Lelum.pl > Nowości > Fanka napisała do Emilii Korolczuk. Zwierzyła jej się z marzenia. TAKIEJ odpowiedzi nikt się nie spodziewał
Michał Fitz
Michał Fitz 14.11.2023 07:36

Fanka napisała do Emilii Korolczuk. Zwierzyła jej się z marzenia. TAKIEJ odpowiedzi nikt się nie spodziewał

Emilia Korolczuk
facebook.com/RanczoLaszki

Emilia Korolczuk zyskała sporą popularność dzięki programowi “Rolnicy. Podlasie”. Show było jednak tylko platformą, dzięki której pokazała, jak sympatyczną i dobrą osobą jest, stąd tak dużo grono fanów, które się wokół nich zebrało. Rolniczka udowodniła, jak bardzo sobie ich ceni.

Emilia Korolczuk ma świetny kontakt z fanami

Emilia Korolczuk jest w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, ale nie ogranicza się tylko do internetu w interakcjach z nimi. Na swoim prywatnym ranczu organizowała już nawet dzień otwarty, na którym nie zabrakło atrakcji.

Po wszystkim Korolczuk przyznała, że była zaskoczona gigantyczną frekwencją na tym wydarzeniu. Nie była nawet w stanie ze wszystkimi zamienić słowa, bo ludzi było tak dużo. Zarzekła się jednak, że na przyszłe edycje będzie lepiej przygotowana.

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz postawił na oszałamiającą inwestycję. Oto, CO pojawi się w Plutyczach

Emilia Korolczuk chwali się zwierzętami

Emilia Korolczuk w zasadzie na porządku dziennym chwali się swoimi zwierzętami w mediach społecznościowych, ale jakiś czas temu dodała naprawdę wyjątkową fotkę. Widać na niej jak pies i kot, które nie zawsze żyją w zgodzie, pożywiają się wspólnie z jednego naczynia.

To zachęciło fanów do dzielenia się swoimi pupilami. Jedna z pań poza zdjęciem swoich zwierzaków podzieliła się także szczerym wyznaniem. Napisała bowiem, że jej marzeniem jest przyjechać na ranczo do Emilii Korolczuk. Reakcja rolniczki jest godna pochwały.

ZOBACZ TEŻ: Wielka rozpacz na Ranczo Laszki. Emilia Korolczuk płacze, "miałaś tylko 3 latka"
 

Emilia Korolczuk spełni marzenie fanki?

Emilia Korolczuk raczej nie zostawia fanów bez odpowiedzi, nawet jeśli jest wywoływana do tablicy naprawdę często. Odpisała i na wyżej wspomnianą wiadomość. Jej komentarz to zaledwie jedno, ale jakże wymowne w tym wypadku słowo

Zapraszam!

Dalsza część dyskusji obu pań, o ile taka miała miejsce, nie była już publiczna. Nie wiemy więc, czy marzenie fanki udało się już spełnić, czy jednak jest ono dopiero planowane.

Przechwytywanie.JPG
facebook.com/RanczoLaszki