Dagmara Kaźmierska jest uznawana za kontrowersyjną celebrytkę ze względu na swój bezpardonowy język oraz kryminalną przeszłość. W ostatnim czasie gwiazda „Królowych życia” pokazuje jednak, że ma naprawdę dobre serce. Tym razem prosi o pomoc.

W tym celu wystosowała wymownym apel, który został opublikowany w jej mediach społecznościowych. Do zebrania potrzebna jest naprawdę duża kwota.

Dagmara Kaźmierska prosi o pomoc

Dagmara Kaźmierska nie apeluje jednak o pomoc dla samej siebie. Wykorzystuje swoją popularność i ogromne zasięgi internetowe w celu wypromowania zbiórki na biednego Oliwiera. Chłopiec ma raptem 6 miesięcy i niestety zdiagnozowano u niego SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni.

Niestety, choroba może być drastyczna w skutkach, a jej leczenie nie jest proste. Zdesperowani rodzice dowiedzieli się, że ich synowi może pomóc jednej z najdroższych leków na świecie. Kuracja będzie kosztowała 10 milionów złotych. To ogromna kwota, więc, by ją zebrać, założyli zbiórkę i poprosili influencerów o pomoc w wypromowaniu jej. Każdy, kto chce się do niej dołożyć, może wpłacić pieniądze pod tym linkiem.

Komu jeszcze pomaga Dagmara Kaźmierska?

Warto zaznaczyć, że to niejedyna okazja, przy której Dagmara Kaźmierska wykazała się wielkim sercem. Całkiem niedawno udała się na wczasy na Zanzibar. Będąc na miejscu, zdecydowała się przeznaczyć najpotrzebniejsze rzeczy dzieciom z lokalnej społeczności.

Była wówczas zachwycona ich reakcją. Zaznaczała, że tam ludzie doceniają najmniejsze drobiazgi i są za nie bardzo wdzięczni. To dało celebrytce dodatkową energię oraz powody, by pomagać dalej.

Zobacz post:

Dagmara Kaźmierska
instagram.com/queen_of_life_77

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Dagmara Kaźmierska szczerze o tym co myśli o Polakach. Nie wszyscy będą zachwyceni
  2. Co się dzieje z Ewą Wencel? Aktorka zniknęła z telewizji. Wiemy, jak teraz wygląda jej życie
  3. Czym na co dzień zajmuje się Agata Wdowiak? Można się zdziwić, 24-latka ma nietypowe zainteresowania

Źródło: styl.fm

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl