Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Do sieci trafiło najnowsze zdjęcie Dody. Co się stało z jej twarzą? Internauci zdębieli „To ty? Czy nie ty?”
Karol Osiński
Karol Osiński 09.12.2020 17:41

Do sieci trafiło najnowsze zdjęcie Dody. Co się stało z jej twarzą? Internauci zdębieli „To ty? Czy nie ty?”

Doda
fot. TRICOLORS/East News

Doda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, którymi wprawiła w osłupienie wielu swoich fanów. Piosenkarka bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, regularnie publikując nowe fotografie w rozmaitych stylizacjach. Tym razem postanowiła wcielić się w gwiazdę przełomu lat 50. i 60. XX w. Brigitte Bardot. Fani nie mogli rozpoznać artystki – To ty? Czy nie ty? – czytamy w komentarzach.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Za pomocą, której aplikacji Doda przerobiła zdjęcie
  • Jak fani zareagowali na zmianę twarzy artystki
  • Czym kierowała się Doda publikując taką fotografię

Patrząc po raz pierwszy na opublikowaną fotografię nie można oderwać wzroku. Doda wygląda jak zwykle olśniewająco, jednak upodobniona do Brigitte Bardot rzuca piorunujący urok. Zdjęcie wykonała za pomocą popularnej aplikacji, która w ostatnim czasie służy, jako źródło rozrywki dla milionów ludzi na świecie.

Zobacz także: Media podają wstrząsającą informację. Znany piłkarz uderzył trenera!

Doda opublikowała zadziwiającą fotografię

Nie jest tajemnicą, że gwiazdy uwielbiają zachwycać swoich fanów nowościami, jednak Doda tym razem postarała się o to z podwojoną siłą. Piosenkarka kocha publikować zdjęcia na Instagramie, a przy tym prezentować się w licznych stylizacjach, które praktycznie zawsze trafiają w gusta wielbicieli.

8 grudnia na koncie Doroty Rabczewskiej pojawiła się fotografia, która wprawiła w osłupienie wszystkich fanów artystki. Za pomocą popularnej aplikacji FaceApp, która służy do przerabiania wyglądu ludzi, skrzyżowała swoją twarz z twarzą popularnej na przełomie lat 50. i 60. XX w. francuską modelką Brigitte Bardot, która w tym roku skończyła 86 lat.

Zobacz także: Emilian Kamiński proponuje wigilię, jakiej jeszcze nie było

Nie da się ukryć, że zdjęcie robi ogromne wrażenie. Fani pod zdjęciami pisali mnóstwo komentarzy, w których dawali do zrozumienia, że nie mogli poznać piosenkarki. Do zdjęcia załączyła bardzo wymowny wpis, w którym przytoczyła znaną wypowiedź modelki, odnoszącą się głównie do kobiet.

Łatwiej obronić swoją cnotę przed mężczyznami, niż swoją opinię przed kobietami – czytamy na Instagramie Dody. Artystka całkiem niedawno opublikowała film, w którym przyznała, że jedna z fanek zdecydowała się na bardzo odważne wyznanie, iż to właśnie Dorota była dla niej największą inspiracją, by stać się niezależną i samodzielną kobietą.

Fani nie mogli rozpoznać artystki

Wielu fanów w dalszym ciągu nie ma pewności, czy na zdjęciu znajduje się Doda, czy może właśnie Brigitte Bardot. Jednak fakty są takie, że możemy na nim podziwiać skrzyżowanie urody obu kobiet.

Fani wpadli w prawdziwe osłupienie. W komentarzach wywołała się prawdziwa burza, w której natarczywie dopytywali się, czy to naprawdę Doda.

Wow! Jestem w szoku! To ty? Czy nie ty?; Ej, a na zdjęciu to Ty czy ona? Bo ciotka w ciotkę podobne jesteście; Jejku ona jest podobna do Ciebie. Widzisz to? – pisali internauci.

A jaka jest wasza opinia na temat zdjęcia Dody? Czy bylibyście w stanie rozpoznać ją na pierwszy rzut oka? Koniecznie się z nami podzielcie swoją opinią.

Zobacz zdjęcia:

Doda opublikowała na Instagramie zdjęcia, w których za pomocą aplikacji skrzyżowała swoją twarz ze znana modelką Brigitte Bardot.

doda

Artystka uwielbia dzielić się z fanami licznymi zdjęciami w mediach społecznościowych.

Zobacz także w naszych serwisach: