Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Narożna pokazała zdjęcie z komunii. Fani wytykają błąd: ,,Jednak mało eleganckie”
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 09.05.2021 19:25

Magda Narożna pokazała zdjęcie z komunii. Fani wytykają błąd: ,,Jednak mało eleganckie”

Magda Narożna
fot. East News / TRICOLORS/ eastnews.pl

Magda Narożna jest wokalistką zespołu disco polo Piękni i Młodzi. Gwiazda przykuwa uwagę nie tylko swoim głosem, ale też bardzo odważnymi stylizacjami. Rok temu jej ubiór na komunii córki wywołał burzę w sieci. Czyżby i tym razem Narożna posunęła się o krok za daleko?

Magda Narożna występuje w programie Twoja twarz brzmi znajomo. W show Polsatu radzi sobie świetnie, a jej metamorfozy zachwycają widzów. Niestety, jej modowe wybory w życiu prywatnym wzbudzają kontrowersje.

Magda Narożna na komunii córki

Rok temu Narożna obchodziła komunię świętą swojej córki. Pochwaliła się pamiątkową fotografią na Instagramie. Zdjęcie nie przypadło do gustu jej obserwatorom.

Wokalistka disco polo miała na sobie beżowy kostium – marynarkę i spodnie. Komplet był elegancki i stonowany. Jednak, jak stwierdziło wiele internautów, dodatek do jej białej bluzki zdecydowanie nadrabiał pikanterią.

Biała bluzka bardzo odsłaniała dekolt. W dodatku eksponowała ozdobne paski od zmysłowego stanika. Obserwatorzy gwiazdy uznali, że było to z jej strony niestosowne w stosunku do tak doniosłej okazji.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pod zdjęciem udostępnionym przez Magdę pojawiło się mnóstwo komentarzy, które nie należały do pochlebnych. Później do całej sytuacji odniosła się sama wokalistka w wywiadzie z Jastrząb Post, tłumacząc, że jej stylizacja wcale nie była odważna. W końcu piosenkarka miała zakryte ramiona i nogi. W dodatku, jak twierdziła, w kościele było dużo pań, które ubrane były dużo odważniej.

Druga komunia – kolejna wpadka?

Tym razem, Magda znowu celebrowała komunię świętą. Także nie zapomniała o pamiątkowym zdjęciu, które umieściła na swoim Instagramie.

W tym roku gwiazda postawiła zdecydowanie na nieco swobodniejszą stylizację. To z pewnością ze względu na to, że uroczystość świętowana była w jej domu. Wokalistka miała na sobie różową sukienkę.

Mimo iż tym razem Narożna nie pokazała zbyt wiele ciała, niektórzy internauci wytknęli jej, że pozowała do tak uroczystego zdjęcia na boso: Boso na zdjęciu, to jednak mało eleganckie.

Jak sądzicie? Czy rzeczywiście gwiazda zachowała się nietaktownie?

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Pomponik.pl