Chłopak znanej modelki zrujnował jej nie tylko karierę, ale również całe dotychczasowe życie. Mężczyzna zlecił swojemu przyjacielowi, aby ten oblał jej twarz kwasem. Kobieta zdecydowała się opublikować drastyczne zdjęcia po ataku. Aż trudno w to uwierzyć, do jakich czynów zdolni są toksyczni mężczyźni, którzy nie potrafią uporać się z rozstaniem.

Znana modelka Katie Piper w 2008 roku została oblana kwasem. Mężczyzna po dwóch tygodniach znajomości zgwałcił ją i dotkliwie pobił. Niespełna 14 dni później, poszedł o krok dalej. Zaaranżował atak, a jego kolega oblał jej twarz żrącym kwasem. Pomimo tego, że kara została wymierzona, traumatyczne wspomnienia zostaną na zawsze.

Chłopak zrujnował jej życie

Modelka w 2008 roku zdecydowała się rozstać ze swoim dotychczasowym partnerem Danielem Lynchem. Mężczyzna w ramach zemsty poprosił swojego przyjaciela o przysługę. Ten miał oblać jej twarz kwasem siarkowym.

Chłopak
Instagram.com @katiepiper_

Chłopak oblał jej twarz kwasem.

Katie Piper została dotkliwie poparzona, straciła widzenie w jednym oku, a jej twarz uległa całkowitemu zdeformowaniu. Leczenie trwało latami, a piękna kobieta do dziś boryka się z problemami psychicznymi. Pomimo tego udało się jej wrócić do pracy w telewizji, a blizny i nierówności po ponad 40 przeszczepach są niemalże niewidoczne.

Chciała ostrzec inne kobiety

W związku z tym, że jej konto obserwuje ponad milion osób, postanowiła po raz pierwszy podzielić się zdjęciami, ukazującymi je twarz po tragicznym wypadku. Dzień, w którym zdecydowała się na to wyznanie, również nie był przypadkowy. Jej wybór padł na Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.

Kilka godzin później Instagram zablokował zdjęcie tłumacząc, iż jest ono drastyczne a dla niektórych osób niewłaściwe.

-Dzięki, Instagramie, za to, że zawartością niewłaściwą lub drastyczną jest moja twarz. Uważam, że Wasze działanie jest niewłaściwie i drastyczne- skomentowała fakt dziewczyna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Chłopak
Instagram.com @katiepiper_

Kobieta zdecydowała się na szczere wyznanie.

Chłopak
Instagram.com @katiepiper_

Kobieta pomimo upływu lat w dalszym ciagu, korzysta z pomocy psychologa.

  1. Nadchodzi KONIEC dobrych lat dla emerytów. Teraz będzie już tylko gorzej
  2. Duchy istnieją? 11 zdjęć, od których włos jeży się na głowie. Nie pozostawiają wątpliwości
  3. Marina wyznała, że nie idzie na wybory. Internauci są bezlitośni: „Nie każdy znany człowiek musi być mądry”
  4. Agnieszka Woźniak-Starak dodała nowe zdjęcie na Instagrama. Jej słowa wzruszają „Piękny dzień…”
  5. Zjadła w restauracji Gessler, spojrzała na rachunek i zagotowało się w niej. Poczuła się oszukana, już nigdy nie zje u gwiazdy TVN
  6. Narzeczona się rozpłakała, po chwili wszyscy goście zalali się łzami. Przez słowa pana młodego wypowiedziane przed ołtarzem

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.