Lelum.pl > Nowości > Chciała pochwalić się pięknym pierścionkiem zaręczynowym. Wszyscy skrytykowali ją za paznokcie
Marta Kulik
Marta Kulik 17.09.2019 16:10

Chciała pochwalić się pięknym pierścionkiem zaręczynowym. Wszyscy skrytykowali ją za paznokcie

dziewczyna
facebook. com, That’s It, I’m Nail Shaming

Dziewczyna chciała pochwalić się pięknym pierścionkiem zaręczynowym, z wszyscy skrytykowali ją za… paznokcie. Jej znajomi nie mogli uwierzyć w to, co widzą, a zdjęcie w błyskawicznym tempie obiegło sieć. Internauci są bezlitośni. Jak mogła pokazać coś takiego?

Każda dziewczyna prędzej czy później chce pochwalić się pierścionkiem zaręczynowym. Tym bardziej, jeśli kamień jest ogromny, a narzeczony z pewnością nie oszczędzał. W tym wypadku jednak nikt nawet nie zwrócił uwagi na małe dzieło sztuki. Wszystko za sprawą kontrowersyjnych paznokci narzeczonej!

Dziewczyna pochwaliła się pierścionkiem

Dziewczyna, która powiedziała tak, była niezwykle szczęśliwa. Wkrótce miała zostać żoną, a pierścionek, który dostała od narzeczonego, wyglądał naprawdę imponująco. Przyszła panna młoda natychmiast zrobiła zdjęcie dłoni, a radosną nowiną pochwaliła się w mediach społecznościowych. Reakcja znajomych? Z pewnością nie taka, na jaką liczyła. Drogiego kamienia, na który jej ukochany musiał wydać fortunę, nikt nawet nie zauważył, wszyscy skupili się na jej paznokciach.

Ludzie nie mogli uwierzyć w to, co widzieli i udostępniali zdjęcie dosłownie wszędzie. Fotografie trafiły na grupy wyśmiewające wpadki kobiet, a w krótkim czasie paznokcie dziewczyny oburzyły wielu internautów. Jak wyglądały? Były różnej długości, a ich właścicielka nie przejmowała się odrostem tak długim, że żadna kosmetyczka nie spotkała się z czymś takim. Trudno sobie wyobrazić, jak do tego doszło!

dziewczyna

Jak dbać o paznokcie?

O paznokcie należy dbać tak, jak zalecają to kosmetyczki. Nie warto eksperymentować na własną rękę, bo uszkodzenia płytki mogą prowadzić do fatalnych skutków. Przede wszystkim należy obserwować odrost i w odpowiednim momencie udać się na ponowną wizytę u specjalistki. Nie należy niczego doklejać czy uzupełniać na własną rękę. Kobieta, która zapomniała o tych zasadach spotkała się z przykrymi komentarzami.

Mógł trochę zaoszczędzić na pierścionku i zabrać ją do manikiurzystki.

– Jakoś nie potrafię skupić się na błyskotce, kiedy patrzę na jej palce.

– Wygląda na to, że paznokcie próbują uciec od pierścionka!

dziewczyna

Aby paznokcie dobrze wyglądały przez dłuższy czas, dobrze jest używać rękawiczek wykonując prace domowe. Warto też pamiętać o stosowaniu oliwki, która zabezpieczy skórki. Lakierów hybrydowych czy tipsów nie należy zrywać – tylko doświadczone osoby są w stanie pozbyć się ich bez negatywnego wpływu na płytkę paznokcia. Jeśli nie mamy czasu lub pieniędzy na wizyty u kosmetyczek – lepiej używać zwykłych lakierów i dbać o estetyczny wygląd dłoni.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niesamowity pies. Potrafi wyczuć i znaleźć pieniądze niemal wszędzie
  2. Nie żyje 10-latek, który zatruł się skażonym mięsem. Cierpiał przez prawie 8 lat
  3. Używki kompletnie zniszczył te kobiety. Ich metamorfozy po wyjściu z nałogu zapierają dech w piersiach [ZDJĘCIA]
  4. Mama słynnych sześcioraczków pochwaliła się cudownym zdjęciem. Czyż nie są przesłodkie?
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą
  7. SCHOROWANA SPRZĄTACZKA Z OLSZTYNA WYGRAŁA 13 MILIONÓW! A TO WSZYSTKO DZIĘKI NIEPOZORNEMU DROBIAZGOWI

Źródło: papilot.com