Małżeństwo tych dwojga ludzi było chyba najkrótszym znanym związkiem sakramentalnym w historii. Para rozstała się zaledwie po jednym dniu od ślubu. Nigdy nie uwierzycie, jaki był powód ich zerwania. Aż ciężko uwierzyć. 

Ich małżeństwo trwało tylko jeden dzień. Mało kto chce wierzyć w oficjalny powód rozstania, jest nieprawdopodobny. Myślicie, że to prawda? Internauci mocno w to powątpiewają.

Małżeństwo rozpadło się po jednym dniu

Ślub tej kobiety był dla niej spełnieniem marzeń i wielu się wcale temu nie dziwi. Jillian powiedziała sakramentalne „tak” na jednej z plaż w Meksyku. Jednak ich bajkowe życie nie trwało długo. Następnego dnia jej świeżo upieczony mąż przyszedł do niej i jej oznajmił, że muszą się rozstać. Młoda kobieta nie mogła uwierzyć w te słowa.

Swoją historią postanowiła podzielić się poprzez popularną aplikację Tik Tok. Na koncie zamieściła nagranie, w którym wszystko opowiedziała, nie pominęła żadnego szczegółu. Jej mąż miał zachować się okropnie.

  1. Pamiętacie Zuzię z ”Lokatorów”? Zrobiono jej zdjęcia, ciężko uwierzyć własnym oczom
  2. Tadeusz Rydzyk już się nie wywinie? Jest donos na jego biznes, o wszystkim wie prokuratura

Wszystkiemu winna teściowa

Jillian o wszystko obwinia swoją byłą już teściową, która miała namówić swojego syna do kuriozalnego wyboru pomiędzy żoną a sobą samą. Być może ku zaskoczeniu wszystkich, mężczyzna postanowił wybrać matkę, a swoją decyzję obwieścił w dosyć dramatycznym geście rzucenia obrączką o ziemię.

Internauci nie dowierzają porzuconej kobiecie, zarzucają jej, że wymyśliła tę historię. Do całej sprawy postanowiła również wtrącić się rodzina pana młodego, która uważa, że małżeństwo rozpadło się przez okropny charakter panny młodej. Komu teraz wierzyć? Na ten temat spiera się już ponad 14 milionów internautów, którzy wyświetlili wideo.

Wy co uważacie o tej sprawie, myślicie, że była żona wszystko to wymyśliła? To nie pierwszy raz, kiedy słyszymy o dramatycznych sytuacjach na weselach.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

małżeństwo
fot. tiktok.com/jillian_diana

Jillian opowiedziała swoją historię na Tik Toku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczna niedziela w polskim mieście. Pożar wybuchł nagle, są ofiary
  2. TVP przekazało niewiarygodną informację. Stawiają płot na granicy dwóch województw. O co chodzi?
  3. Zabrał bezdomnego do fryzjera. Mężczyzna przeszedł metamorfozę, w którą sam nie mógł uwierzyć
  4. Kobieta bardzo spieszyła się do ginekologa. Kiedy dotarła na miejsce, lekarz aż zaniemówił, tylko na nią popatrzył
  5. Dramat Barbary Brylskiej. Mało kto wie, co się działo tuż przed śmiercią jej córki. Przeżyła istne piekło
  6. Elżbieta cierpiała z powodu jednej dolegliwości, rozpoczęła terapię sokiem z żurawiny. Uciążliwość zniknęła natychmiast, Ela znów może cieszyć się życiem

Źródła: se.pl, tiktok.com

 

Poprzedni artykułCzy maseczki wciąż powinny być obowiązkowe? Jakie jest wasze zdanie?
Następny artykułMasz jeszcze 10-groszówkę z PRL-u? Za monetę płacą majątek
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.