Iza przyznała na jednym z forów internetowych, że od lat dorabia sobie, sprzątając rezydencje i apartamenty obrzydliwie bogatych ludzi. Niestety za ich luksusem kryją się bardzo smutne rzeczy. -Od lat sprzątam u bogaczy, zdradzę wam ich największy sekret. Wszyscy robią rzecz, która wywołuje u mnie mdłości – przyznaje kobieta.

Iza odważnie postanowiła powiedzieć o swoich przemyśleniach. Sprząta u bogaczy już wiele lat i zauważyła, że w większości luksusowych domów powtarza się jedna historia. Mimo że każdy z posiadaczy nieruchomości różni się od siebie, to ich sposób myślenia i zachowania okazuje się być identyczny.

Iza – mam mdłości, gdy o tym myślę

Gdy Iza zaczyna opowieść o bogatych ludziach, spodziewamy się usłyszeć niebywałych historii, niestety prawda okazuje się zupełnie inna. Każdy dom, w którym sprzątała kobieta, charakteryzował się tym samym:

-Sprzątanie u bogatych ludzi to niezła szkoła życia. Takie osoby, skoro dorobiły się fortuny, powinny być albo bardzo rozsądne i chłodne, albo wyjątkowo utalentowane, a przede wszystkim doskonale wychowane. Niestety, rzadko kiedy można odebrać podobne wrażenie. Prawdę mówiąc, wciąż myślę o nich z lekkim obrzydzeniem – przyznaje użytkowniczka forum.

  1. Małgorzata Rozenek pojawiła się w ”Dzień dobry TVN”. Uwagę zwraca jedna rzecz na jej ręce, jest warta 75 tysięcy
  2. Jarosław Kaczyński przedstawił historię Polski, o której nikt nigdy nie słyszał? Wielu może być zaskoczonych

Bogaci ludzie są nie do zniesienia

Okazuje się, że doświadczenia Izy łatwo tłumaczą jej niechęć do takich osób:

-wbrew pozorom, po tylu latach uważam, że bogate rodziny są równie skłonne do tworzenia toksycznych rodzin, czasem pełnych przemocy, czasem pełnych nieuwagi, na przykład na dzieci. Wiele razy w życiu widziałam szczęśliwsze rodziny, które radziły sobie finansowo dość słabo, ale naprawdę się kochały. Tam dzieci nie muszą robić skrajnych rzeczy, żeby zwrócić uwagę rodziców.

Kobieta przyznaje, że raz na oczach swojego pracodawcy została zalana zupą, ponieważ malec upominał się, by któryś z rodziców go nakarmił. Ponieważ żaden nie reagował, a później zlecił to zadanie Izie, dziecko pokazało swoją złość.

-Tam, gdzie są duże pieniądze, czasem po prostu brakuje miłości. Ambicja i świat, z którym mierzą się bogaci ludzie, ma straszne rozmiary. Ojciec pewnej rodziny, której sprzątałam posiadłość, był bardzo miłym i dobrym człowiekiem, jednak gdy zaczął zauważać, że jego bogactwo przyciąga fałszywych przyjaciół i mnóstwo wrogów stał się złym i mściwym człowiekiem.

Iza przyznaje, że mdli ją na myśl o bogatych ludziach. Wszyscy mają jeden poważny sekret. Bardzo boją się, żeby ktokolwiek się do nich zbliżył i zabrał ich majątek, przez to stają się zimni, oschli i zupełnie egoistyczni, a najbardziej na tym cierpią ich najbliżsi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

iza
fot. unsplash.com/Florian Schmidinger

Czytelniczka przyznaje, że domy, jakie sprzątała, ociekały luksusem. Jednak ich właściciele najbardziej bali się wszystkiego stracić. 

iza
fot.unsplash.com/Pablo Merchán Montes

26-latka przyznaje, że między rodzinami brakowało miłości, uwagi. Najbardziej na podejściu rodziców cierpiały dzieci.

iza
fot.unsplash.com/Chris Benson

Niestety, pieniądze to nie wszystko. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bezradnie patrzyli, jak nauczycielka umiera. Tragiczne informacje obiegły media
  2. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
  3. Janusz Chabior wziął ślub. Gratulacje, panna młoda wyglądała pięknie
  4. Zaskakujące informacje o Jacku z „Gogglebox”. Nie do wiary, czym zajmował się kilka lat temu
  5. Zatrważająca wiadomość, nie żyje 26-letni muzyk. Zginął na oczach ukochanej
  6. Zmniejszy poziom złego cholesterolu i ureguluje ciśnienie krwi. Wyjątkowy sok zadziała też na wrzody i problemy z żołądkiem
      
Poprzedni artykułKobieta obudziła się i zobaczyła ogień. Zaczęła wyrzucać swoje dzieci przez okno, nie widziała innej możliwości
Następny artykułDramat Barbary Brylskiej. Mało kto wie, co się działo tuż przed śmiercią jej córki. Przeżyła istne piekło
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.