Kłodzko: Pogoda nie odpuściła tamtejszym mieszkańcom. Na ulicach rozegrały się fatalne sceny, które do teraz odbijają się na psychice tamtejszej społeczności. Żywioł uderzył szybko, z wielką siłą. Ludzie są zdruzgotani i nie wiedzą co robić. Natura wyrządziła ogromne szkody.

Ulewa, grad i burza z piorunami nawiedziły Kłodzko. Studzienki kanalizacyjne nie nadążyły z nabieraniem wody, a zalane ulice zamieniły się w rzeki. Mieszkańcy są przerażeni żywiołem, jaki ich spotkał. Pogoda nie odpuszcza, a społeczność cierpi.

Ogromne ulewy nawiedziły Kłodzko

Sobotnie popołudnie długo zapadnie w pamięci mieszkańcom Kłodzka. Rzęsisty deszcz z gradem i burze wyrządziły wielkie szkody tamtejszej społeczności. Zalane ulice, przepełnione studzienki kanalizacyjne, podtopione samochody, to tylko część szkód, jakie wyrządziła pogoda.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w sobotę ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia przed burzami i upałami. Od kilku tygodni w Polsce panują wysokie temperatury, więc przyszedł czas na wyładowania atmosferyczne, które były szczególnie szkodliwe dla mieszkańców miasta oraz gminy Kłodzko.

  1. Dramat w restauracji McDonald’s. Kobieta zginęła na miejscu
  2. Gatunek owada zabójcy zadomowi się w Polsce na dobre? Powikłania po ugryzieniu są niewyobrażalne, eksperci zabrali głos

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa bije na alarm

Ulewy z gradem i burze nawiedziły nie tylko Kłodzko. Deszcze w ciągu kilku minut osiągnęły tam objętość 47mm. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa rozsyła alerty i przestrzega przed fatalną pogodą także w innych rejonach Polski.

Burze mogą pojawić się w całym kraju, a wiatr może dochodzić aż do 100km/h. Możemy spodziewać się także opadów deszczu, których objętość wyniesie nawet do 50mm.

Zalecamy ostrożność w tym ciężkim okresie pogodowym.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niebywałe, media dotarły do Tymoteusza Szydło. Wszyscy byli w błędzie? Odkryli ukrywaną tajemnicę?
  2. Uwaga, Polacy muszą się śpieszyć, do końca sierpnia mogą starać się o dodatkowe 1400 zł. Przedstawiamy szczegóły
  3. Kochaliśmy go za kultowe polskie filmy i seriale. Polskę obiegła wiadomość o jego śmierci
  4. Co się stało? Big Boy z ”Gogglebox” żegna samego siebie. ”Spoczywaj w pokoju”
  5. Dziś Polaków czeka ogromna zmiana. W całym kraju zaskoczenie
  6. Piotr ma czego żałować? Justyna Żyła prowokuje w wannie, fani nie mogą przestać patrzeć w jedno miejsce

Źródła: polsatnews.pl, youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Poprzedni artykułIzabela Janachowska napisała list do Morawieckiego. Znamy jego treść, wstrzymajcie oddech
Następny artykułDantejskie sceny w Polsce. Krzyki, chaos, tłumy wybiegły na ulicę. Policja musiała nagle interweniować
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.