Dentysta wykonywał swoje codzienne obowiązki, kiedy to do jego drzwi zapukał kolejny umówiony klient. Kiedy przygotował niezbędny do pracy sprzęt i zasiadł do oglądania jamy ustnej klienta, zaniemówił i o mało nie zemdlał. To, co zobaczył w środku, jest po prostu przerażające. Ten widok sprawia, że na zawsze odechce się pewnej czynności.

Zawód, jaki wykonuje dentysta, wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Bardzo często specjaliści muszą zmagać się z problemami, które wymagają długiego leczenia. Jednak ten stomatolog trafił na wyjątkowy przypadek. To, co się znajdowało wewnątrz jamy ustnej pacjenta, jest przerażające i obrzydliwe.

Dentysta omal nie zemdlał, kiedy zajrzał do jamy ustnej pacjenta

Kiedy dentysta zajrzał do jamy ustnej pacjenta, był w szoku. Ciężko wyrazić słowami, co to dokładnie było. Takie sytuacje tylko potwierdzają, jak wymagającym zawodem jest stomatologia. Wnętrze jamy ustnej pacjenta było po prostu całkowicie zniszczone. Jednak co było tego powodem?

Lekarz o nazwisku Howard Farran opublikował wpis, który miał udowodnić ludziom, jak poważnie wyglądała sytuacja. Jego treść brzmiała:

Jeżeli nie chcesz, zacząć rozpadać się od środka, trzymaj się z dala od kokainy – napisał stomatolog.

  1. Co się stało z domem Jarosława Kaczyńskiego? Sąsiedzi aż się zatrzymują, niesamowite widoki
  2. Skandaliczne zachowanie dziennikarza TVP Info. Wyśmiewał i obrażał otwarcie, bez żadnych skrupułów

Kokaina zniszczyła zęby i jamę ustną pacjenta

Lekarz dzieli się historią, by ostrzec innych, jakie konsekwencje może nieść za sobą zażywanie tego narkotyku. Wpis stomatologa zyskał szerokie zasięgi, a pod spodem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci wyrażali swoje zażenowanie i obrzydzenie.

Wiele osób wie, że długie zażywanie kokainy może się wiązać z wieloma chorobami i silnym uzależnieniem. W większości przypadków następuje częste krwawienie z nosa i deformacja przegrody nosowej, ale mało kto zdaje sobie sprawę, że jama ustna także ulega zniszczeniu i rozpadom, które w konsekwencji może doprowadzić do martwicy. Innymi skutkami ubocznymi spożywania kokainy są m.in.: zaburzenie rytmu serca, nadciśnienie, nerwica, napady paniki, duszności, udary, depresja i zaburzenia osobowości.

ZOBACZ WIDEO:

To nie pierwszy taki przypadek, kiedy kokaina niszczy wnętrze jamy ustnej. Inny lekarz pokazał nagranie podobnego przypadku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mamy potwierdzenie, koniec obostrzeń już 19 września. Wielu Polaków odetchnie z ulgą
  2. Pilne ostrzeżenie dla części Polaków. Wystosowano alerty, zagrożenie zdrowia i życia
  3. Mąż zostawił ją po tragicznym wypadku. Sparaliżowana kobieta zrobiła rzecz, po której zaczął żałować
  4. Gwiazdor TVN został zaatakowany. ”Rozcięta głowa, złamanie z przemieszczeniem”
  5. Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę. Radykalna zmiana, ”już nie wyglądasz jak Agnieszka”
  6. Ekspresowy przepis na ciasto drożdżowe. Robi się praktycznie samo

Źródło: popularne.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl