Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Grażyna Torbicka pokazała zdjęcie na swoje 59. urodziny. „Absolutnie nie wygląda na swój wiek”
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 26.05.2018 11:53

Grażyna Torbicka pokazała zdjęcie na swoje 59. urodziny. „Absolutnie nie wygląda na swój wiek”

Grażyna Torbicka
instagram.com

Grażyna Torbicka świętuje swoje 59. urodziny. Jej fanclub opublikował na Instagramie zdjęcie z okazji tej uroczystości. Nie uwierzycie, jak dobrze się trzyma!

Torbicka to zasłużona dziennikarka telewizyjna. Wielka miłośniczka dobrego kina.

Grażyna Torbicka świętuje!

Na Instagramie fanclubu popularnej prezenterki znaleźć możemy zdjęcie z okazji jej urodzin. Wygląda na nim bardzo młodo! Jej fanowski profil na popularnym portalu społecznościowym śledzi blisko 12 tys. osób. Fani Torbickiej regularnie się na nim udzielają, publikując zdjęcia z festiwali filmowych i ścianek z jej udziałem. Trzeba przyznać, że dziennikarka promieniuje na zdjęciach uśmiechem, a jej fanclub zdaje się podzielać jej pogodę ducha.

Oto zdjęcie, o którym mowa:

Grażyna Torbicka

Wielbiciele Torbickiej nie kryją zachwytu:

-Piękna ❤… Absolutnie nie wygląda Pani na swój wiek. Ciągle piękna i pogodna osoba ❤. Życzę dalszego piękna duszy i uroku osobistego ?

-Jest Pani najmilsza,najmadrzejsza erudytka sie tego zrozumiec. Wielka klasa jest Pani wisienka na. Torcie tego szow biznesu pozal sie boze!! Wszystkiego co najleps

-Pani Grażyno jest pani zjawiskowa niepowtarzalna piękna wiecznie młoda życzę pani wszystkiego najlepszego dużo zdrówka spełnienia marzeń 100 lat ?pozdrawiam

Miłośniczka kina

Córka fenomenalnej prezenterki telewizyjnej, Krystyny Loski i działacza piłkarskiego Henryka Loski to wielka entuzjastka kina. Przez wiele lat prowadziła swój autorski program „Kocham Kino” na antenie TVP 2, gdzie wraz z zaproszonymi gośćmi dyskutowała o X Muzie. Bardzo często wyjeżdżała w roli konferansjerki na rozmaite festiwale filmowe, w tym festiwal w Cannes, o którym teraz w Polsce nadzwyczaj głośno za sprawą jego ostatniej edycji, podczas której Złotą Palmą nagrodzony został Paweł Pawlikowski.

Grażyna Torbicka jest dyrektorem artystycznym Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI w Kazimierzu Dolnym. Jego następna edycja odbędzie się w dniach 28.07-05.08.2018 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Książę Harry to milioner. Nie podpisał z Meghan intercyzy
  2. Pierwszy taki klip w Polsce. Doniu rapuje z weteranem z Afganistanu
  3. Nie przychodzi do pracy, bo uważa się za Boga
  4. Celebrytka oskarża TVN! Jak wytłumaczy się z tego stacja?