Kosmetyczka zapewniała ją, że po zabiegu jej zęby będą białe jak śnieg. Niestety, zamiast tego, musi teraz zmierzyć się z poważnym problemem. Dziewczyna wie, że do końca życia będzie żałować dnia, w którym postanowiła wybielić zęby w miejscu innym, niż gabinet stomatologa.

Klientka tego salonu postanowiła, że właśnie tu chce wybielić swoje zęby. Mimo że kosmetyczka nie miała zbyt dużego pojęcia o stomatologii, zachęcała ją do zabiegu, mówiąc, że efekt będzie zachwycający. Pozostawił on jednak bardzo dużo do życzenia.

Kosmetyczka wybieliła jej zęby

Pewna kobieta marzyła o śnieżnobiałych zębach. Zamiast udać się do stomatologa, postanowiła jednak, że zabieg wybielania wykona w salonie piękności. Okazało się, że bardzo szybko pożałowała swojej decyzji.

Áoife Wills opisała swoją dramatyczną historię na Facebooku. Uznała, że nigdy więcej nie popełniłaby tego samego błędu. Jej wcześniejsza decyzja była spowodowana tym, że była wielokrotnie przekonywana o profesjonalizmie pracowników tego salonu piękności. Prawda okazała się jednak całkowicie inna i omal nie doszłoby do nieodwracalnej tragedii.

Co wydarzyło się po zabiegu, który przeprowadziła kosmetyczka?

Niedługo po zabiegu, dziewczyna zaczęła odczuwać bardzo poważny ból, który nie dawał jej spokoju. Kiedy narósł on do takiego stopnia, że nie mogła pozbierać własnych myśli, postanowiła, że to najwyższy czas, aby udać się do profesjonalisty.

W momencie, gdy przyszła do dentysty, żałowała tego, że zdecydowała się, aby tak poważny zabieg przeprowadziła kosmetyczka. Stomatolog wykonał jej zdjęcie rentgenowskie i wtedy wszystko było już jasne. Zęby tej dziewczyny nie zostały na szczęście uszkodzone, jednak kosmetyczka zapomniała o nałożeniu klientce przed zabiegiem żelu ochronnego na dziąsła. Dziewczyna odczuwała okropny ból z powodu tego, że zostały one poważnie popalone.

– To nie ma nic wspólnego z moimi zębami lub dziąsłami! Po prostu wina kosmetyczki, która nie nałożyła żelu ochronnego! Każdy, kto chce wybielić zęby, powinien udać się do dentysty i zrobić to poprawnie – napisała w swoim poście dziewczyna.

Czy uważacie, że zachowanie dziewczyny było nieodpowiedzialne?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kosmetyczka
facebook.com/AoifeWills

Zęby tej kobiety zostały doszczętnie popalone.

kosmetyczka
facebook.com/AoifeWills

Kosmetyczka zapomniała nałożyć jej żelu ochronnego na dziąsła.

kosmetyczka
facebook.com/AoifeWills

Kobieta bardzo szybko pożałowała swojej decyzji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tajemnicza śmierć Marii Probosz. Aktorka przegrała walkę z chorobą?
  2. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  3. Dominika Gwit zostanie drugą Dorotą Szelągowską? Gwiazda pokazała świąteczny dom
  4. Syn Maryli Rodowicz źle znosi rozwód rodziców. „Nie może stanąć po jednej stronie konfliktu”
  5. „Utrzymuje mnie 5 facetów. Dzięki temu spłaciłam dług rodziców i mogłam pójść na studia, nie żałuję”
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci

źródło: se.pl

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.