Lelum.pl

instagram.com/maciej_dowbor

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska zażartowali ze słów Jarosława Kaczyńskiego o kobietach

8 Listopada 2022

Autor tekstu:

Michał Fitz

Ostatnia wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego, który zasugerował, że mała dzietność młodych kobiet wynika z tego, że lubią dużo pić, odbiła się bardzo szerokim echem. Jak widać, słyszał ją również Maciej Dowbor.

Ostatnia wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego, który zasugerował, że mała dzietność młodych kobiet wynika z tego, że lubią dużo pić, odbiła się bardzo szerokim echem. Jak widać, słyszał ją również Maciej Dowbor.

Wiele znanych osób zdecydowało się już na wystosowanie długich postów, w których jasno i dosadnie skrytykowały one polityka za takie słowa. Prezenter jednak tego nie zrobił.

Maciej Dowbor o wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego

Maciej Dowbor i jego żona opublikowali bowiem na swoich profilach w mediach społecznościowych wideo, które jest niejako komentarzem do słów polityka. Widać na nim, jak obydwoje siedzą w restauracji i choć na początku jest miło i przyjemnie, do prezentera zaczynają dochodzić pewne fakty.

Zauważa on, że poznał żonę, gdy miała 25 lat, a mamą została dopiero w wieku 30 lat. Mogłoby z tego wynikać, że Kaczyński ma rację, ale para oczywiście nie wstawia się za jego słowami. Obydwoje są znani z wielu podobnych, zabawnych filmików, którymi w satyryczny sposób komentują rzeczywistość. To po prostu kolejny z nich. By nikt nie miał wątpliwości, zamieścili nawet specjalny opis, w którym jasno zaznaczyli, że są przeciw takim teoriom na temat kobiet.

– Pozwólcie, że absurd, średniowiecze i mizoginię będziemy zwalczać po swojemu, czyli śmiechem. I jakby co – Dowbory zawsze za kobietami! czytamy w opisie filmiku.

Nie tylko Maciej Dowbor odniósł się do słów Kaczyńskiego

Warto nadmienić, że wiele innych gwiazd, które komentują sprawy społeczne, nie miało na tyle spokoju w sobie, by podejść do sprawy równie humorystycznie co Dowborowie. Paulina Smaszcz, Kinga Rusin czy Agata Młynarska dużo dobitniej wypowiedziały się o słowach Kaczyńskiego.

Wszystkie zgodnie stwierdziły, że jego wypowiedź nie tylko nie ma żadnego związku z faktami, ale także jest objawem nienawiści wobec kobiet. Zauważyły, że sam Kaczyński nigdy nie miał żony ani nie założył rodziny.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. Kinga Rusin ostro o Kaczyńskim. Nie gryzła się w język, mocne słowa mogą rozwścieczyć polityka

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Kopali jej plecak, próbowali zabrać kurtkę. Sylwia Bomba zalana łzami opowiedziała o dramacie z przeszłości
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Maciej Rock ujawnił, jakie ma relacje z Piotrem Gąsowskim. Cała prawda wyszła na jaw
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

„Jaka chudzina”. Co się stało z Magdą Narożną? Ludzie jej nie poznają po drastycznej przemianie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni
Czytaj więcej >
Michał Fitz

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]