„Sanatorium miłości” na przestrzeni lat stało się jednym z największych hitów Telewizji Polskiej. Widzom, szczególnie tym starszym, sprawia wiele radości, ale niestety czasem również doprowadza ich do rozpaczy. Fani tak mogli poczuć się po ostatnio opublikowanej wiadomości.

W mediach społecznościowych poinformowano bowiem o śmierci jednej z ulubionych kuracjuszek z pierwszej edycji show, Niny Busk. W sekcji komentarzy nie brak rozczulających odpowiedzi, w których uczestniczka jest ciepło wspominana.

Fani „Sanatorium miłości” w rozpaczy

Nina Busk była osobą niezwykle przebojową. Swoim występem w „Sanatorium miłości” zachwyciła nie tylko telewidzów, ale również producentów Telewizji Polskiej. Na tyle, że ci później powierzyli jej rolę w programie „The Voice Senior”. Kuracjuszka prowadziła w nim zakulisowe rozmowy. Tam też emanowała energią i ciepłem, których fani nie mogą odżałować.

– Chyba jedna z najciekawszych i najbardziej energicznych uczestniczek. Wielka szkoda — pisze jeden z internautów.

– Niemożliwe… Ninka pełna energii… —  rozpacza inna z fanek.

– Szkoda, taka fajna i energiczna osoba — dodaje kolejna użytkowniczka.

Kochana Pani Nina, cudowny kolorowy ptak, kobieta wulkan, ogromna szkoda brzmi następny z komentarzy.

To nie pierwsza śmierć uczestnika „Sanatorium miłości”

Widzowie bardzo polubili „Sanatorium miłości” ze względu na to, że po uczestniczących w nim seniorach widać, jak na starość odnajdują szczęście, co jest niezwykle urocze. Niestety, wiek bohaterów sprawia, że niedługo po tych szczęśliwych momentach, mogą przyjść również te przykre. Nina Busk nie jest pierwszą osobą znaną z programu, której już z nami nie ma.

Już jakiś czas temu odszedł Cezary, który wystąpił z Niną w tej samej edycji. W zeszłym roku żegnaliśmy za to Władysława, który był bohaterem trzeciego sezonu. Ten został zresztą czule wspomniany przez Mariolę w czwartej edycji, która bardzo chciała go poznać, ale nie było jej to dane.

Zobacz post:

Zobacz na Facebooku

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Sanatorium miłości”. Roman znalazł w końcu miłość. Jak do tego doszło?
  2. Co się dzieje z Ewą Wencel? Aktorka zniknęła z telewizji. Wiemy, jak teraz wygląda jej życie
  3. Czym na co dzień zajmuje się Agata Wdowiak? Można się zdziwić, 24-latka ma nietypowe zainteresowania

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl