Kogel mogel to kultowy polski film fabularny z roku 1988. Jego reżyserem jest Romana Załuski. W scenariuszu natomiast pomogła mu Ilona Łepkowska. Film doczekał się kontynuacji w 1989 roku, o tytule Galimatias, czyli kogel-mogel II, w roku 2019 z kolei mogliśmy oglądać 3 część filmu: Miszmasz, czyli kogel-mogel 3. Wreszcie przyszła pora na kontynuację, czyli 4 już część kultowego filmu!

Informacje wreszcie zostały potwierdzone. Dobrą nowinę przekazał Maciej Zakościelny, wcielający się w rolę dorosłego już Piotrusia. Film będzie nosił tytuł: Koniec świata, czyli kogel-mogel 4. Czy faktycznie możemy się spodziewać prawdziwego końca świata? Co takiego wydarzy się u Mariana i Barbary Wolańskich i przede wszystkim, czy kolejna część uniesie ciężar legendy? 

kogel mogel
fot. screen YouTube – NEXTFILMPL

Kto czeka i będzie oglądał razem z nami?

Poprzedni artykułKierowca autobusu z Warszawy był pod wpływem substancji psychoaktywnych? Najnowsze informacje wprawiają w osłupienie
Następny artykułTVP ma cudowną wiadomość dla swoich widzów. Już dziś na wszystkich czeka wielka niespodzianka
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.