Graczykowie to serial, który wiele lat temu cieszył się ogromną popularnością. W ostatnim czasie stacje telewizyjne decydują się na kontynuacje dawnych hitów, czego świetnym przykładem jest BrzydUla. Czy dowiemy się, jak potoczyły się dalsze losy rodziny Graczyków i ich sąsiadów?

Rąbka tajemnicy uchyliła Joanna Kurowska, czyli serialowa Jadwiga Graczyk. Okazuje się, że fani mają ogromne powody do radości. Jest duża szansa, że Graczykowie znowu wrócą na antenę!

-Wszyscy pytają, czy Graczykowie wrócą. Spotkaliśmy się prywatnie u mnie w domu ze Zbyszkiem Buczkowskim i producent Krzysztof Jaroszyński zapytał, czy w ogóle chcemy to robić. Odpowiedzieliśmy zgodnie, że chcemy, więc po naszej deklaracji teraz są dalsze poczynania. Nie mogę zdradzać jeszcze szczegółów, ale jest zainteresowanie z różnych stacji telewizyjnych. Niezależnie na jakiej antenie wróci serial, to dla mnie nie ma znaczenia – i tak będę tam grać – mówiła aktorka w rozmowie z Plejadą.

graczykowie
fot. kadr z Graczykowie Dzieciom – spot Fundacji Polsat 2000r, YouTube @Nagrania VHS

Serial był na tyle popularny, że bohaterowie wystąpili w spocie Fundacji Polsat.

Poprzedni artykuł10 pomysłów na wykorzystanie czerstwego chleba. Nic się nie zmarnuje, a ty będziesz zachwycona
Następny artykułPrzygotujecie się na wielki hit. Dagmara Kaźmierska w końcu się odważyła. Królowa życia pokaże go wszystkim
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.