Elektrownia jądrowa w Polsce to temat tabu dla wielu obywateli, który powraca jak bumerang, a mimo to, nic z tych dyskusji nie wynika. Z jednej strony jej wybudowanie przyniesie wiele zalet, ale niektórym oczy przyćmiewają wady, które ciężko obejść, chociażby przez tragedię w Czarnobylu. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Elektrownia jądrowa cechuje się dużą niezawodnością oraz brakiem zależności od warunków atmosferycznych. Z drugiej strony jednak jej wybudowanie to duże koszty inwestycyjne. Czy jako obywatel kraju, zgodziłbyś się na jej wybudowanie? Jesteśmy ciekawi Twojej opinii!

elektrownia jądrowa
Fot. pixabay.com/ivabalk

Czy elektrownia jądrowa powstanie w Polsce?

Poprzedni artykułCzym Blanka Lipińska zajmowała się w Zatoce Sztuki? Na jaw wypływają kolejne informacje po emisji ”Nic się nie stało’
Następny artykuł”Fakt”: Rząd nagle przyjął nowy projekt ustawy. Dotyczy rodziców i wypłacanych pieniędzy
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.