Dziewczyna nie miała dobrego pomysłu na prezent dla swojego chłopaka. Postanowiła, że podaruje mu więc… test DNA. Okazało się, że prezent ten nie wywołał takiej reakcji, jakiej się spodziewała. Wkrótce miało wydarzyć się coś okropnego. Gdyby mogła to przewidzieć, nie ryzykowałaby.

Wiele osób przed świętami długo zastanawia się, co podarować w tym ważnym dniu swojej drugiej połówce. Niektóre pomysły są naprawdę nietypowe. Ta kobieta postanowiła, że kupi swojemu ukochanemu test DNA. Wyjątkowy podarunek szybko okazał się powodem kłopotów.

Dziewczyna wpadła na nietypowy pomysł

Dziewczyna długo zastanawiała się co podarować swojemu chłopakowi na święta. W pewnym momencie przypomniała sobie, że kiedyś chciał dostać zestaw do testów DNA. Wiedziała od razu, że będzie to dla niego idealny prezent. Nie czekała długo, aby go zamówić.

Szybko się okazało, że pomysł ten nie był właściwy. W szczególności zmartwiła się nim… rodzina chłopaka. Kiedy dowiedzieli się, co zrobiła dziewczyna, byli w szoku. Po minie rodziców ukochanego od razu zauważyła, że coś jest nie tak, jak powinno. Niedługo później usłyszała wielką tajemnicę.

Dziewczyna poznała rodzinny sekret

Całą sytuację dziewczyna dokładnie przedstawiła na forum internetowym. Wyjawiła tam, że gdy poinformowała mamę swojego chłopaka o prezencie, który zamówiła, ta… zaczęła płakać. Jej słowa wprawiły kobietę w oszołomienie.

Gdy tylko wspomniałam o teście DNA, od razu zaczęła się dziwnie wiercić – napisała.

Rodzice poprosili, aby wstrzymała się z daniem prezentu ich synowi aż do jego urodzin. Zapewnili, że wtedy pozna całą prawdę o ich życiu. Chociaż młoda kobieta była przerażona, od razu przystała na ich warunki.

Po pewnym czasie rodzice wyznali dziewczynie ich syna, że mężczyzna, który go wychowywał, nie jest jego prawdziwym ojcem. Szokującą prawdę poznać miał także jego brat. Matka wyznała, że tata jej dwóch synów nie mógł mieć dzieci i właśnie dlatego skorzystała z dawcy nasienia. 

Kobieta czuła się obciążona tą tajemnicą przez wiele lat. Dziewczyna jednak obawia się, że nie będzie umieć dotrzymać tak wielkiego sekretu aż do urodzin chłopaka, które miały być za kilka miesięcy. Internauci, także zabrali głos w tej sprawie. Według większości z nich 24-latek powinien poznać prawdę wcześniej, jednak jest również część, która namawia dziewczynę do wyjawienia prawdy. Co byście zrobili na jej miejscu?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziewczyna
pixabay.com, Bob_Dmyt

Dziewczyna nie miała pojęcia, co podarować swojemu chłopakowi na święta Bożego Narodzenia.

dziewczyna
pixabay.com, ernestoeslava

Wiedziała, że ukochany pragnie otrzymać zestaw do testów DNA.

dziewczyna
pixabay.com, Free-Photos

Matka ukrywała przed synami, że korzystała z usług dawcy nasienia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
  2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji
  3. Dziewczyna Jana Bednarka wygląda niesamowicie. Piłkarz Southampton ma wielkie szczęście (FOTO)
  4. Magda Gessler zrobiła im rewolucję, a potem wbiła nóż w plecy? Ludzie są oburzeni, największy skandal w okolicy
  5. Wybuchła panika na pogrzebie, nie żyje co najmniej 35 osób. Polsat przekazał tragiczne wiadomości z zagranicy

 źródło: mirror.co.uk

Poprzedni artykułPiękna aktorka wkrótce urodzi. 45-latka spodziewa się pierwszego dziecka
Następny artykułKotka została zabrana do weterynarza na USG. Jej reakcja na widok maluszków jest rozbrajająca
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.