Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Rozenek znowu chwali się małym Henryczkiem. Internautkę zaniepokoił jeden szczegół, wybuchła dyskusja
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 28.06.2020 10:42

Małgorzata Rozenek znowu chwali się małym Henryczkiem. Internautkę zaniepokoił jeden szczegół, wybuchła dyskusja

Małgorzata Rozenek
Screen z https://www.instagram.com/m_rozenek/?hl=pl

Porady, które internauci często udzielają pod zdjęciami gwiazd, mają na celu ośmieszenie i poddanie pod wątpliwość umiejętności rodzicielskich. Na szczęście Małgorzata Rozenek umiejętnie i humorystycznie podeszła do tematu. Uważacie, że takie zaczepne komentarze powinno się ignorować, czy wręcz przeciwnie?

Czy to dziecko nie ma za ciepło? – komentarz zatroskanej obserwatorki szybko doczekał się odpowiedzi gwiazdy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Rozenek od urodzenia trzeciego synka — Henryka, nie daje fanom czasu na domysły i plotki i nieustannie pokazuje, jak spełnia się w roli matki. Na jednym z udostępnionych zdjęć internautka zauważyła coś niepokojącego. Natychmiast wybuchła żarliwa dyskusja. Znamy szczegóły tej zaskakującej historii.

  1. Najpiękniejszy dzień z życia zamienił się w istny koszmar. Panna młoda i goście zamarli w jednej sekundzie, nikt nie przewidział zachowania męża
  2. Zarobki nad morzem właśnie orbitują. W kuchni w Łebie zarobisz 10 tys., zwykły sprzedawca przekąsek w Juracie może liczyć na 5 tys. złotych
  3. Zostawili dziecko w żłobku i pojechali do domu. Nie mieli pojęcia, że widzą je po raz ostatni

Internautka zauważyła niepokojący szczegół — Małgorzata Rozenek odpowiada

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie, na którym leży w łóżku a obok niej, w specjalnym nosidełku słodko śpi Henryczek. Internautka szybko zareagowała na zdjęcie i napisała:

Małgorzata Rozenek odpowiedzią zaskoczyła wszystkich

Gwiazda zdecydowała się na odpowiedź i ze stoickim spokojem odpisała internautce — zaczyna się. Ton wypowiedzi świeżo upieczonej mamy, rozbawił wielu obserwatorów, ponieważ w szybki i skuteczny sposób zaznaczyła, że nie robią na niej wrażenia takie zaczepne komentarze.

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z małym Henrykiem i tym samym wywołała zaskakującą dyskusję. Jedna z internautek skomentowała krytycznie metody wychowawcze gwiazdy. Komentarz mamy wszystkich zadziwił.

Małgorzata Rozenek

Młoda mama od narodzenia synka nieustannie zbiera tysiące gratulacji i życzeń od swoich obserwatorów. Ku uciesze fanów, kobieta nie stroni od mediów i nieustannie dzieli się szczegółami ze swojego życia. Jednak to, co zauważyła na ostatnim zdjęciu jedna internautka, wywołało prawdziwą burzę.

Małgorzata Rozenek odpowiedziała internautce.

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek chętnie pozuje z synkiem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nawet 6000 zł do emerytury. Dobre wieści dla wszystkich seniorów, niektórzy z nich zyskają wyjątkowo dużo na waloryzacji
  2. Tragiczne odkrycie w Gdyni. Niestety w basenie odkryli straszną prawdę
  3. Przechodzą obok nagrobka i nie wierzą własnym oczom. Większość ucieka w popłochu, grób skrywa ogromną tajemnicę
  4. Wzięła synka na ręce i zeszła na dół. Gdy zobaczyła męża, natychmiast pobladła
  5. Pamiętacie oranżady z PRL? Dziś nie ma podobnych etykiet
  6. Ogromny dramat Mariana Opani. Bardzo współczujemy i trzymamy kciuki

Źródło: instagram.com