Nie żyje córka Lauren Goodger. Uczestniczka programu „He Only Way Is Essex” wydała oświadczenie, z którego dowiadujemy się o śmierci jej dziecka. 

10 lipca bohaterka reality show poinformowała, że dwa dni wcześniej zmarło jej dziecko. Przepełniony smutkiem wpis poruszył cały świat.

Córka Lauren Goodger nie żyje

Lauren Goodger opublikowała na Instagramie czarno białe zdjęcie, na którym widać rączkę małego dziecka. Do fotografii dołączyła obszerny post, z którego dowiadujemy się o śmierci jej córki. Dziewczynka o imieniu Lorena nie żyje. Zmarła 8 lipca 2022 roku, tuż po narodzinach.

Lauren poinformowała, że przebieg ciąży nie wskazywał na jakiekolwiek komplikacje. Poród również miał przebiegać bez większych problemów.

Była najpiękniejszym zdrowym dzieckiem, jakie kiedykolwiek widziałam, tak jak jej siostra. Słowa nie są w stanie opisać, co czuje matka, która straciła swoje dziecko. Dziecko, które nosiła przez te wszystkie miesiące i urodziła swojego anioła, by go zabrano. (…) Nigdy, przenigdy o tym nie zapomnę, ale nauczę się żyć codziennie z Loreną w sercu, ona będzie ze mną na zawsze i pewnego dnia będę z nią znowu… Mój aniołku Loreno, tak bardzo cię kocham — napisała pod wzruszającym zdjęciem.

Pod postem pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od fanów.

Kim jest Lauren Goodger?

Lauren Goodger jest brytyjską celebrytką, która wystąpiła w reality show „He Only Way Is Essex”. Udział w programie przyniósł jej rozpoznawalność i potężne grono fanów, bowiem kobietę obserwuje w sieci ponad 830 tys. osób.

35-letnia gwiazda wraz z partnerem i córką spodziewali się przyjścia na świat kolejnej pociechy. Przebieg ciąży relacjonowany był w sieci, a na Instagramie Lauren znajdziemy wiele zdjęć z ciążowym brzuszkiem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nie żyje Helena Stoch. Charakterna góralka zasłynęła przed laty dziarskim „łopatowaniem”
  2. Małgorzata Walewska i Piotr Kokosiński rozstali się z powodu choroby. Artystka po latach uświadomiła sobie prawdę
  3. Wyszło na jaw, ile Górniak zarobiła za udział w znanej produkcji. To rekord, kwota zwala z nóg