Isaac Couling miał bardzo nietypową sytuację. Podczas gry w golfa został zaatakowany przez… gęś. Ptak był na tyle sprytny, że powalił młodego gracza i zadał kilka ciosów skrzydłami oraz dziobem. Atak ptaka bardzo rozbawił internautów, a zdjęcia, które przedstawiają powalonego na ziemię Isaaca, obiegły cały Internet. 

Isaac Couling jest uczniem Blissfield High School. Chłopak wraz ze swoim kolegą – Devonem Pitts udał się na zawody golfowe – Madison Tournament. Impreza odbywała się w Adrian na polu Wolf Creek Golf Course. Raczej żaden z uczestników zawodów sportowych nie spodziewał się ataku ze strony gęsi, jednak życie potrafi zaskoczyć.

Isaac Couling znokautowany przez gęś

Kiedy wszyscy zawodnicy biorący udział w zawodach golfowych przechodzili przez pole, mijali gniazdo gęsi. Ominęli je tak, by nie przeszkadzać ptakom, jednak jednej z gęsi sam fakt przechadzek w pobliżu gniazda się nie spodobał. Z dużą prędkością ptak wyskoczył z gniazda i zaczął gonić graczy. Ostatecznie zaatakowany został Isaac Couling, na którego ptak naskoczył i rozłożył na łopatki, okładając przy tym chłopaka skrzydłami i zadając ciosy dziobem.

Cała sytuacja została uwieczniona na opublikowanych przez Blissfield Athletics fotografiach. Trzeba przyznać, że zdjęcia wyglądają bardzo zabawnie, choć ptak mógł wyrządzić Coulingowi krzywdę. Na szczęście chłopak nie został ranny, ale z pewnością musiał się bardzo przestraszyć. Fotografie stały się słynne w social mediach, a internauci nie kryją rozbawienia całą sytuacją.

Znaleźli się również zwolennicy zwierząt, którzy stwierdzili, że zorganizowanie zawodów sportowych w pobliżu gniazda gęsi, było bardzo nieodpowiedzialne. Stwierdzili, że zawodnicy mogli uderzyć piłką w ptaki i wyrządzić im krzywdę.

Was również rozbawiły fotografie zawodnika okładanego przez gęś? Czy może uważacie, że organizatorzy zachowali się nieodpowiedzialnie, dopuszczając do zawodów golfowych, w pobliżu gniazda ptaków?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Syn Tadli ZAORAŁ Kreta. Wyjawił, czego potrzebuje dziennikarka
  2. Finał głośnej sprawy morderstwa dziennikarki. Zapadł wyrok
  3. Sharon Stone ujawnia przerażającą prawdę. 5% szans na przeżycie

Źródło: fakt.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl