Kobiety od zawsze fascynowały mężczyzn. Faceci nas uwielbiają, jednak są pewne typy, które przyciągają ich do siebie jak magnes. Te, pomimo że pożądane, wciąż są samotne. Dlaczego? To tak mocne charaktery, że aż onieśmielające dla potencjalnych kandydatów! Czy jesteś jedną z tych kobiet?

Mówi się, że mężczyźni szczególną uwagę zwracają na wygląd kobiety. Tymczasem chodzi o coś więcej niż rozmiar stanika, centymetry w biodrach i kolor oczu. Są kobiety, których pożąda absolutnie każdy! Jednak nikt nie zdoła podbić ich serca, bo zwyczajnie się na to nie odważy.

Typy kobiet, których pożądają wszyscy faceci, ale są wiecznie samotne

1. Kobieta idealna

To kobieta, której niczego nie brakuje. Ma ponadprzeciętną urodę, inteligencję, ciekawą pracę i pasję, mieszkanie w centrum miasta, miętowego Mini Coopera, buldoga francuskiego i karnet na siłownię. Ponadto jest niezależna finansowo, zaradna i pewna siebie. W związku z tym każdy facet zadaje sobie pytanie – właściwie do czego jestem jej potrzebny? Kobiecie idealnej zazwyczaj brakuje jednego – miłości.

2. Zosia samosia

To typ kobiety samowystarczalnej, która poradzi sobie w przypadku wymiany opony w aucie, wywierci dziurę w ścianie, by powiesić obraz i wymieni zawór w łazience. Faceci taką zaradność uważają za niezwykle seksowną, ta jednak jednocześnie potrafi być przytłaczająca i onieśmielająca. Jak wiadomo, każdy facet chce się czuć potrzebny i doceniany, w związku z czym zrezygnuje z podbijania serca Zosi samosi.

  1. Była na samym szczycie, kochała ją cała Polska. Trudno uwierzyć, jak skończyła Maryna z „Janosika”
  2. Nasze babcie znały fenomenalny sposób na odstraszenie komarów. 1 niezbędny składnik na pewno masz pod ręką
  3. Wielka tragedia. Niestety, nie żyje Robert Rogalski, cała Polska we łzach

Kobiety, które zawsze są samotne

3. Wieczne dziecko

To typ kobiety, który przyciąga swoim optymizmem, szaleństwem i młodzieńczością. Mężczyźni pragną spędzać czas z taką kobietą – na pewno nie zaznają przy niej nudy. Jednocześnie, na dłuższą metę przeraża ich koncepcja bycia tatusiem wiecznie małej dziewczynki. Wolą nie ryzykować.

4. Egoistka

To kobieta, która wie, czego chce, i po to sięga – bez względu na konsekwencje. Taka władcza i pewna siebie postać pociąga i fascynuje mężczyzn. Ci jednak mogą się przestraszyć życia z osobą, która myśli tylko o sobie i swoich przyjemnościach, w związku z czym zazwyczaj, pomimo że ich po pragną, to unikają jak ognia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobiety
unsplash.com Alice Alinari

Czy jesteś jedną z tych kobiet? 

kobiety
fot. unsplash.com Marisa Harris

Niektóre z as są onieśmielające dla mężczyzn!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Według policji na wiecu Andrzeja Dudy uczestniczyło za dużo osób. Organizatorzy dwóch zgromadzeń mogą ponieść bardzo poważne konsekwencje?
  2. Tragedia, 147 osób nie żyje, w przyczynę trudno uwierzyć. Smutne wiadomości ze świata
  3. Mały Henryk to prawdziwa kopia taty. Radosław Majdan pokazał swoje zdjęcia z dzieciństwa, identyczni
  4. Ministerstwo Zdrowia interweniuje. Chodzi o Andrzeja Strzeleckiego, niewiarygodna decyzja
  5. Policja już postawiła zarzuty i domaga się kary. Chodzi o wiec Andrzeja Dudy
  6. Apel policji do właścicieli psów. Każdy powinien go przeczytać
Poprzedni artykułJacek Rozenek nagle został zapytany o Małgorzatę. Cała Polska poznała prawdę
Następny artykułRzęsy z norek zostaną wycofane z Sephory. Wielki sukces klientów i PETA
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.