva/Zbynek Pospisil, Getty Images
31.10.2023 07:41 Koniecznie postaw to na grobie na Wszystkich Świętych! Najlepsza metoda na złodziei cmentarnych

1 listopada przypada Wszystkich Świętych, kiedy zwyczajowo odwiedzamy groby naszych zmarłych bliskich. Zazwyczaj przed tym dniem udajemy się na cmentarze i przyozdabiamy miejsca spoczynku bliskich nam osób kwiatami i zniczami.

Pola Wiśniewska wspiera Michała Wiśniewskiego po wyroku sądu, fot. Canva/Vladimir Cetinski, Getty Images, Instagram/wisniewska_pola
30.10.2023 22:25 TAK Pola zareagowała na skazanie Michała Wiśniewskiego. Przekazała mężowi ukrytą wiadomość?

Michał Wiśniewski usłyszał przykrą wiadomość. Zapadł wyrok w sprawie sprzed kilkunastu lat, która dwa lata temu została skierowana do sądu. Po tym jak niespełna przed tygodniem rozpoczął się proces, wokalista grupy „Ich troje” usłyszał wyjątkowo niekorzystny wyrok sądu. Co na to Pola Wiśniewska?

Kamilek z Częstochowy otrzymał wyjątkowy pomnik na cmentarzu, fot. Canva/pressdigital, Getty Images, Facebook/Przyjaciele Kamilka z Częstochowy
30.10.2023 21:36 Odsłonięto pomnik skrzywdzonego Kamilka z Częstochowy. Na płycie wyryto jedno zdanie. Wybuchliśmy płaczem

Od śmierci Kamilka z Częstochowy minęło już kilka miesięcy, ale mimo upływu czasu o tak wielkiej tragedii ciężko jest zapomnieć. 8-letni chłopiec tygodniami cierpiał z powodu katuszy, jakie zadał mu ojczym. Kiedy wreszcie trafił do szpitala, okazało się, że jego obrażenia są na tyle poważne, że lekarze nie byli w stanie go uratować. 

Co Matthew Perry robił w dniu swojej śmierci? , fot. Instagram/mattmanasse
30.10.2023 20:28 Matthew Perry robił to od dziecka. Nie mógł się powstrzymać nawet kilka godzin przed śmiercią

Wiadomość o śmierci Matthew Perry'ego wstrząsnęła Hollywood i fanami aktora, który zasłynął rolą Chandlera Binga w serialu „Przyjaciele”. Mężczyzna został znaleziony w swoim domu w Los Angeles w sobotę 29 października około godziny 16. 

Grzegorz Borys
30.10.2023 15:13 "Doświadczeni policjanci odwracali wzrok". Szokujące doniesienia, Grzegorz Borys nie skrzywdził tylko Olusia

Dziś trwa już 11. dzień poszukiwań Grzegorza Borysa, który miał bestialsko zamordować swojego ledwie 6-letniego synka. Mężczyzna ma prawdopodobnie na swoich rękach krew jeszcze jednego członka rodziny, o którym jednak tak wiele się nie mówi. Cierpiał nawet bardziej niż Oluś.

Cezary Olszewski
30.10.2023 14:32 Media: Został odnaleziony martwy w hotelu! Nie żyje zwycięzca "Tańca z gwiazdami", Cezary Olszewski miał 42 lata

Docierają do nas wstrząsające informacje, które zasmucić mogą w szczególności fanów “Tańca z Gwiazdami”. Zmarł bowiem zwycięzca jednej z pierwszych edycji show. Cezary Olszewski miał zaledwie 42-lata. Co się stało?

Grzegorz Borys
30.10.2023 13:42 "Tajemnicza beczka", nowe ślady Grzegorza Borysa przyprawiają o zawrót głowy. Tak miał sobie radzić w najgorszej sytuacji

Już od 10 dni trwają poszukiwania Grzegorza Borysa, który jest podejrzany o zamordowanie swojego raptem 6-letniego synka. Funkcjonariusze wciąż przeczesują tereny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To właśnie gdzieś tam ma chować się zbieg.

Grzegorz Borys
30.10.2023 09:35 Wstrząsające szczegóły z Gdyni. Tak miały wyglądać ostatnie chwile Olusia. Grzegorz Borys szokuje po raz kolejny

Pomimo tego, że od zbrodni, którą miał popełnić Grzegorz Borys, minął już grubo ponad tydzień, mężczyzna dalej nie został uchwycony i wciąż skutecznie bawi się w ciuciubabkę ze służbami. Trzeba go złapać dla 6-letniego Olusia. To prawdziwa makabra, jak mężczyzna miał potraktować własnego syna.

19-latek, który przekazał nieprawdziwe informacje o Grzegorzu Borysie zidentyfikowany, fot. Facebook/Pomorska Policja
29.10.2023 19:00 "Miał palić ognisko i grozić nożem". Pilne wieści o 19-latku, oskarżonemu o pomoc oprawcy Olusia. Oto co go czeka

Nie milkną echa w sprawie poszukiwanego Grzegorza Borysa, który jest podejrzany o zamordowanie swojego 6-letniego syna. Policja sądzi, że mężczyzna ukrywa się w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, gdzie od dziesięciu dni służby prowadzą intensywnie poszukiwania.

Alert RCB o poszukiwaniach Grzegorza Borysa, fot. Facebook/Pomorska Policja
29.10.2023 18:11 Na północy Polski znów wysłano alert RCB. Chodzi o poszukiwanego Grzegorza Borysa

Grzegorz Borys, podejrzewany o zamordowanie swojego 6-letniego synka, nadal pozostaje na wolności. Mężczyzna jest intensywnie poszukiwany przez służby od piątku 20 października. Obecnie działania są skupione na obszarze Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Czuła, że ma coś w uchu
29.10.2023 15:03 Czuła, że ma coś w uchu, przyjechała do szpitala i przeżyła szok. To wyciągnęła pielęgniarka. "Nigdy nie zasnę"

Tiktokerka podzieliła się swoją przerażającą historią na jednym z ostatnich zamieszczonych przez nią nagrań. Dziewczyna od dłuższego czasu czuła coś nieprzyjemnego w uchu. Gdy odkryła prawdę, nie była w stanie powstrzymać łez.

Mama Grzegorza Borysa przechodzi przez niego ciężkie chwile
29.10.2023 13:16 "Może przyjść do matki". Mundurowi oblegają dom seniora z powodu Grzegorza Borysa. Jego mama przeżywa piekło?!

Wciąż trwają poszukiwania podejrzanego o morderstwo swojego sześcioletniego syna Olusia. Grzegorz Borys miał zaszyć się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, teraz jednak pojawiają się informacje o jego przemieszczaniu się. Z tego powodu policjanci otoczyli dom seniora, w którym aktualnie przebywa matka 44-latka.

Chciał pomóc starszej pan
29.10.2023 10:55 Chciał pomóc starszej i zaniedbanej pani w sklepie. Gdy się do niej odezwał, po chwili przeżył szok. To stało się naprawdę?

Radny miasta Krakowa podzielił się zaskakującą historią na swoim profilu na Facebooku. Polityk chciał pomóc starszej zaniedbanej pani, którą zauważył podczas zakupów w Ikei. Nie był w stanie ukryć swojego zdumienia, gdy odkrył prawdę na temat kobiety.

policja, Grzegorz Borys
29.10.2023 09:41 "Śmierć policyjna". Śledczy szukający Grzegorza Borysa przedstawili zaskakującą hipotezę

W poszukiwaniach Grzegorza Borysa, które trwają już od ponad tygodnia, bierze udział niemal 1000 funkcjonariuszy policji, straży pożarnej, leśnej oraz Żandarmerii Wojskowej. Wiadomo, iż mundurowym co najmniej dwa raz udało się namierzyć mężczyznę. Raz nawet byli o krok od ujęcia 44-latka, jednak udało mu się zbiec. Obławę bacznie obserwują Polacy w całym kraju — tymczasem w najnowszych informacjach od śledczych pojawiła się wzmianka o “śmierci policyjnej”. Co dokładnie oznacza?

Krzysztof Rutkowki zabrał głos w sprawie Grzegorza Borysa
29.10.2023 08:23 Krzysztof Rutkowski wparował do sklepu, gdzie zakupy miał robić Grzegorz Borys. Szokująca reakcja sprzedawcy!

Wciąż trwają poszukiwania Grzegorza Borysa, który został podejrzany o brutalne morderstwo swojego sześcioletniego synka Olusia. Mężczyzna od tygodnia pozostaje nieuchwytny. Teraz głos w sprawie zabrał Krzysztof Rutkowski, który sprawdził jedno z możliwych miejsc pobytu 44-latka.

szpital, pacjent, Kasia Kałduńska
28.10.2023 22:42 Katarzyna zna "dzwony śmierci". Ujawnia, jakie sygnały wysyła przed śmiercią ludzki organizm

Katarzyna Kałduńska jest powszechnienie znaną pielęgniarką paliatywną, która towarzyszy chorym w ostatnich dniach ich życia. Kobieta chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie opowiada o szczegółach tej niełatwej pracy. Tym razem udzieliła przejmującego wywiadu, w którym opowiedziała o sygnałach, jakie ludzkie ciało wysyła przed śmiercią. Po tych kilku symptomach można rozpoznać, że śmierć jest już blisko…

lekarz, Grzegorz Borys
28.10.2023 20:38 Doniesienia o chorobie. Na co zachorował Grzegorz Borys? Lekarz wystawił mu zaświadacznie L4

Grzegorz Borys jest poszukiwany jako główny podejrzany w sprawie morderstwa jego 6-letniego synka, Olusia. Policja już od ponad tygodnia prowadzi obławę na terenie gdyńskich lasów, gdzie prawdopodobnie się ukrywa. Odkąd tylko było wiadomo, jak straszliwą zbrodnię popełnił mężczyzna, wokół jego osoby zaczęło krążyć wiele niepotwierdzonych informacji. Wiele osób podejrzewało, iż 44-latek miał mieć wystawione zwolnienie lekarskie od psychiatry. Czy to prawda?

policja, szpital
28.10.2023 18:37 Polskę obiegły wieści o dramacie kolejnego dziecka. 4-miesięczna dziewczynka walczy o życie

Dotarły do nas kolejne porażające doniesienia z Polski. Do szpitala trafiło 4-miesięczne dziecko, które zostało pobite. Rodzice dziewczynki są podejrzewani o znęcanie się nad nią. Stan dziecka jest ciężki, w dodatku nie wiadomo, gdzie trafi, gdy przestanie potrzebować pomocy medycznej. Przyjrzeliśmy się kulisom tej wyjątkowo przykrej historii.

Grzegorz Borys
28.10.2023 16:22 "Dopadł go policyjny pies". Komunikat policji ws. poszukiwań Grzegorza Borysa

Poszukiwania Grzegorza Borysa nabrały tempa. Do mediów przedostaje się coraz więcej informacji o działaniach śledczych. Wiadomo, że mężczyzna miał być co najmniej raz namierzony przez kamerę termowizyjną. Teraz jeden z policjantów pracujących przy sprawie ujawnił, iż jeden z psów policyjnych biorących udział w akcji miał rzucić się na podejrzanego. Do całej sytuacji doszło na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Znaleziono ciało noworodka w Gdyni
28.10.2023 14:19 Znaleziono zwłoki noworodka na balkonie! Tragiczne doniesienia z Gdyni

Właśnie przekazano tragiczne informacje z Gdyni. W jednym z mieszkań na Pustkach Cisowskich odnaleziono zwłoki noworodka zawinięte w czarny worek. Sprawą obecnie zajmuje się lokalna prokuratura.

Piotr Nagłowski nie żyje
28.10.2023 13:14 Straszna tragedia! Nie żyje menedżer gwiazd. Kayah, Wrona i Rusowicz opłakują przyjaciela

Właśnie przekazano dramatyczne wieści. Nie żyje osoba odpowiedzialna za sukces takich wielkich gwiazd, jak Kayah, Ania Rusowicz, czy Grzegorz Skawiński. Artyści żegnają swojego ukochanego menedżera.

19-latek zatrzymany w sprawie Grzegorza Borysa
28.10.2023 11:06 19-latek zatrzymany w sprawie Grzegorza Borysa. Chłopak usłyszy poważne zarzuty! Chronił oprawcę 6-latka?

Sprawą podejrzanego o morderstwo swojego 6-letniego synka Olusia wciąż żyje cała Polska. 44-letni Grzegorz Borys nadal ukrywa się w pomorskich lasach. Niedawno policja otrzymała zgłoszenie od mężczyzny, który twierdził, że widział poszukiwanego.

Przerażający pożar w Warszawie
28.10.2023 10:27 Na miejsce przyjechało aż 12 zastępów straży pożarnej. Nad Warszawą unosiły się kłęby dymu!

Przerażający wypadek w stolicy. W nocy z piątku na sobotę 27 października doszło do mrożącego krew w żyłach pożaru w jednym z warszawskich budynków. Na miejscu pojawiło się aż 12 oddziałów straży pożarnej, aby opanować rozprzestrzeniający się ogień.

Wypadek muzyka Marka Kapłona
28.10.2023 09:19 O włos od śmierci. Słowa kultowego polskiego muzyka mrożą krew w żyłach

Znany muzyk opowiedział szczegóły swojego niedawnego wypadku samochodowego. Członek zespołu “Dżem” został uwięziony za kierownicą pojazdu. Do zdarzenia doszło niedaleko Opola. Co dokładnie się wydarzyło?

giewont, plecak
28.10.2023 09:03 Znalazły plecak na Giewoncie i wezwały TOPR. Chwilę później dokonano tragicznego odkrycia

Górskie wyprawy cieszą się wśród Polaków bardzo dużą popularnością. W ostatnim czasie dwie turystki, korzystając z uroków pogody, wybrały się na wspinaczkę na Giewont. Gdy były już na szczycie, znalazły czyjś porzucony plecak. Postanowiły poinformować o całej sprawie TOPR. Niedługo później potwierdziły się ich najgorsze przypuszczenia.

las, Grzegorz Borys
27.10.2023 22:00 Dlaczego nie schwytano Grzegorza Borysa? Porażające doniesienia. "On już dawno z tego lasu się wydostał"

Cała Polska wstrzymała oddech, gdy gruchnęły tragiczne wieści z Pomorza. 44-letni Grzegorz Borys jest głównym podejrzanym w sprawie zabójstwa jego 6-letniego synka, Olusia. Wiele wskazuje na to, że mężczyzna zimną krwią zamordował dziecko, a następnie zbiegł do okolicznych lasów, gdzie skutecznie ukrywa się przed policją już od ponad tygodnia. Jednak czy na pewno właśnie tak wygląda sytuacja w Gdyni? Pewien weteran wojskowy ma na ten temat zaskakujące zdanie.

samochody w deszczu, nagranie z monitoringu
27.10.2023 18:35 Przerażające nagranie z Wągrowca. Potrącił 2-latka na pasach. Bulwersująca reakcja kierowcy

Dziś rano w Wągrowcu doszło do wstrząsających wydarzeń. Kierowca samochodu marki nissan potracił na przejściu dla pieszych 2-latka. Policji właśnie udało ustalić się jego tożsamość. To, jak zachował się tuż po przejechaniu chłopczyka, jest wstrząsające. 

Donald Tusk, Małgorzata Tusk
27.10.2023 18:03 Żona Donalda Tuska wdała się w romans. Na mężu nie zostawiła suchej nitki. "Co za gnojek. Co on ze mną robi..."

Donald Tusk i jego żona Małgorzata przez lata wydawali się tworzyć trwały, nieskazitelny związek. Jednak prawda na temat ich relacji znacznie różni się od tego, jak widzą ich Polacy. W pewnym momencie ich małżeństwo stanęło na włosku, gdy Małgorzata Tusk wdała się w romans. Wówczas były premier zareagował w zaskakujący sposób. 

las, Grzegorz Borys
27.10.2023 17:07 Niepojęte, w czym wyedukowany jest Grzegorz Borys. Policja bezradna

Już od ponad tygodnia trwa obława na 44-letniego Grzegorza Borysa, który jest podejrzany o morderstwo swojego 6-letniego synka, Olusia. Chłopiec został znaleziony w mieszkaniu z ranami ciętymi szyi. Jego ojciec w tym czasie zbiegł w stronę Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To właśnie na tym obszarze obecnie skupiają się poszukiwania policji. Okazuje się, że odnalezienie mężczyzny może być o wiele cięższe do zrealizowania, niż spodziewały się służby. Wszystko przez to, że jest wykształcony w pewnej niecodziennej dziedzinie.

Radosław Majdan, Doda
27.10.2023 16:18 Radosław Majdan po 15 latach przerwał milczenie. Powiedział kilka słów prawdy o Dodzie. Oj, to jej się nie spodoba

Radosław Majdan po raz pierwszy od 15 lat zdecydował się otworzyć na temat małżeństwa z Dodą. Wiadomo, że rozstanie pary przebiegło dość burzliwie, a po rozwodzie była ukochana bramkarza nie gryzła się w język, gdy dostawała pytania o niego. W przeciwieństwie do niej Majdan niechętnie wypowiadał się na ten temat. Sytuacja uległa jednak zmianie po 15 latach. To, o czym właśnie opowiedział w wywiadzie, może nie spodobać się Dodzie.

Jakie zmiany czekają cmentarze i branża pogrzebowa?, fot. Canva/CraigRJD, Getty Images Signature
27.10.2023 15:04 Będą ogromne zmiany na cmentarzach w całej Polsce? Wiemy, co planują zmienić

Już w czerwcu w życie miała wejść w życie ustawa o cmentarzach i chowaniu zmarłych, ale ostatecznie do tego nie doszło. W projekcie zostały poruszone takie aspekty jak baza danych o grobach, elektroniczna karta zgonu czy instytucja koronera. Ustawa nadal czeka jednak na przyjęcie przez Radę Ministrów.

chryzantemy
27.10.2023 14:22 Pani Bożena powiedziała, dlaczego ludzie nie chcą kupować chryzantem na Wszystkich Świętych

Wszystkich Świętych jest już tuż za rogiem, a to oznacza, że na mieście, szczególnie w okolicach cmentarza, nie trudno napotkać osoby sprzedające znicze, kwiaty czy inne akcesoria kojarzące się z tym wyjątkowym dniem.  Nie wszyscy zarobią jednak tyle, ile przed laty.

Pogrzeb Olusia prawdopodobnie będzie mieć charakter prywatny, fot. Canva/GrabillCreative, Getty Images Signature, Facebook/Pomorska Policja
27.10.2023 11:48 Pogrzeb Olusia. Straszne chwile dla mamy chłopca. Przekazano głęboko zasmucające doniesienia

Śmierć 6-letniego Olusia z Gdyni tydzień temu wstrząsnęła Polską. Jego życie zakończyło się w okrutny sposób – gdy matka wróciła w piątek do domu, zastała w nim okropny widok. Znalazła w nim ciało swojego synka i martwego psa. O zamordowanie chłopca podejrzewany jest Grzegorz Borys, ojciec Olusia.

Szokujące zachowanie Zbysława C. podczas przesłuchania, fot. Goniec, Facebook/Wielkopolska Policja
27.10.2023 09:42 Podczas przesłuchania Zbysław C. nagle wybuchnął płaczem. Odebrał życie Marcelkowi, teraz wypowiedział TE słowa

18 października na ulicach Poznania rozegrała się wstrząsająca tragedia. Zbysław C. zaatakował grupkę przedszkolaków, które były na wycieczce. Mężczyźnie poważnie zranił nożem 5-letniego Maurycego, który mimo interwencji pogotowia zmarł kilka godzin później w szpitalu. Obecnie policja stara się ustalić motyw oraz okoliczności tej strasznej zbrodni. Aż trudno uwierzyć, że podczas przesłuchania Zbysław C. odpowiedzialny za śmierć przedszkolaka zachował się w taki sposób…

Grzegorz Borys przeprosił za swój czyn. Jan Gołębiowski zdradził powód, fot. Facebook/Pomorska Policja
27.10.2023 09:19 Grzegorz Borys przeprosił za swój czyn. Jan Gołębiowski zdradził powód

Grzegorz Borys od tygodnia jest najbardziej poszukiwaną osobą w kraju. Mimo zaangażowania ogromnej ilości służb mężczyzna pozostaje nieuchwytny. Na temat podejrzanego i zbrodni, jakiej miał się dopuścić, wypowiedział się profiler, Jan Gołębiowski. Mężczyzna jest psychologiem kryminalnym i od 19 lat zajmuje się zbrodniami.

Policja stara się chronić starszego brata Olusia, fot. Facebook/Pomorska Policja
27.10.2023 08:18 Policja otoczyła szkołę do której chodzi brat Olusia. Nagłe doniesienia

Nie milkną echa ogromnej tragedii, do której doszło w Gdyni. Kobieta po powrocie do domu znalazła ciało swojego 6-letniego syna. Chłopcu niestety nie można było już pomóc. Prawdopodobnie nie żył wówczas od 3-4 godzin. Oluś miał jednak także jeszcze starszego brata.

Sylwia Peretti
26.10.2023 22:09 Patryk Peretti powiedział matce TE słowa dzień przed śmiercią. Zapamięta je na zawsze. Łzy same płyną po twarzy

Sylwia Peretti przeżyła największą tragedię, jaką może wyobrazić sobie każda matka: straciła swojego jedynego, ukochanego syna. Patryk Peretti zginął w wypadku samochodowym w wieku zaledwie 24 lat. Po śmierci jego najbliższa rodzina pogrążyła się w głębokiej żałobie. Sylwia Peretti, która wcześniej chętnie udzielała się na różnych wydarzeniach, całkowicie zniknęła ze świata show-biznesu. 4 miesiące po śmierci syna zdecydowała się udzielić pierwszego, łamiącego wywiadu. Przytoczyła ostatnią rozmowę, jaką przeprowadziła z Patrykiem. Na to wspomnienie łzy same cisną się do oczu…

żołnierze, Grzegorz Borys
26.10.2023 20:19 Niepokojące doniesienia. Podano, co może mieć przy sobie Grzegorz Borys. Wojskowi nie mają złudzeń

Grzegorza Borysa, podejrzanego o zamordowanie własnego, 6-letniego synka Olusia, szukają od tygodnia setki funkcjonariuszy. Po dokonaniu okrutnej zbrodni mężczyzna zbiegł na teren okolicznych gdyńskich lasów, które przeczesują policjanci, strażacy, leśnicy i żołnierze. Wojskowi właśnie zdradzili najnowsze informacje, jakie wiadomo na temat poszukiwanego Grzegorza Borysa. Wstrząsające, co może mieć przy sobie. 

policjanci, las, grzegorz Borys
26.10.2023 18:11 Znaleziono miejsce, w którym ukrywał się Grzegorz Borys? Policja komentuje mrożącą plotkę

Minął tydzień, odkąd służby rozpoczęły poszukiwania Grzegorza Borysa. Policja przeczesuje obecnie lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W związku z tym, że na ten temat wciąż pojawiają się nowe informacje, część z nich może okazywać się naciągnięta bądź nieprawdziwa. Policja właśnie postanowiła skomentować najnowsze doniesienia, które pojawiły się w mediach. 

policja, Grzegorz Borys
26.10.2023 16:42 Przechodzi ludzkie pojęcie, co znaleźli w lesie. Grzegorz Borys nie miał skrupułów. "JAKI to jest człowiek"

Od piątku trwają poszukiwania podejrzanego o zamordowanie swojego 6-letniego syna Grzegorza Borysa. Zdaniem służb mężczyzna ukrywa się w lesie, do którego zbiegł w dniu zabójstwa chłopca. Zostało to zarejestrowane przez kamery monitoringu miejskiego. Od tego czasu mężczyzna jest najpilniej poszukiwaną osobą w Polsce. 

Lotto
26.10.2023 16:39 Moda na Zdrapki jest zawsze

Wszyscy chcą tego samego – zabawy i wygranej! Dlatego trwa moda na Zdrapki. Ty też baw się dobrze! Zdrapki to częste wygrane oraz radość, zabawa i emocje, które są intensywniejsze i ciekawsze, gdy można je przeżywać razem. Zabierz Zdrapki na imprezę i zamień zwykłe spotkanie na niezwykłe Zdrap Party. Zdrap nawet milion złotych!

Ksiądz wyjaśnił, w jaki sposób można zareagować na poniżającego księdza podczas spowiedzi, fot. TikTok/ks.piotrjarosiewicz
26.10.2023 15:02 Co zrobić, gdy ksiądz poniża i krytykuje w trakcie spowiedzi? Duchowny zabrał głos w sprawie. Niebywałe, co powiedział

Sakrament pokuty to dla wielu katolików dość nieprzyjemna chwila, podczas której trzeba wyznać kapłanowi swoje winy. Nie zawsze łatwo odsłonić się przed drugą osobą, szczególnie w sytuacji, gdy część z nich dotyczy wstydliwych lub intymnych szczegółów naszego życia. Nie każdy duchowny zachowuje się także w takich chwili odpowiednio.

Maja Rutkowski dołączyła do poszukiwań Grzegorza Borysa, fot. Facebook/Pomorska Policja, Instagram/majaplich
26.10.2023 13:08 "Opuściłam szpital i ruszyłam". Maja Rutkowski w pogoni za Grzegorzem Borysem. Poruszenie na całą Polskę!

Grzegorz Borys od kilku dni jest najpilniej poszukiwanym mężczyzną w Polsce. Od piątku za 44-latkiem poszukiwanym listem gończym i Europejskim Nakazem Aresztowania w  gdyńskich lasach prowadzona jest obława, w której udział bierze około tysiąc osób.

Grzegorz Borys
26.10.2023 12:16 Dostał pomoc? Nowa hipoteza śledczych ws. Grzegorza Borysa. Niepokojąca akcja służb w małej miejscowości

Poszukiwania Grzegorza Borys, który jest podejrzany o zabójstwo swojego 6-letniego synka, koncentrują się w obszarze Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jak się jednak okazuje, mogła się pojawić kolejna hipoteza dotycząca ucieczki mężczyzny. Czyżby ktoś mu pomagał?

policja, poszukiwania, Grzegorz Borys
26.10.2023 10:34 Decydujący moment obławy na Pomorzu? Policja odebrała dwa poważne sygnały ws. Grzegorza Borysa

Cała Polska już od 6 dni bacznie śledzi policyjną obławę, która rozgrywa się na Pomorzu. Setki mundurowych przeczesują gdyńskie lasy w poszukiwaniu 44-letniego Grzegorza Borysa, który jest głównym podejrzanym o zamordowanie swojego 6-letniego synka, Olusia. Co obecnie dzieje się w terenie? Wiele wskazuje na to, że właśnie rozgrywa się decydujący moment obławy.

Grabarz ujawnił szczegóły wpadki, do której doszło na pogrzebie, fot. TikTok/robas000
26.10.2023 09:46 Grabarz opowiedział o tragicznej wpadce na pogrzebie. “Gotujesz się w środku, wstyd”. Do dziś nie wyjaśniono, co było powodem

Na TikToku nie brak przedstawicieli zaskakujących zawodów, którzy dzielą się tajemnicami swojej pracy. Wśród nich można znaleźć także Roberta Grabarza. Mężczyzna zdecydował się odpowiedzieć na pytanie jednego z internautów i ujawnił, czy na pogrzebach zdarzają się wpadki.

Grzegorz Borys w młodości w ogóle nie wskazywał, że mógłby dokonać takiej zbrodni, fot. Facebook/Pomorska Policja
26.10.2023 09:17 Sąsiedzi Grzegorza Borysa powiedzieli, jakiego go znają. Szokujące słowa „lalusiowaty, dzieciuch”, TAK się zachowywał

Grzegorz Borys, który jest podejrzewany o zamordowanie swojego 6-letniego syna, nadal pozostaje na wolności. Policja sądzi, że mężczyzna ukrywa się w lesie nieopodal miejsca, w którym doszło do tragedii. Sąsiedzi mężczyzny nadal nie mogą uwierzyć w to, że miałby dopuścić się tak straszliwego czynu.

las, Grzegorz Borys
25.10.2023 21:42 "To mógł być Grzegorz Borys". Tajemniczy mężczyzna zauważony w lesie. Policja ma przerażającą teorię

44-letniego Grzegorza Borysa już 6 dobę poszukują setki mundurowych. Obława trwa, odkąd zbiegł on z miejsca, gdzie odkryto ciało jego 6-letniego synka, Olusia. Czynnikiem, który sprzyja sprawcy, jest fakt, iż ten posiada niezbędne umiejętności do tego, by przetrwać sam w lesie, a w dodatku przygotował się do ucieczki. Tymczasem nieoficjalnie mówi się o tym, iż służby miały namierzyć mężczyznę w lesie. 

domy, starsza kobieta
25.10.2023 19:00 Dramat pod Warszawą. Znaleziono DWA ciała. Podczas wywiadu sąsiadka nagle wybuchła płaczem

23 października w jednym z domów jednorodzinnych w Ząbkach pod Warszawą dokonano wstrząsającego odkrycia. Znaleziono dwa ciała. Wiele wskazuje na to, iż 64-letni mężczyzna odebrał życie swojej żonie, a następnie popełnił samobójstwo. Okoliczni mieszkańcy są w szoku. Nikt nie spodziewał się, że dojdzie do tak dramatycznej sytuacji. Sąsiadka małżeństwa podczas wywiadu z dziennikarzem Gońca nie była w stanie pohamować łez.

ręka dziecka, policja
25.10.2023 17:30 Mrożące zeznanie Zbysława C. z Poznania. Zapytali go, co pamięta z dnia ataku

Polakom wciąż trudno jest otrząsnąć się po tragedia, która rozegrała się 18 października na ulicach Poznania. 71-letni Zbysław C. najpierw odgrażał się przechodniom, by w końcu spełnić swoje groźby i zaatakować grupkę przedszkolaków, które były z opiekunkami na wycieczce. Śmiertelnie ranił nożem 5-letniego Maurycego. Teraz powiedział śledczym, ile tak naprawdę pamięta z tamtego dnia. Wstrząsające zeznania. 

Monika Richardson
25.10.2023 15:11 Monika Richardson wybuchła: "Do moich lewackich znajomych...". W komentarzach burza

Monika Richardson znana jest z tego, że lubi zabierać głos w trudnych sprawach. Nie boi się też wyrażać swojej opinii, nawet gdy ta może się odbiorcom nie spodobać. Właśnie zrobiła to po raz kolejny i absolutnie nie gryzła się w język. Co ją aż tak wzburzyło?

Grzegorz Borys
25.10.2023 14:07 Bez TEGO Grzegorz Borys długo nie pociągnie. Ekspert zwraca uwagę na jeden szalenie istotny szczegół ucieczki

Policja dalej poszukuje Grzegorza Borysa, który jest podejrzany o zabicie własnego 6-letniego synka. Śledczy zakładają, że mężczyzna chowa się gdzieś w lasach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jak długo da radę się ukrywać? Ekspert nie ma wątpliwości.

Kardynał przeprosił za zachowanie księdza, fot. Canva/Ksenia Chernaya, Facebook/Archidiecezja Łódzka
25.10.2023 13:59 Skandal w parafii. Kardynał nie wytrzymał. Tak ksiądz potraktował kobietę, która nie miała pieniędzy na pogrzeb

W wielu polskich parafiach wierni zwyczajowo płacą księżom za odprawienie poszczególnych sakramentów. W wielu miejscach duchowni przyjmują taką kwotę, jaka zostanie im zaoferowana, ale gdzie indziej parafianie spotykają się ze szczegółowym cennikiem, w którym poszczególne posługi opiewają na niemałe kwoty. 

Katarzyna Skrzynecka
25.10.2023 12:39 Katarzyna Skrzynecka na zdjęciach sprzed lat. JEDEN szczegół rzuca się w oczy. Jakim cudem?

Katarzyna Skrzynecka jest częścią polskiego show-biznesu już od kilkudziesięciu lat, dlatego rodacy mogli obserwować, jak zmieniła się na przestrzeni lat. Sama właśnie opublikowała fotki z przeszłości, i zestawiła je z aktualnymi. Widać różnicę?

Krzysztof Rutkowski
25.10.2023 11:20 Krzysztof Rutkowski nie wytrzymał ws. Grzegorza Borysa. "W związku z brakiem efektywnego działania ze strony policji"

Krzysztof Rutkowski to najpopularniejszy i prawdopodobnie też najskuteczniejszy, prywatny detektyw w kraju. Angażował się już w wiele spraw ogólnokrajowej rangi, nie raz pomagając przy tym służbom państwowym. Jest zawiedziony tym, jak teraz działają, dlatego postanowił wkroczyć do akcji w głośnej ostatnio sprawie.

 Ksiądz Jan Kaczkowski, księża
25.10.2023 10:55 Ksiądz Jan Kaczkowski przed śmiercią powiedział, co go denerwowało w innych kapłanach. Skrytykował ich zachowanie

Ksiądz Jan Kaczkowski był jednym z najbardziej znanych polskich duchownych. Choć żył zaledwie 39 lat, przez ten czas zdążył zaskarbić sobie sympatię i szacunek osób nie tylko z kręgu Kościoła Katolickiego, ale całej Polski. Swoją otwartą postawą i umiejętnością poddania polskiego kościoła krytyce inspirował, ale również nie raz zaskakiwał. Podczas jednej z konferencji z młodzieżą opowiedział o tym, co denerwuje go w innych kapłanach. Ciężko o bardziej dosadną odpowiedź.

Grzegorz Borys
25.10.2023 09:12 Chowa się w dołach przykrytych liśćmi?! Przełomowe informacje o Grzegorzu Borysie. Wstrząsające, co wypłynęło

Od piątku nieustannie trwają poszukiwania Grzegorza Borysa, który jest podejrzany o zabicie własnego, raptem 6-letniego syna. Mężczyzna prawdopodobnie wciąż przebywa na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Właśnie nastąpił przełom w śledztwie.

znicz
25.10.2023 07:56 Tragiczne wieści obiegły media. Nie żyje przyjaciółka Jana Pawła II, Wanda Półtawska niedługo obchodziłaby urodziny

Docierają do nas niezwykle smutne wiadomości, które oficjalnie przekazała krakowska kuria. Zmarła bardzo ważna dla Jana Pawła II osoba. W wieku 102 lat z tego świata odeszła Wanda Półtawska.

Zdzisław Łęcki, świeczki
24.10.2023 22:18 Nie żyje aktor kultowego niegdyś serialu TVP. Miał na koncie około 100 ról, dożył pięknego wieku

Świat kultury pogrążył się w żałobie. Nie żyje uwielbiany przez fanów Zdzisław Łęcki, który podbił ich serca swoim występem w “Czterdziestolatku”. Jego dorobek artystyczny robi niemałe wrażenie. Przez całe życie zagrał ok. 100 ról. Choć dożył słusznego wieku, fanom oraz najbliższym ciężko pogodzić się z jego odejściem.

policja, ambulans
24.10.2023 21:42 Kolejna tragedia w Polsce. Nie żyje małżeństwo, ciarki przechodzą, kto jest podejrzany

W ostatnim czasie media przepełnione są przykrymi doniesieniami z całej Polski. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o śmierci 5-latka w Poznaniu, zaledwie 2 dni po niej tragedia w Gdyni. Teraz wyszło na jaw, co takiego wydarzyło się w podwarszawskich Ząbkach. W mieszkaniu znaleziono ciała małżeństwa, kobiety i mężczyzny. To, co tam się wydarzyło, przyprawia o dreszcze…

cmentarz, policja
24.10.2023 19:39 Bardzo niepokojący komunikat policji przed Wszystkich Świętych. Na cmentarz lepiej tego nie zabierać

Uroczystość Wszystkich Świętych zbliża się wielkimi krokami. Osoby, które wolą uniknąć tłumów na cmentarzach, zaczęły odwiedzać groby bliskich już teraz. Na nekropoliach w całym kraju można zaobserwować sporo osób. W związku z tym policja zdecydowała się na wydanie komunikatu dla wszystkich, którzy w najbliższym czasie zamierzają pojawić się na cmentarzu. Te polecenia będą szczególnie ważne w Dzień Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny.

policja radiowozy, alert RCB, telefon
24.10.2023 18:41 RCB wysłało dzisiaj ostrzegawczego SMS-a do Polaków. Dotyczy miejscowości, gdzie policja prowadzi akcję

Alerty RCB są sprawdzonym, polskim systemem ostrzegania przed różnorodnymi zagrożeniami, które wysyłane są za pośrednictwem smsów. Dziś Polacy po raz kolejny otrzymali ostrzegawczą wiadomość. Dotyczy ona sprawy, którą już od kilku dni żyje cały kraj. Czy możemy czuć się bezpiecznie? Służby przekazały jasne wytyczne.

Grzegorz Borys, policja
24.10.2023 17:18 Grzegorz Borys ucieka przed śledczymi. Nagle rozległ się ogromny huk, padły strzały. Policja w akcji

Obława na Grzegorza Borysa, który jest głównym podejrzanym o morderstwo swojego 6-letniego synka Olusia, trwa już 5 dobę. Policja kilkukrotnie wpadła na trop 44-letniego mężczyzny. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że przebywa w okolicznych lasach, w związku z czym to właśnie tam mundurowi prowadzą szeroko zakrojoną akcję poszukiwawczą. Mieszkańcy Gdyni donoszą o głośnych hukach i wystrzałach, które niosą się po okolicy. 

Marek BAZAK/East News
24.10.2023 16:23 Marcelek, Olek, a teraz kolejne dziecko! 12-latek z rozległymi obrażeniami trafił do szpitala. Ucierpiała również matka

Niedawno opłakiwaliśmy śmierć dwóch chłopców. Teraz do tego grona dołączył 12-latek. Doszło do kolejnej zbrodni, której ofiarą padło dziecko. To niewiarygodne, jak do tego doszło. Do szpitala razem z chłopcem trafiła również matka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że oboje mają podobne obrażenia. Co tym razem się stało w tej rodzinie?

Poranek Kojota
24.10.2023 16:14 Michał Milowicz snuje plany na temat ślubu. Jednak ożeni się z dużo młodszą kobietą?

Młodzi, przystojni aktorzy przeważnie muszą wręcz odganiać się od adoratorek i nie mogą narzekać na szeroki wybór potencjalnych partnerek. Mimo to Michał Milowicz, którego można było swego czasu określić powyższymi przymiotnikami, do dziś się nie ożenił. Może to jednak zmienić dużo młodsza kobieta.

Grzegorz Borys
24.10.2023 14:15 Kolega z wojska Grzegorza Borysa przerywa milczenie. To dlatego zabił syna? "Służba mogła mieć wpływ"

Choć od tragedii minęło już kilka dni, wciąż trudno uwierzyć, że ojciec pozbawił życia swojego 6-letniego syna, a o to właśnie podejrzewa się Grzegorza Borysa. Sąsiedzi mieli na jego temat różne opinie. Wreszcie głos zabrał jeden z kolegów z wojska.

Grzegorz Borys
24.10.2023 11:19 Miasto sparaliżowane. Niebywałe, co działo się w nocy w trakcie poszukiwań Grzegorza Borysa

Od piątku trwają poszukiwania Grzegorza Borysa, który jest podejrzany o zamordowanie swojego raptem 6-letniego synka. Mężczyzna prawdopodobnie przygotował się do ucieczki, dlatego służby traktują go bardzo poważnie. W nocy część Trójmiasta była przez to sparaliżowana.

Ewa Błaszczyk
24.10.2023 09:38 Uderzyły wieści o córce Ewy Błaszczyk. Pilne wizyty w szpitalu i walka o życie, wszyscy mieli wielką wiarę

Nie będzie przesady w określeniu Ewy Błaszczyk mianem heroski. Ta może być też absolutnym wzorem dla innych matek, bo pomimo nie dającej zbyt dużej nadziei sytuacji, nieprzerwanie od 23 lat walczy o wybudzenie córki ze śpiączki. Niestety, progres jest niewielki, a czasem bywają gorsze okresy. 

Grzegorz Borys
24.10.2023 08:18 Mama Olusia coś przeczuwała? Ujawniono porażające kulisy, nagle zerwała się z pracy

Grzegorz Borys jest obecnie poszukiwany w lasach północnej Polski, bo podejrzewa się go o zabicie swojego ledwie 6-letniego synka, Olusia. Dramatycznego odkrycia dokonała mama malca, która wcześniej wróciła z pracy.

Grzegorz Borys jest najbardziej poszukiwaną osobą w Polsce, fot. Facebook/Pomorska Policja
23.10.2023 22:21 Mają trop Grzegorza Borysa?! Helikopter zaczął krążyć w jednym miejscu

Nadal trwają intensywne poszukiwania 44-letniego Grzegorza Borysa, który jest podejrzany o zamordowanie swojego 6-letniego syna. Mężczyzna nadal pozostaje na wolności. Zgodnie z przypuszczeniami ma ukrywać się w lesie nieopodal miejsca zbrodni.  

Mężczyzna zabrał głos w sprawie małżeństwa Grzegorza Borysa, fot. Facebook/Policja Polska, Marynarka Wojenna RP, Damian Przybysz,
23.10.2023 18:44 Łukasz znał Grzegorza Borysa. Zabrał głos nt. jego małżeństwa, ogromne zaskoczenie

Nie milkną echa tragicznych wydarzeń, do których doszło w Gdyni. Podejrzewany o zabójstwo swojego syna 44-letni Grzegorz Borys nadal pozostaje na wolności. Zgodnie z przypuszczeniami mężczyzna prawdopodobnie ukrywa się w okolicznych lasach. 

Grzegorz Borys
23.10.2023 17:51 Najnowsze doniesienia ws. śmierci 6-latka z Gdyni. Okoliczności były inne, niż zakładano? "Odrzucono hipotezę"

Wciąż nie znaleziono jeszcze Grzegorza Borysa, który jest poszukiwany listem gończym. Mężczyzna jest podejrzany o zabicie własnego, raptem 6-letniego synka. Policja łączy coraz więcej faktów, dzięki czemu jest w stanie zawęzić poszukiwania. Właśnie wyjaśniła się jedna z hipotez.

Grzegorz Borys
23.10.2023 17:20 Poszukiwania Grzegorza Borysa. Nagły zwrot akcji, policja informuje o ważnym szczególe dot. monitoringu

Wciąż trwają poszukiwania Grzegorza Borysa podejrzanego o zabójstwo swojego własnego syna. Już wydano za nim list gończy, a policja opublikowała najbardziej aktualny wizerunek mężczyzny. Przy okazji zwróciła uwagę na bardzo istotny szczegół, który mógłby być dla potencjalnych świadków mylący. 

Katarzyna Grochola ostro zareagowała na słowa Andrzeja Dudy, fot. KAPiF, Instagram/katarzynagrochola_official
23.10.2023 16:18 "WSTYD!". Andrzej Duda w skandaliczny sposób obraził Grocholę. Pisarka żąda przeprosin. W mediach burza

Choć od wyborów minął już tydzień, w polskiej polityce nie milkną echa tego pospolitego ruszenia do urn. Ze swojego prawa wyborczego zdecydowało się skorzystać aż 74,38 procent obywateli, co jest najwyższą frekwencją w wyborach parlamentarnych od 1989 roku.

Grzegorz Borys
23.10.2023 15:59 Policja znalazła straszny list. Miał go napisać Grzegorz Borys przed dokonaniem najgorszego, ciężko uwierzyć

Do tej pory tak naprawdę nieznane są motywy działania Grzegorza Borysa, który jest obecnie poszukiwany listem gończym. To właśnie on bowiem prawdopodobnie zamordował własnego, 6-letniego syna. Nowe światło na logikę jego działań ma rzucać zostawiona w domu wiadomość.

ślub
23.10.2023 13:50 Pan młody w trakcie przysięgi pokazał tajemniczy liścik. Dwoma słowami zrujnował ślub i humor ukochanej

Ślub to najważniejszy dzień w życiu wielu osób. Państwo młodzi często obawiają się, że coś może im tę wyjątkową okazję zrujnować. Rzadko kiedy jednak zdarza się, by ceremonię swoim dziecinnym zachowaniem popsuło jedno z nich. Tak niestety było w tym przypadku.

Grzegorz Borys
23.10.2023 12:54 Miał spotkać się oko w oko z Grzegorzem Borysem. Wstrząsające, co przekazał. "Nie zaufałem tej osobie"

Wciąż trwają poszukiwania Grzegorza Borys, który jest oskarżony o zabójstwo swojego 6-letniego synka. Mężczyzna prawdopodobnie ukrywa się gdzieś w okolicznych lasach. Teraz na jaw wyszła relacja świadka, który mógł się z nim spotkać.

Szokujące słowa znajomego Grzegorza Borysa
23.10.2023 09:14 Szokujące słowa znajomego Grzegorza Borysa. „Bzdura i tyle”, rzucają zupełnie nowe światło na śmierć Olusia?

Cała Polska wciąż żyje sprawą brutalnego morderstwa 6-letniego Olusia z Gdyni. Policja jest na tropie 44-letniego Grzegorza Borysa, który jest podejrzany o zabójstwo swojego syna. Teraz na jaw wyszły nowe fakty na temat zawodowego żołnierza. Głos zabrał jego bliski znajomy.

Mikayla Cowling
22.10.2023 22:54 Co dzieje się w tym kraju?! Sportowczyni ciężko pobita, chciała tylko miło spędzić wieczór. Wyszło, kto jej to zrobił

Dziś na jaw wyszły wstrząsające informacje, które mogły zszokować przede wszystkim kibiców koszykówki. VBW Arka Gdynia wyjawiła bowiem, że kilka dni temu jedna z klubowych koszykarek została dotkliwe pobita w pewnym trójmiejskim lokalu.

Wojciech Korda
22.10.2023 21:09 Gdyby nie żona, Wojciech Korda zmarłby już lata temu. Trwała przy nim do samego końca

Wczoraj pożegnaliśmy Wojciecha Kordę, jednego z prekursorów muzyki big beatowej w naszym kraju. Wokalista przez ostatnie lata mógł zapomnieć o normalnym funkcjonowaniu i był w zasadzie przykuty do łóżka. Godną końcówkę życia zawdzięcza jednej osobie.

Gąsowscy
22.10.2023 20:14 Osobista tragedia w domu Gąsowskich, plotki właśnie się potwierdziły. "Teraz jestem sam"

Na pierwszy rzut oka można byłoby jeszcze niedawno stwierdzić, że życie Jakuba Gąsowskiego jest usłane różami. Jego kariera artystyczna rozkręca się bowiem w zawrotnym tempie, a prywatnie młody mężczyzna mógł pochwalić się szczęśliwym związkiem. Niestety, nic nie trwa wiecznie.

4-miesięczna dziewczynka trafiła do szpitala w Rzeszowie ze śladami pobicia, fot. Canva
22.10.2023 19:42 5 i 6-letni chłopcy, a teraz 4-miesięczna dziewczynka w szpitalu. Co się dzieje z tymi ludźmi, tragedia goni tragedię

Trudno pojąć ilość tragedii, jaka przydarzyła się dzieciom w ostatnim tygodniu. Najpierw 5-letni Maurycy został śmiertelnie raniony nożem podczas spaceru z innymi przedszkolakami w Poznaniu, zaraz potem media obiegła wiadomość o śmierci 6-letniego Olusia z Gdyni, który prawdopodobnie zginął z ręki własnego ojca. Teraz kolejna tragedia wyszła na jaw. Tym razem ofiara jest 4-miesięczna dziewczynka. 

Psy podjęły trop podejrzanego o zabójstwo 6-letniego Olusia, fot. Facebook/Pomorska Policja
22.10.2023 19:42 Psy podjęły trop za prawdopodobnym zabójcą 6-letniego Olusia. Straszne, gdzie się urwał, mieszkańcy okolic drżą?

Polską wstrząsnęła kolejna tragedia. Policja w Gdańsku odebrała dramatyczne zgłoszenie od matki, która po powrocie do domu znalazła ciało swojego 6-letniego syna z ranami ciętymi na szyi. W mieszkaniu znajdowały się także zwłoki psa rodziny. Podejrzanym o dokonanie tej zbrodni jest ojciec chłopca, 44-letni Grzegorz Borys. 

supermarket
22.10.2023 18:15 Czarna seria w Polsce, doszło do kolejnej tragedii. Nie żyje 16-latek, jego ciało znaleziono w centrum miasta

Ostatnie dni w Polsce dostarczają nam wyjątkowo dużo przykrych emocji. Najpierw po kraju rozniosła się informacja o zabójstwie 5-latka z Poznania, a niedługo później dowiedzieliśmy się o morderstwie raptem rok starszego chłopca. Teraz odkryto zwłoki kolejnego dziecka.

Wyszło na jaw, jak zachowywali się koledzy Maurycego podczas ataku nożownika, fot. Canva/FeeLoona, pixabay, Facebook/Polska Policja
22.10.2023 17:38 Rozpaczliwe, w jakim stanie są dzieci z przedszkola Maurycego. Po ataku nożownika ciężko o "normalne" życie

Kilka dni temu media obiegła wiadomość o tragedii, do jakiej doszło na poznańskim Łazarzu. Zabójstwo 5-letniego Maurycego wstrząsnęło Polską. Wyszło na jak, co się stało z innymi przedszkolakami, które były na spacerze podczas ataku. 

Grzegorz Borys
22.10.2023 16:04 Policja opublikowała właśnie nagranie z Grzegorzem Borysem! Szokujące, gdzie przyłapano zabójcę 6-latka

Choć podejrzany o zabójstwo swojego 6-letniego syna Grzegorz Borys wciąż nie został schwytany przez służby, poszukiwania posuwają się do przodu i w zasadzie z każdą godziną na jaw wychodzą nowe fakty i poszlaki. Teraz śledczy zabezpieczyli bardzo ważne nagranie.

Polacy szukali zaginionej Karoliny
22.10.2023 14:08 Polacy szukali zaginionej Karoliny. Tragiczny finał zmroził wszystkich, właśnie przekazano

Cała Polska zaangażowała się w poszukiwania 32-letniej Karoliny. Mieszkanka miejscowości Turek z województwa wielkopolskiego zniknęła w piątek 20 października. Teraz przekazano tragiczne wieści. Tego nikt się nie spodziewał.

Grzegorz Borys zaplanował zabójstwo syna?, fot. Facebook/Pomorska Policja
22.10.2023 13:12 Nieoficjalne: "Był przygotowany", wstrząsające wieści o Grzegorzu Borysie. Tak zaplanował śmierć 6-letniego synka?!

Najpierw tragedia w Poznaniu, a zaledwie kilka dni później w Gdyni. Obie mocno wstrząsnęły Polakami ze względu na to, że ofiarami są dzieci – 5-letni Maurycy padł ofiarą nożownika, a 6-letni Olek prawdopodobnie zginął z ręki własnego ojca. Policja obecnie poszukuje podejrzanego – 44-letniego Grzegorza Borysa.

Policja wystosowała apel odnośnie miejsca poszukiwań podejrzanego o zamordowanie 6-latka, fot. Facebook/Pomorska Policja
22.10.2023 11:19 Komunikat specjalny do obywateli! "Nie przyjeżdżajcie", chodzi o zabójstwo 6-latka, oprawca jest niebezpieczny

Kilka dni temu Polską wstrząsnęła straszna tragedia, która przydarzyła się w Gdyni. Zgodnie z informacjami policji w jednym z mieszkań w dzielnicy Karwiny doszło do morderstwa. Podejrzanym o zamordowanie 6-letniego chłopca, jest jego ojciec, który jest obecnie poszukiwany. 

Przed śmiercią Wojciech Korda pilnie potrzebował pomocy
22.10.2023 10:35 Przed śmiercią potrzebował pilnej pomocy. Wstrząsające kulisy odejścia Wojciecha Kordy, tu trafił…

W sobotę 21 października poinformowano o nagłej śmierci wybitnego polskiego kompozytora. Wojciech Korda zmarł niespodziewanie po wielu latach walki o zdrowie. Niewiarygodne, co się z nim działo na kilka dni przed odejściem.

Prokuratura podjęła decyzję w sprawie Grzegorza Borysa
22.10.2023 09:19 "Pilne". Prokuratura właśnie podjęła przełomową decyzję ws. Grzegorza Borysa, on zabił 6-letniego Olusia

Tragedia, która wydarzyła się w Gdyni przy ulicy Górniczej, wstrząsnęła całą Polską. Po powrocie do domu mama zastała w środku zwłoki swojego 6-letniego synka Olusia. Obecnie wszystkie służby z Pomorza szukają śladu Grzegorza Borysa - podejrzanego o morderstwo swojego synka.

Grzegorz Borys
21.10.2023 21:50 Niepokojąca relacja z domu, gdzie zginął 6-letni Oluś. Jedno rzuca się w oczy, aż przechodzą dreszcze

Wciąż trwają poszukiwania Grzegorza Borysa, który jest podejrzany o zamordowanie swojego syna, który był dopiero 6 - latkiem. Motywy jego działań jeszcze są nieznane. Śledczy szukają potencjalnych poszlak w każdym miejscu. Jego mieszkanie nawet z zewnątrz budzi pewne podejrzenia. 

Grzegorz Borys
21.10.2023 18:21 "Możemy mieć do czynienia z drugim Jaworkiem". Jest komunikat policji w sprawie poszukiwanego Grzegorza Borysa

Wciąż trwają poszukiwania Grzegorza Borysa, który jest oskarżony o zamordowanie swojego 6-letniego syna. Mężczyzna miał być przygotowany do ucieczki, a na dodatek jest wciąż czynnym wojskowym. Funkcjonariusze obawiają się, że będzie trudno go znaleźć.

wojciech korda
21.10.2023 16:32 Nie żyje Wojciech Korda. Legendarny artysta odszedł po długiej, ciężkiej chorobie

Niestety docierają do nas bardzo przykre informacje, które mogą zasmucić przede wszystkim fanów muzyki big beatowej z ubiegłego wieku. Zmarł bowiem jeden z prekursorów tego gatunku, lider zespołu “Niebiesko-Czarni”, Wojciech Korda

Kamil Stoch
21.10.2023 16:19 Pilne wieści z domu Kamila Stocha i jego żony. Najpierw wieści o chorobie. Teraz wiadomo, co się tam dzieje

Kamil Stoch całkiem niedawno mocno zmartwił fanów skoków narciarskich, rezygnując z kolejnych zawodów w Letnim Grand Prix. Co dokładnie się z nim działo? Jak teraz czuje się nasz mistrz?

kamera, Grzegorz Borys
21.10.2023 15:06 Śmierć 6-latka z Gdyni. Kamera nagrała Grzegorza Borysa, policja dotarła do taśm z monitoringu

Wiadomość o zabójstwie 6-letniego dziecko wstrząsnęła całą Polską. To jednak nie koniec niepokojących doniesień z Gdyni. Podejrzany o morderstwo chłopca Grzegorz Borys, jego własny ojciec, zbiegł z miejsca zdarzenia. Nieoficjalne przekazy policji mówią o tym, że jest uzbrojony. Śledczym udało się jednak natrafić na trop mężczyzny. 

karetka, Grzegorz Borys
21.10.2023 14:34 Oprócz ciała synka znaleziono też drugie zwłoki. Ujawniono, co Grzegorz Borys zabrał ze sobą w plecaku

Nie milkną echa tragedii, do której doszło 20 października w Gdyni. Kobieta znalazła w swoim mieszkaniu zwłoki swojego 6-letniego synka. O morderstwo jest podejrzewany ojciec dziecka, 44-letni Grzegorz Borys. Mężczyzna jest obecnie poszukiwany przez policję oraz wojsko. Tymczasem na światło dziennie wychodzi coraz więcej wstrząsających szczegółów. W mieszkaniu w Gdyni znaleziono jeszcze jedne zwłoki!

Grzegorz Borys, osiedle Gdynia
21.10.2023 11:26 Obława na Grzegorza Borysa. Na osiedlu zaroiło się od karetek, policji i żołnierzy, ogłoszono ważną informację

20 października na jednym z gdyńskich osiedli doszło do tragedii. Kobieta znalazła w mieszkaniu zwłoki swojego 6-letniego synka. Głównym podejrzanym o dokonanie morderstwa jest jego ojciec, Grzegorz Borys. Od wczoraj trwa policyjna obława za mężczyzną. Służby wydały w tej sprawie ważną informację. 

Grzegorz Borys, policja
21.10.2023 09:17 Gdzie ukrył się Grzegorz Borys? Mieszkańcy Gdyni mówią jasno i są przerażeni

W Gdyni trwa obława za 44-letnim Grzegorzem Borysem, który jest głównym podejrzanym policji w sprawie morderstwa swojego 6-letniego syna. Z nieoficjalnych źródeł wynika, że ciało chłopca z ranami ciętymi szyi miała znaleźć jego matka. Mieszkańcy miasta są przerażeni. Teraz wszyscy zadają sobie to pytanie — gdzie ukrył się Grzegorz Borys? Pojawiły się pewne informacje na ten temat.

policja, Grzegorz Borys
21.10.2023 08:16 Śmierć 6-latka z Gdyni. Sąsiadka 44-letniego Grzegorza Borysa nie chciała milczeć. Przekazała wieści

20 października w Gdyni doszło do wstrząsającej tragedii. 6-letni chłopczyk został znaleziony martwy w mieszkaniu. Podejrzanym o zabójstwo jego własny ojciec, Grzegorz Borys. 44-letni mężczyzna jest obecnie poszukiwany przez policję. Czy coś zapowiadało, że dojdzie do tak porażających wydarzeń? Sąsiadka mężczyzny właśnie przerwała milczenie w tej sprawie.

Nikt nie przyszedł na nabożeństwo
20.10.2023 22:23 Nikt nie przyszedł na nabożeństwo. Zaskoczony ksiądz komentuje sytuację. Wymowna reakcja

Ksiądz Michał Woźnicki od dłuższego czasu zaskakuje Polaków swoimi niecodziennymi wypowiedziami, jakimi dzieli się z parafianami prosto z ambony. Teraz duchowny był świadkiem zaskakującego zjawiska - nikt nie pojawił się na jego nabożeństwie. 

Żakowie szczerze o przyszłości "Rancza"
20.10.2023 21:13 Co dalej z "Ranczem"? Żakowie ujawniają przykre wieści. Wszystko pokrzyżowała bolesna śmierć

Pomimo faktu, że serial “Ranczo” nie jest kontynuowany już od ponad 7 lat, wciąż nie milkną głosy i prośby fanów na temat realizacji kolejnych wątków serii. Widzowie pokochali tę kultową komedię i co jakiś czas proszą aktorów, aby rozważyli powrót na plan. Teraz głos w tej sprawie zabrali Cezary i Katarzyna Żak, którzy nie pozostawili żadnych złudzeń.

Wiemy, co czeka rodzinę 6-latka z Gdyni
20.10.2023 17:31 Nieoficjalnie: Ujawniono, kim jest podejrzany o zabójstwo 6-latka z Gdyni. Dramatyczne, co czeka rodzinę chłopca

Tragedia, jaka rozegrała się w Gdyni, wstrząsnęła całą Polską. 6-letni chłopiec został zamordowany we własnym domu przez 44-letniego ojca. Teraz żona mężczyzny po raz pierwszy ujawniła wizerunek podejrzanego o morderstwo.

Filip Chajzer nie kryje emocji po zbrodni w Gdyni, fot. Instagram/filip_chajzer
20.10.2023 17:19 Filip Chajzer nie wytrzymał, po tragicznej wieści stracił nad sobą panowanie. "Żeby cię spotkało najgorsze"

W środę Polską wstrząsnęła tragedia, do której doszło w Poznaniu, a teraz media obiegła kolejna koszmarna wiadomość. W jednej z dzielnic Gdyni znaleziono ciało 6-letniego chłopca.  Na tragedię zareagował między innymi Filip Chajzer. 

Łamiący widok w miejscu śmierci 5-letniego Maurycego
20.10.2023 16:30 Łamiący widok w miejscu, gdzie zginął 5-letni Maurycy. Koszmar mieszkańców Poznania jeszcze się nie skończył

Mieszkańcy Poznania nie potrafią zapomnieć o ogromnej tragedii, jaka spotkała 5-letniego Maurycego. Pod domem zamordowanego chłopca zgromadzono mnóstwo zniczy, pluszowych zabawek i pokrzepiających słów, pozostawionych na ścianach budynku.

muzułmanie, para, kobieta
20.10.2023 15:04 Wyszła za araba i pokazała prawdziwą stronę relacji. Szokujące szczegóły, wszyscy myśleli zupełnie inaczej

Małżeństwo z osobą innej narodowości bardzo często wiąże się nie tylko z wieloma wyzwaniami, które powodują różnice kulturowe, ale również stygmacją społeczną. W Polsce związki z arabami są uważane za szczególnie kontrowersyjne. Stereotypy z tym wiązane wzięły się od wielu relacji kobiet, które cudem uwolniły się od swojego partnera-araba. Tymczasem pewna internautka postanowiła opowiedzieć o swoich doświadczeniach. Jak to jest być żoną araba?

Krzysztof Kwiatkowski, policja
20.10.2023 13:32 Atak nożownika w biurze senatora. Tragiczne zeznania osoby, która była na miejscu."Trzeba ująć sprawcę"

Okresowi przed wyborami parlamentarnymi 2023 towarzyszyły wzburzone nastroje społeczne. W Łodzi sięgnęły one zenitu, gdy do biura senatora Krzysztofa Kwiatkowskiego wtargnął agresywny mężczyzna uzbrojony w nóż. Na jaw właśnie wyszły wstrząsające zeznania osoby, która była na miejscu. Ciężko sobie wyobrazić, przez co musiała przejść.

policja, świeczki
20.10.2023 12:42 Najpierw 5-letni Maurycy, teraz 6-latek z Gdyni. Zrozpaczona matka zadzwoniła na policję, było za późno

Polskę obiegają kolejne, tragiczne informacje dotyczące śmierci dziecka. Wciąż jesteśmy w szoku po zabójstwie 5-letniego Maurycego z Poznania, a tymczasem dziennikarze RMF donoszą o dramacie w Gdyni. Nie żyje sześcioletni chłopiec.

Zbysław C. był znany wśród okolicznych mieszkańców, fot. Goniec
20.10.2023 12:06 Zna Zbysława C. który zaatakował 5-letniego Maurycego. To, co o nim zdradziła wprawia w osłupienie, koszmar to za mało

W środę okropna tragedia wstrząsnęła Polską. Ciężko uwierzyć w to, do czego doszło w Poznaniu. 71-letni mężczyzna zaatakował grupę przedszkolaków i śmiertelnie ranił nożem 5-letniego Maurycego. Chłopiec niestety nie przeżył. Portal „Goniec” zdołał dotrzeć do mieszkanki Łazarza, która znała Zbysława C.

Mąż zabił dwóch synów. Później zakończył swoje życie, fot. mediadrumimages/PAPI MORAKE/MEDI/Media Drum/East News
20.10.2023 12:04 Znalazła porażający list od męża. Później ciała swoich dzieci. Dalej było jeszcze mroczniej, tragedia szokuje

Nikitę Venter spotkała ogromna tragedia. Nieszczęście, jakie na nią spadło aż ciężko sobie wyobrazić. Wszystko zaczęło się od tego, że wróciła z pracy i znalazła list, który ją przeraził. 

policja, mężczyzna na ławce
20.10.2023 10:37 Kilka godzin przed zabiciem 5-latka Zbysław C. robił coś bardzo dziwnego. Wstrząsające, że nikt nie zareagował

18 października w Poznaniu wydarzyła się tragedia. 71-letni Zbysław C. śmiertelnie zranił nożem 5-latka, który wraz z innymi wychowankami przedszkola był w drodze na pocztę. Przed dokonaniem ataku mężczyzna miał zachowywać się nieobliczalnie, przyciągać uwagę przechodniów. Czy można było uniknąć dramatu, który wydarzył się na poznańskim Łazarzu?

znicze, dzieci na wycieczce
20.10.2023 08:33 To wywołuje rozpacz u najtwardszych. Tak Polacy reagują na śmierć 5-latka z ręki nożownika

Ciężko było przewidzieć te dramatyczne wydarzenia. 18 października w Poznaniu grupka przedszkolaków została zaatakowana przez 71-letniego nożownika. Mężczyzna śmiertelnie ranił jedno z dzieci. Lekarzom nie udało się uratować życia 5-latka. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską. Z całego kraju napływają wyrazy ubolewania.

łazarz
20.10.2023 08:01 Nieoficjalnie: Zbysław C. nie mieszkał sam. Rozpaczliwe sceny pod kamienicą, gdzie zginął 5-letni Maurycy

Docierają do nas coraz to kolejne informacje dotyczące Zbysława C., który miał śmiertelnie ranić nożem przypadkowego 5-latka. Mężczyźnie już wcześniej miały zdarzać się podejrzane zachowania, choć raczej nie był niebezpieczny. Co ciekawe, nie mieszkał sam.

sklep
19.10.2023 18:38 Ekspedientka usłyszała to od Zbysława C. Mrożące słowa. Chwilę później zaatakował 5-latka

71-letni Zbysław C., którzy wczoraj rano zaatakował grupę przedszkolaków, jednego raniąc śmiertelnie nożem, już wcześniej zachowywał się bardzo podejrzanie. Relacje świadków sugerują, że do podobnej tragedii mogło dojść kilkanaście minut wcześniej. Słowa ekspedientki szokują.

Maciej Kurzajewski
19.10.2023 17:18 Maciej Kurzajewski może stracić pracę w TVP. Ekspert nie ma wątpliwości. W tle... romans z Cichopek

Maciej Kurzajewski bez wątpienia może być określony mianem jednej z twarzy TVP. Dziennikarz odpowiada w końcu nie tylko za wydarzenia sportowe, ale również regularnie prowadzi “Pytanie na śniadanie” z Katarzyną Cichopek. Czy po zmianie władzy nowy zarząd z niego zrezygnuje? Ekspert nie ma dla niego dobrych wiadomości.

tvp, siedziba tvp woronicza
19.10.2023 17:18 Eksperci typują nowego prezesa TVP. Tego nazwiska nikt się nie spodziewał! "Niektórzy zaczęli już wyczuwać"

Oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych 2023 potwierdziły największe obawy pracowników TVP: mimo procentowego zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości, to opozycji udało się zgromadzić więcej mandatów, dzięki czemu będzie mogła przejąć władzę. W związku z tym TVP czekają gruntowne zmiany, których obawiają się pracownicy stacji. Wiele emocji budzi również pytanie, kto zostanie nowym prezesem TVP?

sekcja
19.10.2023 16:18 Wyniki sekcji zwłok 5-latka z Poznania. Niepokojące oświadczenie prokuratury. Przed nami decydujący moment

Od wczoraj cała Polska żyje już nie tylko wynikami wyborów, ale przede wszystkim wstrząsającym wydarzeniem, które miało miejsce w stolicy Wielkopolski. 71-letni mężczyzna rzucił się na przedszkolaków z nożem i śmiertelnie ranił jednego z nich. Jest już po sekcji zwłok 5-latka z Poznania

policja
19.10.2023 15:18 Nieoficjalne: Zbysław C. ma mieć guza mózgu. Porażające kulisy mogły wpłynąć na zabicie 5-letniego dziecka

Wciąż trwają czynności, które mają odpowiedzieć na jedno zasadnicze pytanie, które od wczoraj zadaje sobie cała Polska - dlaczego mężczyzna rzucił się z nożem na przedszkolaka? Okazuje się, że przyczyną takiego zachowania Zbysława C. mogła być jego choroba.

Sprawa księdza została zakończona, fot. Canva/Suwannar Kawila, Lunamarina
19.10.2023 14:30 Ksiądz podglądał mężczyznę w toalecie. Teraz gruchnęły wieści o jego przyszłości. Szokujące doniesienia

W środę po południu zakończył się proces księdza Artura S., który usłyszał zarzuty podglądania mężczyzny w toalecie jednej z galerii handlowych w centrum Lublina. Duchowny został przyłapany na gorącym uczynku przez swoją ofiarę. 

Grzegorz Konopczyński, policja
19.10.2023 14:07 "Proś Boga". Wstrząsające, co widział świadek podczas ataku na 5-letniego Maurycego. Nigdy tego nie zapomni

18 października w Poznaniu doszło do ataku nożownika na grupkę przedszkolaków. Zbysław C. śmiertelnie ranił 5-letniego Maurycego. Podczas gdy na ulicy trwała dramatyczna walka o życie chłopca, mężczyzna próbował zbiec z miejsca zdarzenia. Uniemożliwiła mu to policjantka, która będąc po służbie, akurat tamtędy przechodziła, a także pracownik firmy odbierającej śmieci. Mężczyzna właśnie opowiedział, jak z jego perspektywy wyglądały tamte mrożące wydarzenia.

Do chłopca zaatakowanego przez nożownika ruszyły dwie grupy ratowników, fot. Facebook/Pogotowie Ratunkowe w Poznaniu, Canva/Hirkophoto, Getty Images Signature
19.10.2023 13:19 Druzgocące informacje od pogotowia z Poznania. To dzieje się po śmierci 5-latka. Zbysław C. powinien zapaść się pod ziemię?

Ciężko zrozumieć, do czego doszło w środę rano w Poznaniu. Grupa przedszkolaków została zaatakowana przez 71-letniego nożownika. 5-letni Maurycy został ugodzony w klatkę piersiową. Na miejscu zdarzenia stawili się ratownicy medyczni, którzy rozpoczęli heroiczną walkę o życie chłopca.

więzienie, strażnik
19.10.2023 12:18 Więzienny klawisz nie wytrzymał. TO czeka zabójcę 5-latka w więzieniu. Zbysław C. musi się przygotować. Ale czy to możliwe?

Zabójstwo 5-latka, do którego doszło przed południem 18 października, wstrząsnęło cała Polską. Chłopczyk zmarł w szpitalu na skutek ran, które zadał mu napastnik - 71-letni Zbysław C.. Choć ten próbował zbiec z miejsca zdarzenia, na szczęście udało się go zatrzymać. Wiele osób ma teraz nadzieję, że zostanie mu przyzna, adekwatna do popełnienia tak straszliwego czynu, kara. Klawisz więzienny zdradził, jak może wyglądać odsiadka mężczyzny w więzieniu.

Czy ciało znalezione w lesie należy do Jacka Jaworka?, fot. rybnik.policja.gov.pl, Facebook/Policja Śląska
19.10.2023 11:39 Sekcja wstępnie wykazała! Czy to ciało Jacka Jaworka znaleziono w lesie? Zaskakujące doniesienia, Polaków zmroziło

Jacek Jaworek od dwóch lat jest poszukiwany listem gończym. Mężczyzna dopuścił się okrutnej zbrodni – zamordował trzech członków własnej rodziny. Później mężczyzna uciekł z miejsca zbrodni i słuch o nim zaginął. 

Zbysław C. już wcześniej wysuwał groźby?, fot. Facebook/Pogotowie Ratunkowe w Poznaniu, Canva/LukaTDb, Getty Images Signature
19.10.2023 11:18 Zbysław C. przed atakiem na 5-latka zrzucił list z balkonu. Sąsiadka przerwała milczenie, koszmar, co napisał!

Nie milkną echa tragedii, do której doszło w środę w Poznaniu. 71-letni nożownik zaatakował grupę przedszkolaków i śmiertelnie ranił jednego ze starszaków. 5-latek zmarł podczas operacji. 

Świadkini zdarzenia ujawniła, co nożownik powiedział po ataku na 5-latka. fot. Facebook/Komenda Miejska Policji w Poznaniu, Canva/DAPA Images
19.10.2023 08:16 Porażające, jakie 2 słowa wykrzyczał nożownik po ataku na 5 latka. Było tam nazwisko prezydenta!

18 października Polską wstrząsnęła straszliwa tragedia. W Poznaniu 5-letni Maurycy został zaatakowany przez 71-letniego nożownika, który stanął na drodze grupy przedszkolaków, która wyszła na spacer. Przestraszona grupa próbowała odejść, ale przedszkolanki nie zdołały ochronić wszystkich dzieci. 

lekarz, rodzice, dziecko
19.10.2023 07:28 Lekarz rozmawiał z rodzicami 5-latka, ofiary nożownika. Streścił w 6 słowach ciężką rozmowę

Dziś w Poznaniu doszło do bulwersujących wydarzeń. Grupa przedszkolaków, które udały się na wycieczkę, zostały zaatakowane przez 71-letniego mężczyznę. Mężczyzna śmiertelnie ranił nożem 5-latka, który zmarł w szpitalu na skutek poniesionych obrażeń. Lekarz, który przekazywał jego rodzicom tragiczne wieści, właśnie podsumował ich rozmowę. Aż trudno powstrzymać łzy.

poznań, klakson w samochodzie
18.10.2023 22:31 Tragiczne doniesienia wstrząsnęły Polską. Jutro o 10:00 masowo zawyją klaksony

18 października w Poznaniu doszło do ataku nożownika na grupkę przedszkolaków. Jedno z dzieci zostało ranne w klatkę piersiową, po czym zmarło w szpitalu. Polacy nie pozostają obojętni na tę tragedię. Sieć właśnie obiegł zaskakujący apel. Jutro masowo zawyją klaksony samochodowe.

galeria handlowa, mężczyzna
18.10.2023 20:30 Stanął w witrynie w sklepie i udawał manekina. Gdy zamknęli galerię zaczął szabrować

Pewien 22-latek wpadł na dość “oryginalny” sposób, by okraść sklep. Mężczyzna stanął na witrynie i udawał manekina! To, co działo się po zamknięciu galerii, jest nieprawdopodobne. Złodziej bardzo szybko poczuł się na terenie sklepu bardzo swobodnie…

policja, mężczyzna w kajdankach
18.10.2023 18:45 Atak nożownika w Poznaniu. Znalazł się naoczny świadek, mówi że sprawca się śmiał, "i tak mi nic nie zrobicie"

Mieszkańcom Poznania trudno jest pogodzić się z dramatycznymi wydarzeniami, do których doszło dziś na terenie miasta. Nożownik zaatakował grupkę przedszkolaków, która wraz z opiekunkami szła na pocztę. Jedno z dzieci zostało ranione nożem w klatkę piersiową, zmarło w szpitalu. To, o czym mówią naoczni świadkowie tego tragicznego wydarzenia, przyprawia o dreszcze. 

kobieta, karetka
18.10.2023 17:39 Mieszka w pobliżu miejsca tragedii. Właśnie ujawniła, co widziała, gdy nożownik wyszedł ze sklepu

Cała Polska żyje dziś atakiem nożownika, do którego doszło w Poznaniu. Napastnik śmiertelnie ranił 5-letniego chłopca ostrym narzędziem w klatkę piersiową. Dziecka nie udało się uratować. Kobieta, która widziała całe zajście, podzieliła się dramatyczną relacją. 

rynek w Poznaniu, policja
18.10.2023 16:21 Nożownik z Poznania przed atakiem miał krzyknąć 2 słowa. Nie mieści się w głowie jakie

Dziś w Poznaniu doszło do wstrząsających wydarzeń. 71-letni mężczyzna zaatakował grupkę przedszkolaków, które były na spacerze z opiekunami. 5-letnie dziecko, które zostało ranione nożem, zmarło. Tymczasem do mediów przedostała się informacja o tym, co chwilę przed atakiem miał wykrzyczeć sprawca. 

przedszkolak
18.10.2023 14:37 Tak zachowywał się nożownik tuż przed atakiem na przedszkolaków. Mrożące, co mówią świadkowie

Dziś w okolicach godziny 10.00 rano w Poznaniu doszło do niewyobrażalnej tragedii. Starszy mężczyzna nagle rzucił się na grupę przedszkolaków i dźgnął jednego z nich nożem w klatkę piersiową. Dziecko pomimo otrzymanej natychmiast pomocy nie przeżyło.

Poznań
18.10.2023 13:36 Horror w Poznaniu. Rzucił się z nożem na grupę przedszkolaków. Druzgocące wieści o ranionym 5-latku

Chcielibyśmy, by tak druzgocące informacje nigdy się nie pojawiały, ale niestety świat coraz bardziej nas zaskakuje. Niestety pod negatywnym kątem. W Poznaniu doszło bowiem do wstrząsającej tragedii. Nie żyje raptem 5-letnie dziecko.

Misiek Koterski syn
18.10.2023 13:18 Życzenia płyną z całej Polski. Misiek Koterski pokazał żonę tuż po porodzie. Wybrali dla syna symboliczne imię

Nie jest tajemnicą, że życie Miśka Koterskiego przez pewien okres było naprawdę ciężką walką. Aktor bił się z uzależnieniem, miał też problemy w relacji miłosnej, ale teraz wreszcie nastał dla niego szczęśliwy czas. Podzielił się tym w mediach społecznościowych.

Ślub
18.10.2023 12:20 Ksiądz podał pannie młodej wino. Nie mieści się w głowie, co było potem. Reakcja pana młodego powala

Weselne filmy oglądane już jakiś czas po ślubie często odkrywają szczegóły ceremonii, na które w jej trakcie mało kto zwrócił uwagę. Sieć właśnie podbija nagranie, na którym widać, co przed ołtarzem zrobiła pani młoda. Goście mieli małe szanse, by dostrzec to na żywo. Dobrze, że się nagrało.

Anastazja Rubińska
18.10.2023 09:16 Widok grobu Anastazji Rubińskiej głęboko nami wstrząsnął. To już trzy miesiące...

W drugiej połowie czerwca wszyscy Polacy żyli wydarzeniami na greckiej wyspie Kos. To właśnie tam 27-letnia Anastazja Rubińska nagle zaginęła po wyjściu na miasto. Tydzień później odnaleziono jej zwłoki. Jak dziś wygląda grób kobiety?

Maryla Rodowicz
18.10.2023 08:18 Maryla Rodowicz odwołuje koncerty. Bardzo złe wieści o stanie artystki. Traci nie tylko głos

Maryla Rodowicz pomimo 77 lat na karku dalej jest aktywna zawodowo, a gdy wychodzi na scenę, niezmiennie emanuje młodzieńczą energią. Ostatnio jednak została niejako zmuszona do tego, by odpuścić sobie występowanie. Przynajmniej na jakiś czas. Co się stało?

Kobieta przyszła na cmentarz, gdzie czekało ją wielkie zaskoczenie, fot. kadr z programu „Kronika” TVP Szczecin
17.10.2023 20:18 Wykupiła kwaterę w sąsiedztwie swoich bliskich. Zamarła, gdy ujrzała kogo tam pochowali

Na darłowskim cmentarzu komunalnym doszło do fatalnej pomyłki. Jedna z mieszkanek rok wcześniej wykupiła kwaterę położona obok grobów swoich bliskich. W sierpniu tego roku został w niej pochowany ktoś inny.

Ten trik przyda się nie tylko na Wszystkich Świętych, fot. Canva/Getty Images
17.10.2023 17:39 Przed "Wszystkich Świętych" udaj się na cmentarz z cukrem lub miodem. Efekty przechodzą oczekiwania

Początek listopada jest ściśle związany ze świętem zmarłych, kiedy zwyczajowo idziemy odwiedzić groby naszych bliskich. Przygotowania do Wszystkich Świętych zwykle rozpoczynają się jednak nieco wcześniej, kiedy sprzątamy miejsca spoczynku i kupujemy znicze, kwiaty i wiązanki.  

Mama Krzysztofa Dymińskiego właśnie przekazała wzruszające wieści, fot. Facebook/Agnieszka Dy, Daniel Dymiński
17.10.2023 16:13 Mama Krzysztofa Dymińskiego właśnie przekazała wzruszające wieści. "Na tę wdzięczność nie mam słów"

Rodzice zaginionego Krzysztofa Dymińskiego nie ustają w wysiłkach, aby odnaleźć zaginionego syna. 16-latek wyszedł z domu pod koniec maja i od tego czasu szuka go cała Polska. Bliscy chłopaka nadal liczą, że w końcu wróci cały i zdrowy do domu.

policja, Jacek Jaworek
17.10.2023 14:16 Ciało Jacka Jaworka w lesie?! Podano kiedy rozwiązanie sprawy, wyniki DNA to odpowiedź na którą czekamy

Minęły już ponad 2 lata od kiedy Jacek Jaworek jest poszukiwany listem gończym na całym świecie. Dopuścił się on bezwzględnego, potrójnego morderstwa na własnej rodzinie. Tymczasem w lesie nieopodal miejscowości, w której doszło do masakry, odnaleziono czyjeś zwłoki. Policja podejrzewa, że mogą one należeć do Jacka Jaworka. Na oficjalne wyniki badań DNA trzeba będzie jednak trochę poczekać.

To ją spotkało 2 tygodnie po ślubie
17.10.2023 12:44 Porażające, co spotkało ją 2 tygodnie po ślubie. Nikt nie mógł tego przewidzieć, KOSZMAR

Ślub i wesele to bez wątpienia jedne z najpiękniejszych momentów w życiu każdej pary. To właśnie od tego momentu zakochani stają się jednością również w świetle para. Okazało się jednak, że nie zawsze jest to początek sielanki i radosnego życia. Pewna tiktokerka podzieliła się swoją wyciskającą łzy historią.

Aleksandra Kwaśniewska, Danuta Holecka
17.10.2023 12:05 "Będą czystki". Aleksandra Kwaśniewska ostro o TVP, Danucie Holeckiej pójdzie w pięty? Zaczyna się robić gorąco

Po ogłoszeniu oficjalnych wyników wyborów parlamentarnych 2023 już z całą pewnością można stwierdzić, że wygrała w nich opozycja. Zjednoczone rządy Koalicji Obywatelskiej, Trzeciej Drogi i Lewicy to coś, na co z niecierpliwością oczekiwało wielu Polaków. Aleksandra Kwaśniewska właśnie zdradziła, co myśli o zmianach, które zaszły na scenie politycznej w naszym kraju. Nie gryzła się w język! To, co powiedziała o TVP i Danucie Holeckiej, jest zaskaujące.

ksiądz, wyniki wyborów
17.10.2023 11:28 Ksiądz o wynikach wyborów. "Nie lękajcie się", dalej było już tylko ciekawiej. Mocno się przejął?!

Po oddaniu głosów w wyborach parlamentarnych, miliony Polaków z napięciem oczekiwały na wstępne wyniki. Przyniosły one zaskakujący rezultat. Tymczasem tuż po ich ogłoszeniu postanowił wypowiedzieć się pewien ksiądz. Jego stwierdzenie zaskoczyło internautów.

Zagraniczne komisje wyborcze zmagają się z licznymi problemami, fot. archiwum prywatne, wybory 2023
16.10.2023 23:01 "Śpią w samochodach pod lokalem". Dramatyczne doniesienia o sytuacji członków komisji wyborczych

Wybory, które odbyły się 15 października 2023 roku z pewnością przejdą do historii. Wszystko za sprawą spektakularnej frekwencji, która przekroczyła rekordowe 73 procent. Tak duża liczba chętnych do oddania swojego głosu sprawiła jednak komisjom wyborczym pewne problemy. 

Buty Małgorzaty Kożuchowskiej wywołały burzę w komentarzach, fot. Instagram/malgorzatakozuchowska_, KAPiF
16.10.2023 21:37 Małgorzata Kożuchowska poszła do urny, wszyscy spojrzeli na jej... NOGI. W komentarzach wojna

15 października Polacy tłumnie ruszyli do lokali wyborczych, by tam oddać głos na wybranego kandydata do sejmu i senatu. Wśród głosujących nie zabrakło także gwiazd i celebrytów. 

Mina Pawła Kukiza mówi wiele o wynikach wyborów?, fot. Piotr Molecki/East News, Andrzej Iwanczuk/REPORTER
16.10.2023 19:16 Paweł Kukiz usłyszał sondażowe wyniki wyborów. Jego reakcja podbija internet, widzicie tę MINĘ?

15 października polscy obywatele tłumnie ruszyli do urn, by oddać swój głos na wybranego kandydata. Wyborcy w okręgu numer 21, czyli województwie opolskim, mogli postawić krzyżyk przy nazwisku Pawła Kukiza, dawnego wokalisty zespołu „Piersi”. 

Liderzy PiS na pilnej naradzie
16.10.2023 14:48 Liderzy PiS na pilnej naradzie. Są przecieki, druzgocące dla Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego doniesienia

Wyniki wczorajszych wyborów parlamentarnych wywołały niemałe zamieszanie w sieci. Teraz poinformowano o spotkaniu, jakie zarządzono dzisiaj w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości. Jarosław Kaczyński i liderzy partii chcą ustalić kierunki swoich przyszłych działań.

Andrzej Duda z żoną opuścili Polskę
16.10.2023 13:43 Andrzej Duda z żoną Agatą opuścili Polskę. Podali ważne powody

Wczoraj, krótko po oddaniu głosu w wyborach parlamentarnych prezydent Andrzej Duda wraz ze swoją małżonką opuścili nasz kraj. Okazało się, że politykiem kierował bardzo ważny powód. O co konkretnie chodzi?

Szymon Hołownia w euforii uderzył mocnymi słowami
16.10.2023 10:36 Szymon Hołownia w euforii uderzył mocnymi słowami. Zapowiedział rewolucyjne zmiany, będą dotyczyły każdego Polaka

Szymon Hołownia nie krył radości po ogłoszeniu sondażowych wyników exit poll. W emocjach uderzył z zaskakującym, dobitnym oświadczeniem. Zadeklarował ogromne zmiany. Mają one dotyczyć każdego Polaka.

Kto stworzy rząd?
16.10.2023 09:08 Kto stworzy rząd? Porażająca burza w komentarzach po komunikacie rzecznika PiS, wściekłych będzie wielu

Kto stworzy rząd? Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości wywołał wielką burzę w sieci. Ogłosił zaskakujący komunikat, a w internecie zawrzało. Ujawnił, co zamierza teraz zrobić PiS.

Wybory 2023: jaka frekwencja na referendum
15.10.2023 23:19 Wybory 2023: jaka frekwencja referendum? Miażdżące słowa senatora: "ludzie nie dali się ośmieszyć"

Wybory 2023 właśnie dobiegły końca. O godzinie 21 ogłoszono wstępne wyniki wyborów parlamentarnych oraz poinformowano, ile mandatów może otrzymać każda z partii. Przy okazji poruszono również temat referendum i tego, ile wynosiła frekwencja w tym sondażu. Słowa jednego z senatorów wstrząsnęły internetem.

5 zakazanych słów podczas wyborów
15.10.2023 22:03 5 zakazanych słów na wybory 2023. Takich ostrzeżeń w Polsce nie było chyba jeszcze nigdy

Wybory 2023 powoli dobiegają końca. Od rana otrzymujemy kolejne informacje na temat frekwencji w różnych miejscach naszego kraju, czy incydentów, jakie dzieją się w poszczególnych obwodach. Teraz wyznaczono 5 słów, których nie można używać podczas trwającego głosowania.

Tusk reaguje na sondażowe wyniki wyborów. "To koniec"
15.10.2023 21:25 Tusk reaguje na sondażowe wyniki wyborów. "To koniec"

Wybory 2023 właśnie dobiegły końca. Światło dzienne ujrzały pierwsze wyniki sondaży wyborów parlamentarnych, według których większość głosów otrzymało Prawo i Sprawiedliwość. Głos w tej sprawie zabrał również lider opozycji - Donald Tusk, który zaskoczył swoim wyznaniem.

Frekwencja o 17 na wyborach 2023
15.10.2023 18:26 Wybory 2023: Tłumy przed lokalami. PKW podało frekwencje na godzinę 17:00. Zaskakujący wynik

Wybory 2023 w pełni. Właśnie dziś 15 października wszyscy Polacy mają możliwość udania się do lokalu wyborczego i oddania głosu na swojego kandydata. Niewiarygodne, ile osób postanowiło wypełnić swój obywatelski obowiązek i zagłosować w trwających wyborach. Dane z godziny 17:00 mocno zaskakują.

lokal wyborczy, karetka
15.10.2023 18:20 Śmierć w lokalu wyborczym. Dramatyczne doniesienia z OKW w Łodzi. "Zmarła osoba leżała w przejściu"

15 października Polacy w całym kraju tłumnie udali się do urn, aby wziąć udział w wyborach parlamentarnych 2023. Na wypadek nieprzewidzianych sytuacji losowych takich jak pożar czy powódź są przewidziane konkretne procedury. Ciężko jednak było przewidzieć, że w lokalu wyborczym dojdzie do zgonu! Decyzja podjęta przez komisję wyborczą w tej sprawie jest zaskakująca.

częstochowa, wybory
15.10.2023 16:12 Cisza wyborcza złamana. Policja poszukuje nieznanego sprawcy z Częstochowy

Na wybory parlamentarne 2023 z niecierpliwością wyczekiwało wiele osób. Polacy w całym kraju ruszyli dziś do urn. Tymczasem pod Częstochową doszło do nieprzyjemnego incydentu, który uznano za złamanie ciszy wyborczej. Policja już poszukuje sprawcy. Co może mu grozić?

Jacek Jaworek
15.10.2023 15:19 Znaleźli ciało Jacka Jaworka!? Szokujące doniesienia z okolic Borowców, spacerowicz musiał być w szoku

Jacek Jaworek jest od 2 lat poszukiwany listem gończym przez służby na całym świecie. Mimo takie zaangażowania wymiaru sprawiedliwości wciąż nie udało się go odnaleźć. Czyżby w poszukiwaniach nastąpił przełom? Niedaleko jego miejsca zamieszkania znaleziono zwłoki.

frekwencja
15.10.2023 13:40 Właśnie podano wstępną frekwencję na wyborach do południa! Szokujące dane, Polacy złapią się za głowy?

Możliwość głosowania w demokratycznych wyborach parlamentarnych to obywatelski obowiązek, z którego jednak przez lata nie wszyscy się wywiązywali. Jak  ta sprawa wygląda przy okazji dzisiejszego głosowania? Pierwsza, oficjalna frekwencja została podana ok godziny 13:30.

Rafał Jackiewicz
15.10.2023 13:14 "Nie płacę alimentów i nie będę płacił". Polski sportowiec zaszokował wypowiedzią. Podał powody decyzji

W wielu przypadkach płacenie alimentów na dzieci, które jeszcze nie są pełnoletnie, wydaje się zupełnie oczywistym zachowaniem, którego wypada się podjąć z uwagi na swoje sumienie. Nie wszystkie kwestie są jednak tak jednoznaczne, o czym opowiada znany bokser i od niedawna rozwodnik, Rafał Jackiewicz.

Małgorzata Foremniak, Waldemar Dziki
15.10.2023 11:17 Mąż Małgorzaty Foremniak wziął ślub z inną gwiazdą "Na dobre i na złe". Nigdy nie przestał jej kochać

Małgorzata Foremniak zaskarbiła sobie sympatię widzów rolą dr Zosi w "Na dobre i na złe". Mało kto wie, że gdy kultowy serial TVP był na fali popularności, aktorka związała się z mężczyzną, który był wcześniej mężem innej gwiazdy show. Okazuje się, że nigdy nie przestał jej kochać… 

policja
15.10.2023 10:27 Sprawca nie był sam! Policja właśnie przekazała wieści o incydencie wyborczym. Okropne, czego się dopuścili

Do godziny 21.00 wciąż trwa cisza wyborcza, ale to nie oznacza, że nie wolno w ogóle poruszać tematu wyborów, tym bardziej jeśli w związku z nimi dochodzi do przykrych incydentów. Jeden z nich miał miejsce w Gdańsku. Co się stało?

zakonnice
15.10.2023 09:07 Chyba nie jesteście na to gotowi. Przekazano, ile wynosi emerytura zakonnicy

Temat emerytur jest w Polsce mocno kontrowersyjny i to już od lat, niezależnie od tego, kto akurat jest u władzy. Różne grupy społeczne lubią narzekać na wysokość swoich świadczeń. A jak ta sprawa wygląda u zakonnic? Możecie się zdziwić.

policja, zamachowiec
14.10.2023 22:40 Groził, że wysadzi się w powietrze. Policja podaje dramatyczne szczegóły akcji pod pomnikiem. Chodzi o zawartość plecaka

W sobotę 14 października w samym centrum Warszawy doszło do niebezpiecznej sytuacji. Mężczyzna wszedł na szczyt Pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 roku, po czym groził detonacją ładunku wybuchowego. Na Placu Piłsudskiego natychmiast pojawiła się policja. Szczegóły tego wydarzenia są zatrważające!

kolejka, wybory
14.10.2023 22:15 Wybory 2023: Olbrzymie kolejki przed lokalami wyborczymi. Oni już zagłosowali. Wśród nich... uwielbiany artysta

Moment oddania głosów na kandydatów do Sejmu i Senatu zbliża się wielkimi krokami. Wielu Polaków ze zniecierpliwieniem oczekuje parlamentarnych wyborów 2023. Tymczasem po przeciwnej stronie globu przed lokalami wyborczymi już ustawiły się kolejki. Wśród nich znalazł się uwielbiany polski artysta.

cmentarz, znicze, ksiądz
14.10.2023 20:50 Ksiądz wskazał, jakich zniczy NIE stawiać na grobach. W sieci natychmiast zawrzało

Choć do Dnia Wszystkich Świętych oraz Dnia Zadusznego zostało jeszcze trochę czasu, wielu Polaków już rozpoczęło przygotowania do tej uroczystości. Produktem, który cieszy się w tym okresie największą popularnością, są oczywiście znicze. Pewien ksiądz wskazał, których z nich nie powinno stawiać się na grobach, co doprowadziło do gigantyczne burzy w komentarzach!

mężczyzna, telefon stacjonarny
14.10.2023 20:08 "Zróbcie wszystko, żeby mnie nie zabili". Ojciec usłyszał głos córki w słuchawce. Dramatyczne szczegóły porwania 21-latki

Ta sprawa wstrząsnęła całą Polską. 21-letnia Ewelina Bałdyga została porwana, by wymusić na jej ojcu, właścicielu popularnego zakładu przetwórstwa mięsa, zapłatę ogromnego okupu. Szczegóły tego dramatycznego wydarzenia przyprawiają o gęsią skórkę. W tej sprawie jakiś czas temu skazano 2 sprawców. 

Grzegorz Markowski
14.10.2023 16:18 Ogromny skandal z Grzegorzem Markowskim. Wydało się, z kim ma nieślubnego syna

Już jakiś czas temu wyszło na jaw, iż Grzegorz Markowski, legendarny wokalista zespołu “Perfect”, po raz pierwszy został tatą w bardzo młodym wieku. Ta wiadomość wywołała prawdziwą sensację, mało kto wiedział, że Patrycja Markowska ma przyrodniego brata. Teraz wydało się, z kim Grzegorz Markowski doczekał się swojego pierworodnego.

Dlaczego Anna i Tomasz Sekielscy brali ślub trzy razy
14.10.2023 09:21 Dlaczego Anna i Tomasz Sekielscy "brali ślub trzy razy"? Za drugim razem KSIĄDZ zadzwonił do brata młodego ze skargą

Anna i Tomasz Sekielscy są jednym z najtrwalszych małżeństw w polskim show-biznesie. Pomimo faktu, że obecnie obydwoje nie widzą poza sobą świata, początki ich relacji były raczej trudne. Zakochani aż trzy razy planowali swój ślub!

Nowe doniesienia o wypadku, w którym zginęli druhowie Karolina i Łukasz, fot. Facebook/OSP Żukowo, Zofia i Marek Bazak/East News
14.10.2023 09:17 Prokuratura przekazała nowe informacje ws. śmierci druhów Karoliny i Łukasza. Tragiczne kulisy wyszły na jaw

Kilka tygodni temu Polską wstrząsnęła tragiczna śmierć dwóch młodych druhów. W drodze do śmiertelnego wypadku samochodowego zginęło dwóch członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Żukowie – 24-letni Łukasz i jego młodsza o trzy lata kuzynka Karolina. 

Pola Wiśniewska jest wykończona
13.10.2023 20:21 Wykończona Pola Wiśniewska ujawniła, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Przestała wychodzić, prawie nie śpi

Pola Wiśniewska zamieściła właśnie dramatyczny post na swoim profilu na Instagramie. Ukochana lidera grupy Ich Troje wyznała, że jest już wykończona i nie ma czasu dla siebie. Fani natychmiast zaczęli przesyłać jej słowa otuchy i wsparcia.

Ginekolodzy ostrzegają przed tymi majtkami
13.10.2023 20:20 Ginekolodzy ostrzegają przed tymi majtkami, nie chcą ich widzieć u pacjentek. Konsekwencje mogą być opłakane

Higiena osobista jest niezwykle istotna. Nie tylko pozwala nam się lepiej zaprezentować, ale też zadbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo przed różnymi niebezpiecznymi chorobami. Ginekolodzy radzą, jakiego rodzaju bielizny unikać, aby nie narazić się na poważne schorzenia.

Ktoś postawił to na grobie Jerzego Urbana
13.10.2023 19:16 Ktoś postawił TO na grobie Jerzego Urbana w rocznicę śmierci. Wiele osób będzie oburzonych, ta "ozdoba" ma podwójne znaczenie

Jerzy Urban odszedł niespodziewanie 3 października 2022 roku. Znany wydawca o kontrowersyjnych wypowiedziach cieszył się sporą sympatią i zainteresowaniem fanów. Nic więc dziwnego, że nawet po jego śmierci wielbiciele o nim nie zapomnieli i zadbali o szokującą pamiątkę na jego nagrobku.

Znalazła list w kieszeni męża
13.10.2023 16:35 Znalazła list w kieszeni męża. Kiedy zobaczyła treść, nogi się pod nia ugięły. Mogła zrobić już tylko jedno

Tajemnice między partnerami bez wątpienia mogą zniszczyć relację łączącą zakochanych. Jeszcze gorzej jest, gdy dany sekret nie zostanie ujawniony przez jednego z małżonków, ale wyjdzie na jaw zupełnym przypadkiem. Tak właśnie było w przypadku tej kobiety, która w reakcji na to, co odnalazła, mogła zrobić tylko jedno.

dziecko, cmentarz
13.10.2023 14:56 Dziecko zobaczyło na cmentarzu ducha? Nagle zaczęło machać i patrzeć w jednym kierunku

Pewna kobieta, która poszła z dzieckiem na cmentarz, odwiedzić grób swojej babci, przeżyła prawdziwy szok. Maluch w pewnym momencie zaczął bardzo dziwnie się zachowywać. Zobaczył ducha? To nagranie zdradza zaskakującą prawdę…

radiowóz na sygnale, Krzysztof Dymiński, Michał Delewski
13.10.2023 12:24 Rodzice zaginionych Michała i Krzysia łączą siły. Wspólnie rozpoczęli poszukiwania, proszą o pomoc

Zaginięcie dziecka bez żadnej wieści to jedna z najgorszych rzeczy, która może przytrafić się rodzinie. W tym roku w samej Warszawie doszło do wielu zniknięć, jednak bliscy Krzysztofa Dymińskiego oraz Michała Delewskiego nie tracą nadziei. Choć od zaginięć obu chłopców minęło już wiele miesięcy, obie rodziny postanowiły się zjednoczyć, by wzajemnie pomóc sobie w dalszych poszukiwaniach.

Toaleta, wieszak
13.10.2023 11:35 Widzisz ten wieszak w przebieralni lub toalecie publicznej? Od razu dzwoń po służby, ogromne zagrożenie

Korzystanie z publicznych toalet często kojarzy się z niechcianą koniecznością. Nie zawsze da się jednak tego uniknąć. Za każdym razem w takich miejscach warto zwrócić uwagę na wieszak znajdujący się w kabinie. Podobnie warto postąpić także w przebieralniach. 

rodzina, wrak samochodu
13.10.2023 11:16 Znajoma ofiar wypadku na A1 zdradziła nowe fakty. W ostatnim momencie zmienili plany. "Dziś może żyliby dalej"

16 września doszło do straszliwej kolizji na polskich drogach. W samochód, którym rodzina wracała do domu z wakacji nad morzem, uderzyło rozpędzone bmw, co bezpośrednio doprowadziło do rozbicia się auta. Czy rodzina, która zginęła na A1, miała szansę uniknąć wypadku? Znajoma ofiar właśnie przedstawiła nowe fakty, które rzucają zupełnie inne światło na sprawę.

Kazik Staszewski, Kult
13.10.2023 09:17 Koncerty zespołu Kult odwołane! Kazik Staszewski trafił do szpitala, w jakim jest stanie?

Kazik Staszewski już od ponad 40 lat tworzy zespół “Kult”. Mimo upływu czasu grupa wciąż jest bardzo popularna, przez co często koncertuje — nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju. Niestety niektóre z zapowiadanych wydarzeń właśnie zostały odwołane ze względu na stan zdrowia artysty, który trafił do szpitala. 

Jolanta Kwaśniewska
13.10.2023 07:19 Zaraz wybory, a Jolanta Kwaśniewska TAK ubrana paradowała na imprezie. Wszyscy patrzyli tylko na nią!

Jolanta Kwaśniewska przez lata uchodziła za ikonę kobiecego stylu i pomimo nieubłaganie upływającego czasu udowadnia, że dalej śmiało na ten tytuł zasługuje. Tym razem pokazała to, fantastycznie prezentując się na Akademii Deni Cler.

Andrzej Duda
12.10.2023 22:26 Andrzej Duda ODMÓWIŁ PiS?! Zaskakujące doniesienia z otoczenia prezydenta. "To był szalony pomysł"

Andrzej Duda wkroczył do politycznego świata z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, choć jego niektóre decyzje w roli prezydenta pokazywały, że nie zawsze jest mu z matczyną partią po drodze. Jak się okazuje, po raz kolejny odmówił swoim kolegom, tym razem w ważnym momencie wyborów.

wojciech glanc
12.10.2023 21:21 "Za dużo pojawia się dziwnych wydarzeń". Niepokojące słowa jasnowidza. Do wyborów 2023 może... nie dojść?

Niedzielne wybory zaprzątają już głowę niemal każdego, pełnoletniego Polaka. Zapowiadają się bowiem na szalenie wyrównane. W związku z tym wynik trudno przewidzieć, choć swoich sił próbują nie tylko analitycy, ale także jasnowidzowie. Wojciech Glanc nie ma jednak dobrych wiadomości.

Marcin Hakiel
12.10.2023 19:37 Marcin Hakiel podzielił fanów. Wygarnęli mu w komentarzach pod ostatnim wywiadem

Marcin Hakiel rozstał się z Katarzyną Cichopek już półtora roku temu, ale dla tancerza temat nadal nie jest do końca zamknięty. Obszernie porusza go w kolejnych, medialnych wystąpieniach. Fani, choć dawali mu duże wsparcie na początku całego zamieszania, powoli zaczynają mieć tego dość.

cmentarz, sól
12.10.2023 18:20 Dlaczego na cmentarz zabiera się sól? Nie ma lepszego triku na Wszystkich Świętych

Polacy rozpoczęli przygotowania na Dzień Wszystkich Świętych oraz Zaduszki. Przedsiębiorcze osoby już teraz zaczęły kupować znicze na groby bliskich, które zamierzają odwiedzić na początku listopada. Zanim jednak udamy się na cmentarz, warto poznać trik z solą kuchenną, który sprawi, że już zawsze będziemy zabierać ze sobą tę przyprawę.

Jarosław Kaczyński
12.10.2023 18:19 Jarosław Kaczyński ZNISZCZYŁ wieniec pod pomnikiem. Teraz poniesie konsekwencje? Są aż trzy zarzuty

Ostatnie obchody miesięcznicy katastrofy smoleńskiej nie obyły się bez zamieszania. Jarosław Kaczyński skonfrontował się z opozycyjnymi aktywistami i zniszczył postawiony przez jednego z nich wieniec. Jak się okazuje, wicepremiera mogą spotkać za to konsekwencje.

wybory
12.10.2023 17:34 "Skandal", "akt ROZPACZY". Wyborcy otrzymują dziwne SMS-y. Natychmiast wybuchła wrzawa w sieci

Kampania wyborcza weszła w decydującą fazę. Kandydaci robią wszystko, co w ich mocy, by wywalczyć sobie kolejne głosy. Niektóre z partii decydują się na naprawdę zaskakujące formy przekonywania do siebie wyborców. Dziś seniorzy w całym kraju zaczęli dostawać wymowne SMS-y. Czy naprawdę politycy mogliby być aż tak bezczelni?

Elżbieta Zapendowska
12.10.2023 17:34 Elżbieta Zapendowska nie odzyska już wzroku. "Pogodziłam się". Wstrząsające informacje

Informacje o pogarszającym się stanie zdrowia Elżbiety Zapendowskiej pojawiły się w mediach już jakiś czas temu, jednak tak źle, jak jest teraz, wcześniej nie było. Znana polska krytyczka muzyczna właśnie opowiedziała o swoim stanie. To bardzo przykra wiadomość dla wszystkich jej wychowanków i wiernych fanów.

Sebastian M.
12.10.2023 16:01 Wiemy, co czeka pasażerów, którzy jechali z Sebastianem M.. Miesiąc po tragedii ujawniono porażający fakt

Na początku tego tygodnia udało się znaleźć i zatrzymać poszukiwanego listem gończym mężczyznę, który jest oskarżony o spowodowanie śmiertelnego wypadku na A1. Sebastian M. w swoim BMW nie pędził jednak sam. Co czeka jego pasażerów?

Grabarz Robert
12.10.2023 14:37 Grabarz ujawnia, ile zarabia. Kwota zwala z nóg, takich liczb się nie spodziewaliśmy

Robert Grabarz prowadzi popularne konto na TikToku, gdzie śledzi go ponad 200 tysięcy obserwatorów. Mężczyzna parający się na co dzień nietypową profesją, chętnie dzieli się z ciekawymi internautami odpowiedziami na ich pytania dotyczące śmierci, a także zawodu grabarza.

ksiądz, wypadek
12.10.2023 14:17 Pogrzeb tragicznie zmarłej rodziny w wypadku na A1. Obok urny Oliwierka położono coś symbolicznego

Wiadomość o tragicznym wypadku na autostradzie A1, w którym zginęła 3-osobowa rodzina, wstrząsnęła całą Polską. Działania policji w tej sprawie wzbudziły wątpliwości internautów, pod których naciskiem interweniowało nawet Ministerstwo Sprawiedliwości. 11 października odbył się pogrzeb ofiar kolizji. Martynę, Patryka i ich 5-letniego synka Oliwierka żegnały tłumy. 

Michał Rachoń, debata
12.10.2023 12:23 Debata TVP: widzowie nie wytrzymali, posypały się skargi na Michała Rachonia. O co poszło?

Przedwyborcza debata TVP wzbudziła wiele sprzecznych emocji. Podczas gdy zwolennicy partii obecnie sprawującej władzę uważali ją za bardzo udaną, tak pozostali widzowie mieli do niej wiele uwag. Pod ostrzałem zarzutów padła nie tylko sama stacja, ale również prowadzący, Michał Rachoń. Na dziennikarza posypały się skargi!

Robert Lewandowski i Justyna Kowalczyk
12.10.2023 07:08 Podano, na kogo zagłosują w wyborach Justyna Kowalczyk-Tekieli i Robert Lewandowski. Będziecie zaskoczeni

W przekonywaniu do swoich ugrupowań decydującą rolę mają oczywiście politycy, ale wiele może działać także poparcie celebrytów, a przede wszystkim powszechnie szanowanych sportowców. Robert Lewandowski i Justyna Kowalczyk już opowiedzieli się za swoimi faworytami.

wypadek
11.10.2023 19:18 Nagła tragedia wstrząsnęła Podkarpaciem. Nie żyje 11-letni chłopiec, drugi walczy o życie

Informowanie o śmierci jest niezwykle przykre, a w szczególności wtedy, gdy chodzi o dzieci. Niestety, taką wiadomość przyszło nam przekazać właśnie teraz. Do wstrząsającej tragedii doszło bowiem dziś w małej miejscowości na Podkarpaciu. Nie żyje 11-latek.

Jarosław Kaczyński
11.10.2023 17:38 Jarosław Kaczyński zniszczył wieniec pod pomnikiem smoleńskim. Wpadł w furię, rozległy się krzyki

Choć od tragedii smoleńskiej minęło już ponad 13 lat, bliscy zmarłych, a także najważniejsze osoby w Prawie i Sprawiedliwości wciąż obchodzą miesięcznice tego przykrego wydarzenia. Te już od dawna przebiegają dosyć spokojnie. Nie wczorajsza. W jej trakcie Jarosław Kaczyński wściekł się

KatrinaGondova/Canva, Po co wkłady do zniczy umieszcza się w zamrażarce
11.10.2023 16:27 Po co wkłady do zniczy umieszcza się w zamrażarce? To znany sposób, działanie aż zapiera dech

Niebawem czeka nas ważny okres w roku. 1 listopada już za pasem, a w sklepach od kilku tygodni pojawiają się wieńce i znicze. Każdy chce, aby jego znicz dłużej się palił, jednak nie wszystkie produkty gwarantują długą żywotność woskowego wkładu. Można to jednak zrobić samodzielnie. Wystarczy sprawdzony sposób, który działa na wszystkie znicze, nawet na te niewielkie.

Jan Kulczyk
11.10.2023 16:27 Wbiegła do studia Polsatu, krzycząc, że Jan Kulczyk żyje! Wszystko poszło na żywo, aż ciężko uwierzyć. Pamiętacie?

Jan Kulczyk był znanym polskim przedsiębiorcą, który niespodziewanie zmarł 15 lipca 2015 roku. Mężczyzna poddał się prostemu zabiegowi kardiologicznemu, w wyniku którego miał komplikacje, które doprowadziły do jego śmierci. Okoliczności jego zgonu nadal budzą jednak kontrowersje. 

Olga Frycz
11.10.2023 15:41 Olga Frycz w żałobie, przekazała druzgocącą wieść o śmierci. "Moja ukochana wychowawczyni"

Choć fani Olgi Frycz, woleliby w jej mediach społecznościowych znajdywać tylko dobre informacje z życia prywatnego aktorki, dziś musieli skonfrontować się z przykrymi wiadomościami. Przed artystką teraz smutny czas, bo przyszło pożegnać jej ważną niegdyś osobę.

Czym może skończyć się zbyt długie nie mycie włosów? , fot. TikTok/@blond_nl
11.10.2023 14:47 Nie myła włosów kilka dni, odsunęła kosmyki i zamarła. Internautów aż zatkało, lepiej tego nie próbujcie

W ostatnich latach coraz chętniej dbamy o swoją urodę. Dziś jednak skupiamy się nie tylko na skórze i ciele, ale także na włosach. Poprawna pielęgnacja ma wiele zwolenniczek, nazywających się „włosomaniaczkami”, które z uwagą śledzą kolejne trendy i sposoby na dbanie o włosy w domowym zaciszu. Nie wszystkie są jednak bez wad.

Marcelina z Rybnika, szpital
10.10.2023 16:55 Tragiczne wieści z Rybnika! Nie żyje 23-latka, która wypadła z tarasu podczas wakacji w Turcji

Media w całym kraju obiegła zatrważająca wiadomość. Marcelina z Rybnika, która podczas wakacji w Turcji wypadła z 3 piętra, nie żyje. Hospitalizacja oraz intensywna rehabilitacja niestety nie przyniosły skutku. Ta historia odcisnęła piętno na wielu podróżujących.

debata tvp
10.10.2023 14:12 Polacy po debacie w TVP doszukali się teorii SPISKOWEJ. Wszystko z powodu wypowiedzi na antenie, szok?

Wczoraj wieczorem odbyła się wyborcza debata TVP, w której wzięli udział politycy ze wszystkich zarejestrowanych w całym kraju komitetów wyborczych. Zaraz po niej wyemitowano Wiadomości, w których internauci dopatrzyli się pewnej manipulacji.

Debata TVP
10.10.2023 10:29 Wstrząsające kulisy debaty w TVP. Posłanka Lewicy nie wytrzymała, nie spodziewała się takiego zachowania

Wczoraj odbyła się debata w TVP, która miała rozwiązać ewentualne bolączki wyborcze Polaków przez zbliżającym się, decydującym dniem. W jej trakcie nie brakowało przytyków i personalnych ataków. Okazuje się, że uprzejmości brakowało też za kulisami.

Marcin Hakiel
10.10.2023 09:16 Dojdzie do rękoczynów? Marcin Hakiel już tego nie ukrywa, podał nazwisko. Z nim chce się bić!

Marcin Hakiel jest niezwykle wysportowanym mężczyzną, co wynika oczywiście z jego zawodu. Jakiś czas temu jednak zaczął też ćwiczyć na siłowni, a nawet trenować boks. Okazuje się, że ma on ambicje, by zmierzyć się w ringu z innym celebrytą. Z kim?

Świadek wypadku, w którym zginął Patryk Peretti nadal nie został przesłuchany, fot. Twitter/@krakow_pl, Facebook/Małopolska Policja
09.10.2023 18:22 Wiadomo, kim jest świadek wypadku, w którym zginął Patryk Peretti. Wciąż go nie przesłuchano. Zdumiewający powód

Od tragedii w centrum Krakowa minęły już prawie trzy miesiące. Podczas głośnego wypadku z udziałem syna celebrytki Sylwii Peretti poza nim zginęło także trzech innych młodych mężczyzn. Do zdarzenia doszło w środku nocy, a kamera monitoringu uchwyciła jednego świadka. 

Karczemna awantura na weselu
09.10.2023 14:36 "Karetka, policja...". Druzgocące sceny na weselu, tego para młoda nie zapomni nigdy. Są ranni

Ślub i wesele to bez wątpienia jedne z najpiękniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Nic więc dziwnego, że każda para młoda chce, aby ten wyjątkowy dzień przebiegł bez żadnych przykrych niespodzianek. Niestety, nie udało się ich uniknąć podczas wesela w Kielcach, kiedy to doszło do wielkiej awantury.

Lech Wąłęsa przebywa w szpitalu
09.10.2023 12:35 Lech Wałęsa w szpitalu! Z samego rana przekazano zasmucające wieści, wokół niego same aparatury, przykry widok

Właśnie przekazano dramatyczne informacje na temat byłego prezydenta naszego kraju. Lech Wałęsa podzielił się zdjęciem ze szpitalnego łóżka na swoim profilu na Facebooku. Fani trzymają kciuki za jego szybki powrót do zdrowia.

Niesamowite, jak przygotowuje się ciało przed pochówkiem
09.10.2023 11:48 Przygotowuje ciała do pochówku. Porażające, jakie zdradził szczegóły, ludzie nawet nie zdawali sobie sprawy

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, co tak naprawdę dzieje się z ciałem zmarłego po jego śmierci. Okazało się, że proces przygotowania takiej osoby do pochówku wymaga wielu skomplikowanych praktyk. Teraz kulisy swojego zawodu ujawnił znany warszawski tanatopraktyk. Niektóre szczegóły mogą szokować.

Ksiądz zdradza, co się stanie z małżeństwem po śmierci
08.10.2023 20:38 Co się stanie z małżeństwem po śmierci? Zasmucająca odpowiedź księdza, "strasznie to brzmi"

Życia po śmierci wydaje się być jednym z najbardziej interesujących i nieodkrytych dotąd tematów. Niestety niewiele osób zna się na tym na tyle, aby odpowiedzieć na nurtujące nas pytania. Z pomocą przyszedł pewien ksiądz, który powiedział, co według obecnego stanu wiedzy Kościoła dzieje się z małżeństwem po śmierci.

Na drodze S8 doszło do niezrozumiałego wypadku, fot. Canva/my_beloved, Getty Images Pro, LPETTET, Getty Images Signature
08.10.2023 14:51 Znana restauratorka zginęła w wypadku! Koszmarne wieści obiegły sieć... "Z bólem złamanych serc"

Kilka dni temu na drodze ekspresowej doszło do śmiertelnego wypadku. Do tragedii doszło w miejscowości Zawada, między węzłami Tomaszów Mazowiecki Południe a Tomaszów Mazowiecki Centrum. Wszystko zaczęło się od kolizji samochodu osobowego i ciężarówki, ale prawdziwa tragedia rozegrała się dopiero potem.

Ksiądz sprzeciwił się agitacji wyborczej w kościołach, fot. Facebook/lech.dorobczynski
08.10.2023 12:53 Ksiądz nie wytrzymał! Zaapelował do wiernych o jedno, "NIE zgadzam się". Taki plakat zawisł na kościele

W miarę jak zbliżają się wybory, które odbędą się już 15 października, ze wszystkich stron zaczyna otaczać nas agitacja wyborcza. Choć w miastach właściwie nie da się nie zauważyć wiszących wszędzie banerów i plakatów, niektóre miejsca powinny być wolne od takich tematów. 

Mama Anny Przybylskiej została oszukana
08.10.2023 10:24 Ogromne nieszczęście. Druzgocące doniesienia o mamie Anny Przybylskiej, znalazła się w przykrej sytuacji

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że choroba i śmierć córki bardzo mocno odbiły się na samopoczuciu Krystyny Przybylskiej. Teraz - 9 lat po stracie pociechy - mama Anny Przybylskiej dalej nie może odetchnąć z ulgą. Na jaw wyszły dramatyczne wieści- kobieta została oszukana na 800 tysięcy złotych!

Krzysztof Ibisz zamieścił wstrząsający komunikat
07.10.2023 22:31 "Jeszcze przed chwilą żyli". Zdruzgotany Krzysztof Ibisz właśnie zamieścił komunikat

Tragedia, jaka rozgrywa się obecnie w Izraelu, poruszyła cały świat. Teraz głos w sprawie zabrał Krzysztof Ibisz, który podzielił się wzruszającą fotografią. Na profilu dziennikarza Polsatu pojawił się post, który porusza do łez.

Gwiazdor "Plebanii" zmarł przedwcześnie
07.10.2023 21:40 Gwiazdor "Plebanii" zmarł przedwcześnie w wieku 35 lat. Nie przeżył operacji, mało kto o tym wiedział

Największą popularność zyskał dzięki roli Romusia w kultowym serialu “Plebania”. Oprócz tego czarował również w “Weselu” oraz w “Na dobre i na złe”. Zmarł przedwcześnie, mając zaledwie 35 lat. Dzisiaj przypominamy sylwetkę uwielbianego aktora.

Wiktor Zborowski poinformował o śmierci znanej aktorki
07.10.2023 19:45 Wiktor Zborowski właśnie przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje gwiazda "Klanu", "Śpij spokojnie Kasiu"

Wiktor Zborowski właśnie przekazał przerażającą wiadomość na temat swojej koleżanki z teatru. Znana i ceniona aktorka odeszła po wielu problemach ze zdrowiem. Gwiazda “Awantury o Basię” oraz “Klanu” miała zaledwie 59 lat.

Aleksander Kwaśniewski wylądował w szpitalu, fot. Pawel Wodzynski/East News
07.10.2023 19:13 Aleksander Kwaśniewski w szpitalu! Otoczony opieką lekarską przekazał komunikat

Właśnie przekazano smutne wieści na temat stanu zdrowia Aleksandra Kwaśniewskiego. Były prezydent naszego kraju wylądował w szpitalu, gdzie obecnie otoczony jest opieką lekarzy. Mimo problemów zdrowotnych polityk przemówił na ostatniej konwencji.

Young Leosia pokazuje, co się dzieje w Izraelu
07.10.2023 16:18 Wyją syreny alarmowe, "przed chwilą wybuchła rakieta". Young Leosia pokazuje, co teraz dzieje się w Izraelu

Young Leosia przebywa obecnie w Izraelu, gdzie udała się na swoje zasłużone wakacje. W czasie jej pobytu w tym kraju doszło do ataku przeprowadzonego przez Hamas. Teraz raperka relacjonuje, co się tam dzieje i informuje o swoich obawach związanych z powrotem do Polski.

Telefon męża zadzwonił w środku nocy. Takich słów się nie spodziewała, fot. Canva/TITOVA ILONA, ilonakozhevnikowa, kanchanachitkhamma
07.10.2023 14:16 Do jej męża wydzwaniało "biuro rachunkowe". Oddzwoniła w środku nocy. Usłyszała druzgocące słowa

Ilona i Marcin otworzyli udane małżeństwo. Kobieta w ogóle się nie spodziewała, że jej życie wywróci do góry nogami telefon z biura rachunkowego. 

None
07.10.2023 11:21 ATAK nożownika w biurze senatora. Pracownica zachowała zimną krew. Już wcześniej działy się niepokojące rzeczy

W biurze senatora Krzysztofa Kwiatkowskiego w Łodzi doszło do mrożących krew w żyłach scen. Do biura wtargnął agresywny mężczyzna, który zaczął od obrażania pracowników. Zgodnie z ich relacjami, później wyciągnął nóż i zaczął im grozić.

Doniesienia o córce Marty Kaczyńskiej
06.10.2023 21:19 Zaskakujące doniesienia z drugiego końca świata o 20-letniej córce Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska pierwszy raz zasłynęła w mediach, gdy jej ojciec startował w wyborach prezydenckich. Wówczas wszyscy Polacy mogli zobaczyć nie tylko ją, ale również jej najstarszą córkę Ewę. Teraz ujawniono zaskakujące fakty na temat 20-letniej dziś dziewczyny.

Dramat Aleksandra Kwaśniewskiego
06.10.2023 19:14 Dramat Aleksandra Kwaśniewskiego. Wiemy, jak się teraz trzyma

Aleksander Kwaśniewski jakiś czas temu poddał się operacji kolana. Pomimo początkowego sukcesu szybko na jaw wyszła smutna prawda na temat stanu zdrowia polityka. Nadeszły złe wieści. Wiemy, co dokładnie dolega byłemu prezydentowi Rzeczypospolitej Polski.

loveguli/Canva/policja, Wiktor Kuźniak wciąż jest poszukiwany
06.10.2023 18:15 Schwytali Sebastiana M., ale Wiktor Kuźniak wciąż jest poszukiwany. Jego dwaj koledzy nie żyją

Śmiertelnym wypadkiem spowodowanym na autostradzie A1 przez Sebastiana M. żyje cała Polska. Podczas gdy wszyscy zajęli się poszukiwaniami 32-latka, w niepamięć poszła sprawa innego wypadku z udziałem mieszkańców Łodzi. Sprawca kolejnej tragedii wciąż pozostaje na wolności.

Prawda na temat Sebastiana M.
06.10.2023 16:21 Sąsiad zaczął mówić, że Sebastian M. jest "sympatyczny". Nagle ujawnił, jednak porażającą prawdę

Tragiczny wypadek, który wydarzył się na autostradzie A1 i w wyniku którego zginęła trzyosobowa rodzina, wstrząsnął całą Polską. Prowadzący zmodyfikowany pojazd Sebastian M. dopiero niedawno został odnaleziony w Dubaju. Teraz na jaw wyszły zaskakujące wieści na temat kierowcy. Głos zabrali jego sąsiedzi.

Ela Romanowska
06.10.2023 07:26 Ela Romanowska jest zaręczona, ale ani myśli o ślubie. Gwiazda "Nasz nowy dom" zwierzyła się z poważnego problemu

Ela Romanowska jest jedną z tych celebrytek, które bardzo skrupulatnie dbają o swoją prywatność. Co prawda chętnie chwali się swoimi uroczym pieskiem, ale nikogo poza nim z bliskich już nie pokazuje. Uważnie skrywa też tożsamość ukochanego, z którym jest już w narzeczeństwie. Kiedy ślub?

pogrzeb
05.10.2023 22:13 Rozdzierające sceny na pogrzebie 4-letniego Mareczka. Gdy ojciec zrobił TO nad trumną, wybuchł płacz

Pod koniec ubiegłego miesiąca pod Krakowem doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego życie stracił raptem 4-letni Mareczek. Dziś miał miejsce pogrzeb chłopczyka, na który przyszło mnóstwo ludzi. Ciężko było im nie płakać, gdy głos zabrał ojciec zmarłego.

Kuba Wojewódzki o Ani Przybylskiej
05.10.2023 22:05 Kuba Wojewódzki o Ani Przybylskiej. Skierował do niej TE słowa, nawet córka aktorki musiała zareagować

Dzisiaj mija dokładnie 9 lat od nagłej śmierci cenionej aktorki, znanej z serialu “Złotopolscy”. Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku w wieku zaledwie 35 lat. W tę wyjątkową rocznicę głos zabrał jej bliski kolega - Kuba Wojewódzki, który podzielił się wzruszającym postem.

Marlena Jonasz
05.10.2023 21:15 Gwiazda TVP OKRADZIONA w Hiszpanii. Wiele kobiet popełnia jej błąd. "Po chamsku..."

Marlena Jonasz to aktorka znana z kilku seriali, ale najbardziej może być kojarzona z emitowanych na TVP “Barw Szczęścia”. Artystka ostatnio chciała wypocząć w Barcelonie, ale niestety jej urlop został zakłócony przez miejscowego kieszonkowca.

Robert Lewandowski
05.10.2023 20:37 Robert Lewandowski nie pojedzie na zgrupowanie. Stan zdrowia wyklucza dalszą grę. "Widziałem jego wyniki badań"

Już w przyszłym tygodniu reprezentacja Polski zagra szalenie ważne mecze eliminacyjne z Mołdawią i Wyspami Owczymi. By awansować na mistrzostwa Europy, Polacy nie mogą się już potknąć. Jak się okazuje, o punkty, będą musieli zawalczyć bez Roberta Lewandowskiego.

Tak wyglądał pogrzeb Ani Przybylskiej
05.10.2023 19:16 TAK wyglądał pogrzeb Ani Przybylskiej. Przeczytano list jej matki. Te słowa pamiętamy do dziś

9 października 2014 roku cała Polska pożegnała jedną z najwybitniejszych aktorek. Właśnie tego dnia odbył się pogrzeb uwielbianej Ani Przybylskiej. Dzisiaj, po upływie prawie 9 lat przypominamy, co dokładnie wydarzyło się podczas ostatniego pożegnania gwiazdy.

Sebastian M.
05.10.2023 19:15 Szok, w ilu krajach był Sebastian M. po ucieczce. Dreszcze przechodzą, TAK zachowywał się tuż przed schwytaniem

Wczoraj rano doszło do zatrzymania poszukiwanego listem gończym mężczyzny, który jest podejrzany o spowodowanie tragicznego w skutkach wypadku na A1. Sebastian M. został schwytany dopiero w Dubaju. Gdzie był wcześniej?

Małgorzata Kożuchowska
05.10.2023 19:15 TAK będzie wyglądać Małgorzata Kożuchowska za 30 lat? Właśnie pokazała mamę. Ich widok odbiera mowę!

Małgorzata Kożuchowska funkcjonuje w show-biznesie już od kilkudziesięciu lat i przez cały ten czas niezmiennie uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet, choć przecież zmieniają się trendy i ona sama. Teraz już wiadomo, po kim odziedziczyła ponadczasową urodę.

Adam Ferency
05.10.2023 18:00 O tym skandalu trąbił cały kraj. To z nią Adam Ferency zdradził żonę. Bogini polskiego kina została sama z jego dzieckiem

Adam Ferency, który jeszcze kilkanaście lat temu był szalenie popularnym aktorem, miał bardzo pozytywny, żeby nie powiedzieć nieskazitelny wizerunek w mediach. Ten jednak uległ pewnemu załamaniu, gdy w 2005 roku na jaw wyszły informacje o jego romansie.

Krzysztof Rutkowski ujawnił, co zrobiło jego biuro ws. Sebastiana M., fot. Goniec, gov.pl
05.10.2023 16:04 Krzysztof Rutkowski ujawnił, co zrobiło jego biuro ws. Sebastiana M. Mieli KONTAKT z najbliższymi osobami poszukiwanego

Wczoraj rano Polskę obiegły informacje o schwytaniu Sebastiana M., który jest oskarżony o spowodowanie śmiertelnego w skutkach wypadku na A1. Przy zatrzymaniu zbiega pomagali ludzie Krzysztofa Rutkowskiego. Detektyw zdradził szczegóły dotyczące tej sprawy.

Anna Przybylska
05.10.2023 16:03 Rozdzierający widok na grobie Anny Przybylskiej. Ktoś podrzucił TO wśród lamp i kwiatów. Symbolika poraża

Choć wydaje się, że aktorka jeszcze niedawno raczyła nas swoją sympatyczną osobowością w mediach, Anna Przybylska nie żyje już od równo 9 lat. Pamięć o nie jednak absolutnie nie przeminęła, czemu dowodzi nie tylko niedawny film o jej życiu, ale także widok jej grobu.

Krzysztof Jackowski z nową przepowiednią, fot. YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
05.10.2023 13:51 Krzysztof Jackowski już wie, co się wydarzy. Koszmarna wizja nawiedziła jego umysł, TO podobno nas czeka

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. Mężczyzna chętnie dzieli się swoimi przepowiedniami nie tylko na swoim kanale w serwisie YouTube, ale również z mediami. Jego najnowsza wizja nie jest pozytywna…

Sebastian M.
05.10.2023 08:51 Sebastian M. mógł zostać ujęty znacznie wcześniej. Ujawniono zdumiewające szczegóły poszukiwań. Co zawiodło?

Dziś rano polskim służbom udało się schwytać Sebastiana M., który jest oskarżony o spowodowanie śmiertelnego wypadku na A1. Choć na podstawie mało szczegółowych informacji, którymi dysponowały media, mogło wydawać się, że poszukiwania jeszcze potrwają, teraz okazuje się, że mogły trwać nawet krócej.

Internauci nie wytrzymali po słowach polityków, fot. Canva/alphaspirit, Getty Images Pro, gov.pl
05.10.2023 08:20 Po złapaniu Sebastiana M. pojawił się jeszcze jeden problem. Polacy tego nie wytrzymali, w sieci aż zapłonęło

Nie milkną echa głośnej sprawy tragicznego wypadku na autostradzie A1, w wyniku którego żywcem spłonęła trzyosobowa rodzina. Dzięki śledztwu przeprowadzonemu przez internautów udało się ustalić, że prawdopodobnym sprawcą jest kierowca BMW, Sebastian M. Zanim policja przedstawiła mu zarzuty, mężczyzna zdążył opuścić już kraj. Podejrzany wpadł jednak 4 października i obecnie przebywa w areszcie na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Sebastian M.
04.10.2023 22:14 Dlatego udało się zatrzymać Sebastiana M. Wyszły na jaw nieprawdopodobne szczegóły akcji w Dubaju

Dziś rano w Dubaju doszło do zatrzymania Sebastiana M. Pierwszy tę informację podał Krzysztof Rutkowski, którego biuro pracowało przy poszukiwaniach mężczyzny. Detektyw wkrótce podzielił się, jak udało się znaleźć zbiega.

Sebastian M.
04.10.2023 20:07 Poszli do mieszkania Sebastiana M.. TEN widok wmurował ich w ziemię. Trudno uwierzyć w to nagranie

Dziś rano zatrzymany został Sebastian M., który od kilku dni był poszukiwany listem gończym. Mężczyznę ostatecznie schwytano w Dubaju. Gdy tylko sprawa zrobiła się publiczna, uciekł ze swojego luksusowego mieszkania w Łodzi. Jak ono wygląda?

Urban i Daniszewska
04.10.2023 19:09 "Patrz, idzie ten c**j z uszami". Daniszewska kradła serce Urbana jedną rozmową. Był żonaty, zakochał się bez pamięci

Wczoraj dokładnie rok po śmierci swojego ukochanego męża Jerzego Urbana odeszła Małgorzata Daniszewska. Obydwoje byli nietuzinkowymi, kontrowersyjnymi postaciami i jak się okazuje, podobnie było z ich miłością. Ta rodziła się w tajemnicy.

Sebastian M.
04.10.2023 18:07 Obrońca nie wstawi się za Sebastianem M. w Dubaju. Powiedział kilka słów prawdy o podejrzanym w wypadku na A1

Dziś rano doszło do zatrzymania poszukiwanego od kilku dni Sebastiana M., który jest oskarżony o spowodowanie wypadku na A1. W wyniku tego zdarzenia zginęła 3-osobowa rodzina. Mężczyzna został zatrzymany poza granicami kraju. Głos zabrał jego prawnik.

Ania Przybylska
04.10.2023 17:20 Ojciec Ani Przybylskiej umarł na tę sama chorobę, co córka. Gdy odszedł, podjęła najważniejszą decyzję w życiu

Jutro minie dokładnie 9 lat od śmierci do dziś nieodżałowanej przez fanów i całą branżę filmową Ani Przybylskiej. Artystka przegrała walkę z rakiem trzustki. W rodzinie miała historię tej choroby. Z tej samej przyczyny zmarł jej ojciec. To wydarzenie sprawiło, że podjęła jedną, istotną decyzję.

Sebastian M.
04.10.2023 16:30 To przez to WPADŁ Sebastian M.. "Szukał informacji z lekko nieaktualnych źródeł…". Wiceminister ujawnia

Od kilku dni trwały poszukiwania ściganego listem gończy Sebastiana M., który jest oskarżony o spowodowanie śmiertelnego w skutkach wypadku na autostradzie A1. Okazuje się, że jego ucieczka wcale nie była tak przemyślana, jak to się w pierwszej chwili mogło wydawać.

Grabarz Robert wyjaśnił, czy wisielce wystawiają języki, fot. TikTok/robas000
04.10.2023 12:59 Czy "wisielce" wystawiają język? Grabarz w porażającym wyznaniu. "Mroczna sytuacja, typowy hardkor"

Temat śmierci dla wielu osób przerażający, dlatego starają się rozjaśnić swoje obawy za pomocą wiedzy. Z pomocą przychodzą im przedstawiciele czasami dość nietypowych zawodów, którzy z chęcią dzielą się swoim doświadczeniem z internautami. Jedną z takich osób jest Grabarz Robert.

Rodzice Krzysztofa Dymińskiego zbierają ochotników do akcji poszukiwawczej, fot. Facebook/Agnieszka Dy
04.10.2023 11:50 Rodzice zaginionego Krzysztofa Dymińskiego wydali komunikat. Rozpacz sięgnęła bardzo daleko

Krzysztof Dymiński zaginął ponad cztery miesiące temu. 16-latek wyszedł nad ranem z domu i przepadł jak kamień w wodę. Rodzice nie tracą jednak nadziei na to, że ich syn wróci cały i zdrowy do domu. 

Wyjazd Sebastiana Majtczaka z kraju nie ma związku z dochodzeniem?, fot. Canva/JasonDoiy, Getty Images Signature, Twitter/Radio_TOK_FM, gov.pl
04.10.2023 09:26 SZOK! Adwokat Sebastiana Majtczaka zabrał głos, ujawnił o nim prawdę. "Jego wyjazd...", lepiej się czegoś złapcie

O głośnej sprawie wypadku na A1 mówi cała Polska. Dzięki śledztwu przeprowadzonemu przez internautów na jaw wyszło, że tragedia została spowodowana przez kierowcę BMW. Policja wystawiła za Sebastianem Majtczakiem list gończy, a także zdecydowała się na ujawnienie jego wizerunku. Jak się jednak okazało, mężczyzna zdążył już opuścić kraj. 

Ksiądz, chipsy
03.10.2023 21:18 Dziecko zapytało księdza, czy może w piątek zjeść chipsy bekonowe. Odpowiedź zwala z nóg

Ksiądz Sebastian Picur prężnie działa w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których regularnie odpowiada na pytania internautów. Jeden z nich postanowił zapytać duchownego o możliwość zjedzenia chipsów o smaku bekonu w piątek, kiedy obowiązuje post. Odpowiedź może was zaskoczyć.

Sebastian Majtczak, policja
03.10.2023 20:14 Sebastian Majtczak nie był sam?! "Widziałem trzy osoby z BMW", dotarli do kierowcy, który wszystko widział

Nie milkną kolejne niepokojące doniesienia dotyczące tragicznego wypadku na autostradzie A1. Tym razem głos w sprawie zabrał świadek zdarzenia, który widział Sebastiana Majtczaka za kierownicą. Co więcej, mijał wypadek, a jego uwagę zwróciła ilość osób opartych o barierki przy bmw. 

Małgorzata
03.10.2023 19:14 Zaginęła 32-letnia Małgorzata. Rodzina prosi o pomoc, straszne co ujawniła przed zniknięciem

Niepokojące wieści obiegły media. Poinformowano o tajemniczym zaginięciu 32-letniej Małgorzaty, która tuż przed zniknięciem zwierzyła się bratu. Przekazała mężczyźnie zatrważającą informację, po czym ślad o niej zniknął. 

Wypadek na A1, Sebastian Majtczak
03.10.2023 17:22 Zupełnie zmieniona twarz Sebastiana Majtczaka, może być już nie do rozpoznania. Mamy zdjęcia, szok jak może wyglądać!

Nie milknie echo po tragicznym wypadku na A1, w którym śmierć poniosła trzyosobowa rodzina. W dalszym ciągu poszukiwany jest Sebastian Majtczak, który prowadził swoje przerobione bmw z ogromną prędkością. Wydano za nim list gończy, jednak jak się okazuje, może on już wyglądać zupełnie inaczej. Sieć obiegły jego kolejne zdjęcia. 

wesele
03.10.2023 16:16 Lekko poniosło? To mało powiedziane, to wywinął fotograf podczas wesela, para młoda ZAMARŁA

Na weselu oczywiście najważniejsi są państwo młodzi, ale dla całego przedsięwzięcia, jakim niewątpliwie to przyjęcie jest, szalenie istotne są też inne osoby. Tak można śmiało powiedzieć o fotografach, którzy mają uwieczniać najwspanialsze momenty imprezy. Nawet im zdarzają się wpadki.

Sebastian Majtczak, wypadek na A1
03.10.2023 16:12 Zdruzgotana rodzina ofiar wypadku na A1 nie wytrzymała. Po raz pierwszy zareagowali, podjęli dosadne kroki

Z każdym dniem do mediów trafiają kolejne informacje związane z tragicznym wypadkiem na A1, podczas którego śmierć poniosła trzyosobowa rodzina. Bliscy zmarłych nie wytrzymali. Podjęli dosadne kroki, które mogą mieć realny wpływ na dalsze życie poszukiwanego listem gończym Sebastiana Majtczaka.

świeczka
03.10.2023 15:22 Tragiczne wieści obiegają Polskę. Małgorzata Daniszewska nie żyje, szokująca data śmierci

Cały kraj właśnie obiegły bardzo smutne wieści, które mogą sprawić przykrość, szczególnie sympatykom i czytelnikom tygodnika “Nie”. Dziś zmarła bowiem Małgorzata Daniszewska. Bez swojego męża, Jerzego Urbana przeżyła dokładnie rok. 

wojna
03.10.2023 15:13 Wrócił z wojny w Ukrainie i dokonał najgorszego! Nie żyje mama z córeczką, szczegóły łamią na kawałki

Nie ma wątpliwości, że wojna zmienia człowieka i to niezależnie od tego, po jakiej stronie konfliktu stoi oraz jaką ma w tym wszystkim rolę. Niestety, dobitnym tego przykładem jest najnowsze zdarzenie, do którego doszło na wschodzie. Nie żyją niewinne osoby.

Rodzice uczniów z Dąbrowy Górniczej nie chcą, by przystępowały do pierwszej komunii w bazylice, fot. Canva/Avalon_Studio, Getty Images Signature, AGENCJA SE/East News
03.10.2023 14:33 Rodzice mają dość! Dzieci nie idą do komunii. Wszystko przez koszmar, jaki miał miejsce w Dąbrowie Górniczej

Pod koniec września media obiegła informacja o skandalicznych wydarzeniach, do których doszło w jednej z parafii w Dąbrowie Górniczej. Orgia, którą zorganizował ksiądz Tomasz Z., ma swoje konsekwencje nie tylko dla kościoła i miasta, ale także parafian z Bazyliki pw. NMP Anielskiej. 

Sebastian Majtczak
03.10.2023 14:12 Sebastian Majtczak ucieka nie tylko przed karą?! Właśnie się dowiedzieliśmy, te doniesienia są koszmarne

Sebastian Majtczak, który miał spowodować wypadek na A1, o którym mówi teraz cały kraj, uciekł z Polski. Sprawę komentowało już wielu fachowców, zarówno od motoryzacji, jak i tych od prawa. Teraz ważny głos dorzucił także socjolog. Przed czym ucieka zbieg?

ksiądz Woźnicki
03.10.2023 13:14 Polski ksiądz oskarżony przez Watykan! Ostatnim kazaniem przeszedł samego siebie? Wierni pękli

Nie będzie przesady w stwierdzeniu, że Michał Woźnicki to najbardziej kontrowersyjny z polskich księży. Ten za głoszone przez siebie kazania nie raz już był publicznie krytykowany, a za jeden z takich wywodów został nawet skazany przez sąd. Odwrócił się też od niego Watykan.

Kult
03.10.2023 12:25 Żałoba w polskim zespole "Kult". Koszmarne wiadomości wypłynęły w środku nocy, fani załamani

Niestety, dochodzą do nas bardzo przykre informacje, które w szczególności mogą zasmucić fanów muzyki rockowej, a przede wszystkim słuchaczy legendarnego zespołu “Kult”. Zmarł bowiem jeden z artystów, który przez lata współtworzył formację.

Sebastian Majtczak
03.10.2023 12:19 Z Niemiec uderzyły wieści o Sebastianie Majtczaku! Prześwietlili zbiega z BMW, ta sprawa to istne szaleństwo

Cała Polska dalej żyje ucieczką Sebastiana Majtczaka z kraju, który ma być odpowiedzialny za spowodowanie śmiertelnego wypadku na A1, w którym zginęła 3-osobowa rodzina. Jak się okazuje, sprawą interesują się już nie tylko Polacy. Bez ogródek napisała o nim niemiecka prasa.

Sebastian Majtczak
03.10.2023 09:09 Sąsiad Sebastiana Majtczaka nie wytrzymał. W końcu ujawnił jaki jest zbieg. Dobre zdanie? NIESTETY przeciwnie

Wciąż trwają poszukiwania Sebastiana Majtczaka, który ma być odpowiedzialny za spowodowanie wypadku na A1. W tym zdarzeniu życie straciła cała 3-osobowa rodzina. Sam fakt, że mężczyzna uciekł przed konsekwencjami swoich czynów, nie stawia go w najlepszym świetle. A jaką opinię mieli o nim sąsiedzi?

Sebastian Majtczak
03.10.2023 08:52 Generał właśnie zaskoczył wszystkich ws. poszukiwań Sebastiana Majtczaka. Elitarni "łowcy cieni" wkroczą do akcji?

Od śmiertelnego wypadku na A1 minęły już ponad dwa tygodnie, a mimo to wciąż nie udało się ustalić miejsca pobytu sprawcy. Teraz jednak zaskakujący głos w sprawie zabrał gen. Adam Rapacki. Jego słowa mocno sugerują, jakie szanse ma poszukiwany Sebastian Majtczak na skuteczne ukrycie się przed służbami. 

znicze
03.10.2023 08:17 “Mąż, aktor, reżyser”. Fatalne wieści uderzyły nagle, błyskawiczny pogrzeb wspaniałego aktora. Tego nikt się nie spodziewał

Ten rok jest dla aktorstwa naprawdę przykry. Przyszło nam pożegnać wielu wybitnych artystów scenicznych, a niestety do listy zmarłych dochodzą kolejne nazwiska. Właśnie dowiedzieliśmy się o śmierci aktora i reżysera, który współpracował z wieloma teatrami.

Wypadek
02.10.2023 21:44 Dopiero co miał miejsce śmiertelny wypadek na A1, dzisiaj kolejna tragedia. Tym razem na A4

Polska jeszcze nie otrząsnęła się po tragedii z 16 września, kiedy krajem wstrząsnął kolejny horror. Ofiara chciała opuścić pojazd, chwilę później doszło do najgorszego. Media rozpisują się o śmiertelnym wypadku na autostradzie A4 w miejscowości Białobrzegi. 

wypadek na A1
02.10.2023 17:24 Wypadek na A1. Pojawił się kolejny świadek. Porażające, kobieta widziała, co zrobił Majtczak sekundy po tragedii

Choć minęło już sporo czasu, cała Polska żyje wydarzeniami z 16 października i tragicznym wypadkiem na A1, w którym zginęła trzyosobowa rodzina. Za kierowcą BMW, Sebastianem Majtczakiem dopiero kilka dni temu ruszył list gończy, a tymczasem wiele osób zachodzi w głowę, co właściwie wydarzyło się po katastrofie. Gdzie jest poszukiwany 32-latek i dlaczego w sprawie wciąż jest tak wiele niewiadomych? Teraz pojawił się kolejny świadek, który ujawnił porażające szczegóły. 

Sebastian Majtczak, wypadek na A1
02.10.2023 16:26 Tragedia na A1. Skandaliczne wieści o monitoringu, sąsiad ujawnił jakim człowiekiem jest Sebastian Majtczak

Nie milkną echa po katastrofie na A1, w wyniku której zginęła trzyosobowa rodzina. Poszukiwania sprawcy, którego dane ujawniły w końcu służby, wciąż nie przynoszą efektu, a w sprawie pojawia się coraz więcej niewiadomych. Dziennikarzom udało się dotrzeć do sąsiada Sebastiana Majtczaka. Mężczyzna ujawnił zdumiewające fakty o postępowaniu policji, a także… samym kierowcy BMW. Opowiedział też o skandalicznych faktach dotyczących zabezpieczenia monitoringu. 

Krzysztof Jackowski
02.10.2023 15:43 Krzysztof Jackowski nie pozostawił złudzeń! To czeka nas w październiku... Polacy mogą być w szoku

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy polski jasnowidz, który nie raz już trafnie przewidział, co może się wydarzyć. Teraz podzielił się swoją wizją dotyczącą najbliższego miesiąca. To, co się wydarzy, może nas naprawdę zaskoczyć.

Sebastian Majtczak
02.10.2023 14:13 Przerobili auto Sebastiana Majtczaka, zabrali głos. Ściska za gardło, co ujawniono. "Samochody dla morderców"

Od kiedy śmiertelny dla 3-osobowej rodziny wypadek na A1 stał się medialny, głos w jego sprawie zabiera coraz więcej osób. Wreszcie wypowiedziała się także firma, która jest odpowiedzialna za podkręcenie możliwości auta Sebastiana Majtczaka, które wjechało w Kię.

Krzysztof Dymiński
02.10.2023 12:56 Tata Krzysztofa Dymińskiego nagle wykonał telefon z poszukiwań. Doniósł żonie, co znalazł na środku Wisły, szok

Krzysztof Dymiński jest poszukiwany od końca maja. Wtedy to o poranku wyszedł ze swojego domu i już do niego nie wrócił. Rodzice nie tracą jednak nadziei, bo co chwilę spływają do nich kolejne doniesienia świadków, którzy mieli widzieć ich syna. Jego ojciec właśnie wrócił z kolejnych poszukiwań.

Sebastian Majtczak
02.10.2023 12:15 Chwilę przed wypadkiem na A1 doszło do dziwacznej transakcji! Wyciekły informacje o Sebastianie Majtczaku

Wciąż trwają poszukiwania Sebastiana Majtczaka, który spowodował wypadek na autostradzie A1, w wyniku którego życie straciła 3-osobowa rodzina, w tym kilkuletni chłopczyk. Ustalono, że mężczyzna prawdopodobnie wyjechał z kraju. Pojawiła się biznesowa poszlaka, która może wskazać, gdzie jest mężczyzna.

Sebastian Majtczak
02.10.2023 09:19 Najbliżsi zmarłej rodziny na A1 TO przekazali. Sebastian Majtczak przeżywa koszmar? Masowo spływają materiały

Wciąż trwają poszukiwania Sebastiana Majtczaka, który jest odpowiedzialny za spowodowanie przed dwoma tygodniami wypadku na autostradzie A1, który skończył się śmiertelnie dla 3-osobowej rodziny. Opinia publiczna robi, co może, by sprawiedliwości stało się zadość. Wspomniał o tym prawnik rodziny ofiar.

Zbigniew Ćwiąkalski, wypadek na A1
01.10.2023 21:44 Słynny prawnik powiedział kilka słów o sprawcy tragedii na A1. Zauważył coś, czego nie zauważyli inni

16 września na autostradzie A1 miał miejsce tragiczny wypadek, w którym zginęli młodzi rodzice z 5-letnim dzieckiem. Ta sprawa zyskała rozgłos dopiero po upływie kilku dni. Film z kolizji, który krążył w sieci, zaalarmował internautów, którzy uznali działania śledczych za niekompetentne. W ich wyniku sprawca wypadku zbiegł za granicę i jest poszukiwany listem gończym. Teraz o całej sytuacji postanowił wypowiedzieć się znany prawnik, Zbigniew Ćwiąkalski. Powiedział, co zauważył, mówi o wielkim błędzie, który został popełniony.

Rafał Trzaskowski, Donald Tusk, Marsz Miliona Serc
01.10.2023 20:38 Donald Tusk i Rafał Trzaskowski skomentowali to, co wydarzyło się na Marszu. Nie patyczkowali się

“Marsz Miliona Serc”, który miał miejsce 1 października w Warszawie, był przedsięwzięciem na wielką skalę. Wzięło w nim udział wiele Polek i Polaków z całego kraju, którzy przyjechali do stolicy specjalnie na manifestację. Jak całe wydarzenie skomentowali Rafał Trzaskowski i Donald Tusk? Obaj powiedzieli wprost, co myślą.

Sebastian Majtczak, wrak samochodu
01.10.2023 16:15 Gdzie zbiegł kierowca bmw po tragedii na A1? Na wizji TVN podano miejsce, okazało się, że ma nie tylko polskie obywatelstwo

Tragiczny wypadek na A1, w którym na miejscu zginęła 3-osobowa rodzina, wstrząsnął całą Polską. Wiele osób zarzuca policji zaniedbania, które miały doprowadzić do zbiegnięcia kierowcy bmw, który spowodował śmiertelną kolizję. Obecnie miejsce pobytu Sebastiana Majtczaka nie zostało oficjalnie potwierdzone, jednak śledczy mają już pewne podejrzenia. W dodatku na temat mężczyzny wyszły na światło dzienne zupełnie nowe informacje. 

Margaret
01.10.2023 15:11 Margaret wściekła na Lecha Wałęsę. Po tym, jak skomentował wygląd polskiej artystki nie wytrzymała!

Wydawać by się mogło, że akurat Margaret i Lech Wałęsa to postaci, które w przestrzeni medialnej nie bardzo mają się jak “przeciąć”. Tymczasem wokalistka wyraziła swoje oburzenie ostatnimi słowami byłego prezydenta naszego kraju. O co poszło?

Andrzej Grabowski
01.10.2023 14:45 Andrzej Grabowski miał zostać księdzem. Teraz nie przyjmuje nawet komunii, powód poraża

Andrzej Grabowski wychował się w wierzącej rodzinie, a za młodu był wzorowym ministrantem. Mało tego, aktor w pierwszej chwili miał zostać nawet duchownym, a nie artystą scenicznym. Mimo to, dziś nawet nie przyjmuje komunii. Dlaczego?

Sebastian Majtczak
01.10.2023 13:50 Przerażeni sąsiedzi o sprawcy wypadku na A1. Poszli pod jego dom i się zaczęło... KOSZMAR, co odkryto

Trwają poszukiwania Sebastiana Majtczaka, kierowcy BMW, który ma być odpowiedzialny za wypadek, do którego doszło kilkanaście dni temu na autostradzie A1. Gdy sprawa zrobiła się publiczna, mężczyzna miał zbiec z kraju. Co mówią o nim jego sąsiedzi?

ksiądz
01.10.2023 12:45 Ksiądz "nie wytrzymał", porażające skutki libacji w Dąbrowie Górniczej. Nagranie duchownego szokuje

Nie milkną echa skandalu seksualnego, do którego doszło na parafii w Dąbrowie Górniczej. Nie ma wątpliwości, że cała instytucja Kościoła mocno ucierpiała na wybrykach niejakiego księdza Tomasza. Wspomniał o tym także znany z TikToka duchowny. W związku z tym gorąco zaapelował do całego społeczeństwa.

bydgoszcz
01.10.2023 10:45 Porażająca tragedia w Bydgoszczy. Znaleźli ciało kobiety, aresztowano jej syna... Ciężko uwierzyć, co donoszą śledczy

Polacy uwielbiają spędzać ciepłe miesiące w ogródkach działkowych. Jedną z takich osób była pani Renata z Bydgoszczy. Ta nie mogła przypuszczać, że z jednej ze standardowych wypraw na swoją ulubioną działkę już nie wróci. Została brutalnie zamordowana.