Swoje zdjęcie sprzed lat Magdalena Adamowicz pokazała z okazji rozpoczynających się matur. Fani od razu zauważyli, że wygląda na nim jak swoja starsza córka.

Magdalena Adamowicz życzyła powodzenia wszystkim maturzystom, a od fotografii nie da się oderwać wzroku. Wszystko przez uderzające podobieństwo – niektórzy zastanawiali się, kto tak naprawdę jest na zdjęciu.

Magdalena Adamowicz kiedyś 

Nie pamiętam, czy to zdjęcie jest sprzed, w trakcie czy już po mojej maturze. Sądząc po minie, mogło być zrobione jednak tuż przed egzaminami. Tak czy siak, mimo stresu, po latach zostają dobre wspomnienia. Powodzenia dla wszystkich maturzystów! Mocno trzymam kciuki‼️ – napisała Magdalena Adamowicz.

Zdjęcie wywołało mnóstwo pozytywnych reakcji, a internauci zasypali kobietę komplementami. Szczególną uwagę zwrócono na podobieństwo córki i mamy, fani piszą:

– O, masz! Antosia czy Mama?

– Myślałam, że to Pani starsza córka. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Antonina bardzo przypomina swoją mamę, ale licealistka do matury ma jeszcze trochę czasu. Warto podkreślić, że angażuje się w życie szkoły i została Prezydentem Parlamentu Uczniowskiego 38 kadencji w swoim liceum. Myślicie, że po studiach zajmie się polityką?

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Magdalena Adamowicz (@adamowicz_magda)

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Magdalena Adamowicz (@adamowicz_magda)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.