Komedia, która ujrzała światło dzienne prawie 20 lat temu, nawet dziś bawi Polaków do łez. Pamiętacie kultową produkcję w reżyserii Olafa Lubaszenko? O niektórych tekstach z tego filmu po prostu nie da się zapomnieć. Wiele z nich zostało wypowiedzianych przez Michała Milowicza, który wcielił się w postać Bolca. 

Chodzi oczywiście o komedię Chłopaki nie płaczą, która pojawiła się na ekranach, wraz z początkiem nowego tysiąclecia. Głównym bohaterem filmu jest Jakub Brenner, w którego wciela się Maciej Stuhr. Komedia opowiada o perypetiach młodego skrzypka, który po drodze zmaga się z miłosnymi problemami. Równolegle swoje nikczemne działania prowadzą gangsterzy, w tym początkujący bandzior Bolec, który wciąż stara się sprostać oczekiwaniom ojca. Reszty chyba nie trzeba dopowiadać… Pamiętacie komedię Chłopaki nie płaczą

komedia
kadr z filmu „Chłopaki nie płaczą”

Chłopaki nie płaczą, to kultowa komedia, która pojawiła się na początku 2000 roku. 

Źródło: wikipedia.org 

 

 

Poprzedni artykułSkutek kwarantanny, o którym się nie mówi. Chodzi o dzieci, pediatrzy ostrzegają rodziców
Następny artykułAnna Mucha nawet w czasie pandemii wychodzi codziennie z domu. Ma bardzo ważny powód
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.