Dorota Szelągowska gościła ostatnio w programie Kuby Wojewódzkiego. W popularnym talk-whow TVN-u opowiedziała o swoich rozwodach i byłych mężach. Nie obyło się bez złośliwości.

Szelągowska to jedna z bardziej znanych dziennikarek TVN. Prowadzi liczne programy wnętrzarskie na TVN Style. Poza tym ma za sobą dość burzliwe związki i trzy rozwody.

Szelągowska u Wojewódzkiego o rozwodach i byłych partnerach

Kuba Wojewódzki słynie z tego, że w rozmowach z gośćmi lubi poruszać kontrowersyjne i niewygodne tematy. Tak było i tym razem. Dziennikarz zapytał Szelągowską, jak czuje się po ostatnim rozwodzie.

Dziennikarka przyznała, że cieszy się, że pewien etap jej życia dobiegł końca. Dodała też, że przy rozpadzie związku wina zawsze leży po obu stronach. Przywołała też słowa samego Wojewódzkiego o terminie ważności każdej relacji:

– Ja nie wiem, czy się z tym zgadzam, natomiast pierwszy raz w życiu poczułam jakiś czas temu taki moment, że ja lubię być w życiu sama.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dziennikarka dodała jednak, że jej samotność nie trwała długo – ma już kogoś nowego. Zdobyła się też na sporą złośliwośćswojego ostatniego męża porównała bowiem do Pawła Kukiza.

Szelągowska wypomniała Wojewódzkiemu, że kiedyś w swoim programie zachęcał do głosowania na Kukiza – i interesująco rozwinęła tę myśl:

– Ale również z pełnym przekonaniem siedziałeś tutaj z Pawłem i powiedziałeś, że on ma twój głos. Nie krytykuję cię za to, bo w tamtym momencie tak myślałeś. I tak wyglądały moje małżeństwa.

A czy Wam wasi byli partnerzy kojarzą się ze znanymi politykami, z którymi Wam nie po drodze?

Źródło: Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Antek Królikowski nie nosi obrączki? Fani zaniepokojeni