Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krystian Domagała odchodzi z ,,M jak miłość”. Grał w serialu od urodzenia
Wiktoria Pękalak
Wiktoria Pękalak 18.03.2021 17:29

Krystian Domagała odchodzi z ,,M jak miłość”. Grał w serialu od urodzenia

M jak miłość
Fot. materiały prasowe M jak Miłość

M jak miłość – serial, który oglądają pokolenia Polaków, będzie niedługo uboższy o jednego aktora. Krystian, który dorastał na planie serialu, więcej w nim nie wystąpi.

Odchodzi jeden z aktorów serialu M jak miłość

Z M jak miłość odchodzi aktor, który grał w serialu od urodzenia. Mowa o Krystianie Domagale – serialowym Mateuszu Mostowiaku.

Razem z Krystianem Domagałą serial opuści Monika Mielnicka (grająca rolę żony Mateusza – Lilki). W 1580 odcinku serialowa para opuści Grabinę i już nigdy tam nie wróci.

Produkcja wyraziła już zgodę na usunięcie Krystiana Domagały z M jak miłość. Swoją decyzję 19-letni aktor tłumaczy ,,sprawami prywatnymi”.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jedna z ulubionych par widzów M jak miłość odchodzi z serialu

W 1580 odcinku M jak miłość para podejmie decyzję o tym, że wyjeżdża z Grabiny, by rozpocząć nowe życie w Australii, gdzie jest więcej perspektyw dla młodego małżeństwa.

Młodzi Mostowiakowie dojdą do wniosku, że pracując w Polsce, nigdy nie będzie ich stać na własne mieszanie.

Młode małżeństwo nie ma w serialu lekko. Serialowy Mateusz studiuje zaocznie i pracuje w myjni samochodowej w Lipnicy. Jego żona mieszka w Warszawie na tyłach bistro, gdzie pracuje całe dnie jako kelnerka i studiuje psychologię. Przez odległość i nadmiar obowiązków para nie widuje się często całymi tygodniami.

W ostatnim odcinku M jak miłość, w którym zobaczymy serialową parę, Lilka namówi męża, by skorzystali z zaproszenia Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) oraz Ewy (Dominika Kluźniak) i spróbowali swojego szczęścia w Australii.

Mostowiacy w Australii

W Australii mieszka już spora część rodziny Mostowiaków. Mateusz w Australii spotka się nie tylko z ojcem, ale także siostrą – Natalią (Marcjanna Lelek), gdzie mieszka z córką i byłym mężem (Piotr Nerlewski).

Para z serialu M jak miłość nie chce zdradzać rodzinie, że wyjazd nie będzie tylko krótką wycieczką, a przeprowadzką na długie miesiące, a może nawet lata, dopóki nie będzie ich stać na własne mieszkanie.

Krystian Domagała uczy się do matury

Para żegna się z serialem, ponieważ Krystian Domagała uczy się do matury, a Mielnicka studiuje psychologię, w związku z czym potrzebują czasu na naukę. Produkcja zgodziła się, by parę z M jak miłość chwilowo usunąć z produkcji.

Są osoby w ekipie, które znam niemal od urodzenia. Zdecydowanie traktuję ich jak rodzinę, bo jestem z nimi związany całe życie. Widzieli przez te wszystkie lata, jak się zmieniam i dojrzewam. Jestem do tych ludzi bardzo przywiązany. Panią Teresę Lipowską traktuję jak moją trzecią babcię, a ona mnie jak swojego wnuka. To cudowna osoba, z której rad często korzystam; nie da się jej nie kochać – wyznał Domagała w jednym z wywiadów.

– Na razie skupiam się na maturze, którą będę miał w maju. Oczywiście wyobrażam sobie, że będę się zajmować w życiu czymś innym niż praca na planie serialu, ale te wszystkie lata sprawiły, że chciałbym iść tą drogą. Od dziesięciu lat regularnie gram w piłkę nożną, lubię aktywność fizyczną, więc rozważam także zdawanie na AWF. Mam jeszcze trochę czasu, zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Nie podjąłem jeszcze żadnej decyzji – dodał.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: [SE]

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: