Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kaczorowska pokazała sylwetkę kilka dni po porodzie. Niewiarygodne, jak teraz wygląda
Alicja Czepli
Alicja Czepli 03.08.2021 22:09

Kaczorowska pokazała sylwetkę kilka dni po porodzie. Niewiarygodne, jak teraz wygląda

Agnieszka Kaczorowska niedawno po raz drugi została mamą. Zaledwie kilka dni po porodzie wrzuciła na Instagrama zdjęcie swojej sylwetki – wygląda rewelacyjnie.

Agnieszka Kaczorowska została drugi raz mamą

Agnieszka Kaczorowska jest bardzo rodzinną osobą. Po tym jak niespełna dwa lata temu została mamą, szybko zdecydowała się z mężem na powiększenie rodziny. Pod koniec lipca urodziła drugą córkę.

Sama jednak przyznaje, że tak wczesna druga ciąża była dla niej samej zaskoczeniem. Choć bardzo chciała ponownie zostać mamą, liczyła na to, że uda jej się trochę odpocząć po pierwszym dziecku. Zaznacza jednak, że druga córka absolutnie nie była wpadką.

Niedawno podzieliła się zdjęciem ze szpitala tuż po porodzie. Widać na nim uśmiechniętą aktorkę od ucha do ucha, trzymającą w ramionach swoją nowo narodzoną córeczkę, Gabrielę. Towarzyszył jej, jak zwykle ukochany mąż.

Dziś na swoim Instastory podzieliła się nagraniem, które zaskoczyło wielu internautów. Widać na nim świeżo upieczoną mamę w długiej, białej sukience. Nic się nie ukryło.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak wygląda Agnieszka Kaczorowska kilka dni po porodzie?

Aktorka chętnie korzysta z social mediów – regularnie publikuje na swoim Instagramie, który cieszy się ogromną popularnością. Obserwuje ją tam aż ponad 400 tysięcy internautów. To tam właśnie publikuje rodzinne zdjęcia czy przemyślenia związane z macierzyństwem.

Podzieliła się dziś nagraniem, na którym zaprezentowała swoją sylwetkę. Wrzuciła na Instastory selfie z lustra, do którego pozuje w długiej, białej sukience, która niczego nie ukryje. Jednak Kaczorowska wygląda tak szczupło jak przed ciążą.

Internauci są zachwyceni – zarówno uśmiech tancerki, jak i jej szczupła figura są czymś niespotykanym tak krótko po porodzie, szczególnie drugiego dziecka.

Źródło: Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Wiśniewski kompletnie łysy. Internauci zbierają szczęki z podłogi na jego widok
  3. Córka poinformowała o nagłej śmierci. Artysta zmarł we śnie