Kacperek nie żyje. Jak podaje portal warszawawpigulce.pl, powołując się na Piotra Szatkowskiego, dziennikarza śledczego Kryminalnej Polski, znaleziono ciało chłopca. Mężczyzna potwierdził doniesienia w rozmowie z portalem. Zwłoki 3,5-letniego dziecka miały być odnalezione przez funkcjonariuszy policji. 

Warszawa w Pigułce informuje o tragicznym finale poszukiwań Kacperka. Dziennikarz śledczy Kryminalnej Polski Piotr Szatkowski, poinformował portal o znalezieniu ciała 3 i pół letniego chłopca, który zaginął 27 kwietnia. Zwłoki dziecka, kilkaset metrów od działek, na których Kacperek przebywał z ojcem, miała odnaleźć policja. 

Zaginięcie Kacperka

Kacperek zaginął wieczorem 27 kwietnia, chłopiec ostatni raz widziany był przez swojego ojca, z którym tego dnia spędzał czas na ogródkach działkowych. Policja i mieszkańcy nieprzerwanie poszukiwali chłopca przez 13 dni. Niestety, media właśnie obiegła smutna informacja.

Do akcji włączono drony, płetwonurków, specjalne służby oraz psy wyspecjalizowane w poszukiwaniu ludzi. To właśnie one potwierdziły jeden z tropów – Kacperka należy szukać w rzece. Policja nieustannie przeszukiwała koryto Kwisy w poszukiwaniu zaginionego chłopca. Jak poinformował Warszawę w Pigułce Piotr Szatkowski, ciało dziecko miało zostać znalezione w dniu dzisiejszym za Mostem Kolejowym. W poszukiwaniach Kacperka nie mógł brać udziału jego ojciec, który od prokuratury miał usłyszeć zarzut o narażenie życia. Mężczyzna przebywa w areszcie. 

  1. Prezydent o kolejnym etapie odmrażania gospodarki. Co z terminem? Przykra wiadomość
  2. Szczena z „Chłopaków do wzięcia” pokazał swoją nową miłość. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół, okropne
  3. Mężczyzna skarżył się na ból pleców. Lekarze zrobili mu tomografię i dosłownie nie mogli wydusić słowa

Znaleziono ciało Kacperka

O znalezieniu ciała Kacperka, na swoim Facebooku, poinformował również detektyw Krzysztof Rutkowski, który brał udział w poszukiwaniach zaginionego dziecka. 

– Zgodnie z naszymi założeniami i naszą hipotezą, że dziecko jest w wodzie, przewidując, że po około dwóch tygodniach ciało dziecka zostanie odnalezione też tak się stało. Ok. 9 godziny rano ciało dziecka zostało odnalezione w okolicach mostu kolejowego w Nowogrodźcu. Dalsze informacje przekażemy Wam za godzinę – napisał na swoim profilu detektyw. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

kacperek
fot. archiwum rodzinne

9 maja po 13 dniach poszukiwań odnaleziono ciało zaginionego Kacperka. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Szumowski nie wyklucza powrotu restrykcji. Znów będziemy musieli siedzieć w domu?
  2. Cejrowski oskarża polski rząd o ukrywanie prawdy o koronawirusie. Wzywa Polaków do sprzeciwu
  3. Domowe bułki zrobisz w kilka chwil, a rozpływają się w ustach. Zakochasz się w czosnkowej wersji
  4. Antek Królikowski planuje ślub? Zakochanych zdradził jeden szczegół, znamy prawdę
  5. Nasz Nowy Dom: Katarzyna Dowbor nawet w czasie epidemii nie odpoczywa. Uratowała wychowującą wnuki babcię
  6. Zamieszanie w centrum Warszawy. Jarosław Kaczyński otoczony przez policję

źródło: warszawawpigulce.pl

Poprzedni artykułNiespodziewana decyzja Ministerstwa Zdrowia, za kilka dni zniesienie ważnego zakazu? Niebywałe doniesienia
Następny artykułPolicja oficjalnie potwierdziła znalezienie ciała. Nowe informacje w sprawie Kacperka
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.