Kobieta przeżyła prawdziwy szok podczas wspólnej kąpieli z mężem. Portal webniusy.com informuje, że całkiem przypadkowo odkryła szczegół, który utwierdził ją w przekonaniu, że jest zdradzana. Długo się nie zastanawiając, zażądała rozwodu. Małżeństwo zostało przekreślone przez nieuwagę męża. Dowód na zdradę był naprawdę zaskakujący.

Kiedyś wydawało się, że ich małżeństwo jest nie do rozbicia, a uczucie, jakim się darzą, nie może zostać zniszczone. Niestety, prawda była zupełnie inna. Żona podczas wspólnej kąpieli odkryła, że mąż ją zdradza i zażądała rozwodu. Jednak na tym się to nie skończyło.

Szczęśliwe małżeństwo zakończone zdradą

Małżeństwo Jennifer i Toma było bardzo szczęśliwe. Parę łączyło ogromne uczucie, które wydawało się nie do zdarcia. Tak samo mogłoby się wydawać, że są ze sobą do bólu szczerzy i nie ma między nimi miejsca na kłamstwo.

Posiadają dwójkę dzieci, które jeszcze bardziej wzmocniło ich relację. Dzielili wspólnie pasje i wszystkie wolne chwile spędzali razem.

Pewnego wieczoru, tak jak zwykle, małżeństwo postanowiło wziąć wspólną kąpiel. Podczas zdejmowania ciuchów przez męża Jennifer zauważyła coś, co przykuło jej uwagę.

Otóż ciało Toma było pobrudzone szminką, która nie należała do niej. Wściekła kobieta natychmiast zorientowała się, że doszło do zdrady i zażądała rozwodu.

Kobieta napisała list do kochanki męża

Po 12 latach małżeństwa ciężko jest pogodzić się z faktem o zdradzie. Jennifer postanowiła zwierzyć się publicznie i powiedzieć o tym, co zrobił jej mąż.

Jak informuje portal webniusy.com kobieta wystosowała list zaadresowany do niejakiej Catherine, która pracowała z Tomem. Podejrzewała bowiem, że to własnie ona jest jego kochanką. Napisała w nim:

– Dziękuję, Catherine! To prawda, dziękuję! Za uratowanie mnie i moich pięknych dzieci przed prawdziwym koszmarem. I daję ci mojego męża jako nagrodę. Zasługujesz na to! Jednak przyjmując mój prezent, nie zapominaj o tych rzeczach.

Dodatkowo poinformowała kobietę o tym jak będzie wyglądać jej wspólne życie z Tomem oraz wyjawiła, w jaki sposób dowiedziała się o zdradzie. 

Kobieta zrealizowała swój plan dokładnie tak, jak planowała.

Zobacz zdjęcia: 

usta
fot. unsplash.com/Ina Garbé

Jennifer odkryła na ciele męża ślady ust innej kobiety.

zdrada
Fot.
Womanizer WOW Tech, Unsplash

Kobieta natychmiast zorientowała się, że mąż ją zdradza.

list
fot. pexels.com/John-Mark Smith

Wystosowała list do kochanki męża, w którym wyjawiła powód zdrady.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułZnany muzyk w szpitalu, własny ojciec rzucił się na niego z nożem. Jego stan jest poważny
Następny artykułNiedopuszczalne sceny w kaplicy. Kiedy pani Agnieszka zobaczyła, co się dzieje, natychmiast zawiadomiła policję
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl