Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Marcina Dańca jest od niego sporo młodsza! Dzieli ich 20 lat
Robert Głowacki
Robert Głowacki 21.07.2019 14:16

Żona Marcina Dańca jest od niego sporo młodsza! Dzieli ich 20 lat

Marcin Daniec żona
screen youtube.com@TVP VOD

Marcin Daniec: żona popularnego satyryka jest od niego 20 lat młodsza. Komik zdecydował się opowiedzieć jak układa mu się w związku z dużo młodszą kobietą. Co więcej, postanowił zdementować plotki na temat powodów jego małżeństwa z kobietą zaledwie 4 lata starszą od jego córki. O czym jeszcze opowiedział Marcin Daniec?

Różnica wieku w związku nie robi dużego wrażenia, szczególnie w świecie show-biznesu, jednak gdy parę dzieli aż 20 lat, mało kto przejdzie obok tego obojętnie. Marcin Daniec: żona komika jest od niego 20 lat młodsza, co więcej jest zaledwie 4 lata starsza od jego córki z poprzedniego małżeństwa. Komik zdecydował się opowiedzieć o swoim związku.

Marcin Daniec: żona komika jest 20 lat młodsza

Marcin Daniec jest związany z Dominiką Grobelką, która jest od niego 20 lat młodsza. Para pobrała się w 2001 roku, a sześć lat później na świat przyszła ich córeczka Wiktoria. Związek z 20 lat młodszą kobietą wzbudził wiele emocji, szczególnie w czasach, gdy para się pobrała. Jak układa się życie małżeńskie Marcina Dańca? Komik w rozmowie z tygodnikiem Świat&Ludzie zdecydował się opowiedzieć o swoim związku.

Jeśli poznaje się najcudowniejszą kobietę na świecie w połowie życia, to tę miłość szanuje się po stokroć. Jestem klasycznym pantoflarzem głaszczę po główce, całuję po dłoniach, nie kłócę się, nie narzucam, rozpieszczam jak mogę. Żyjemy spokojnie i bez fajerwerków – zwierzył się Daniec.

Plotkowano, że Dominika Grobelka zdecydowała się na ślub z Marcinem Dańcem, aby się wypromować, a także wzbogacić, jednak komik stanowczo temu zaprzecza. W wywiadzie dla Świata&Ludzi wyznał, że jego żona stroni od mediów, a połączyła ich prawdziwa miłość.

Nie wyszła za mnie dla kariery, a tym bardziej dla pieniędzy! Nie potrzebuje rozgłosu. Pobraliśmy się 15 lat po moim rozwodzie, córka urodziła się 6 lat po naszym ślubie! Wyczerpałem wszystkie, ewentualne haki – zażartował na łamach Świat&Ludzie.

Marcin Daniec: dzieci

Pierwszym dzieckiem komika jest córka Karolina, która jest owocem miłości z jego pierwszego małżeństwa. Dziś ma 39 lat i jest zaledwie cztery lata młodsza od obecnej żony swojego taty. Druga córka Marcina Dańca urodziła się w 2007 roku i ma na imię Wiktoria, a jej matką jest obecna żona satyryka. Co ciekawe młodsza pociecha komika idzie w jego ślady i czasem występuje na scenie wraz z tatą.

Ma talent i uwielbia występować! W St. Petersburgu na Florydzie, 3 maja pod pomnikiem Kościuszki, zaśpiewała piosenkę Janka Pietrzaka Taki kraj. Wszyscy byli wzruszeni! Chętnie występuje też w szkolnych przedstawieniach. Napisała (sama!) scenariusz musicalu na zakończenie roku, w którym też zagrała – zwierzył się dumny tata w tygodniku.

Marcin Daniec rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, jednak tym razem zrobił wyjątek. Swoją prywatność chce zachować tylko dla swoich najbliższych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Marcin Daniec: żona

Marcin Daniec: żona komika jest od niego 20 lat młodsza.

Marcin Daniec: żona

Para pobrała się w 2001 roku.

Marcin Daniec: żona

W 2007 roku na świat przyszła ich córka Wiktoria.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gwiazda YouTube zginęła w wypadku na elektrycznej hulajnodze. Zderzyła się z ciężarówką
  2. Helena Vondrackova pokazała się w bikini. Trudno uwierzyć, że ma 72 lata!
  3. Jak się opalać, żeby się nie spalić? Najważniejsze zasady bezpiecznego opalania
  4. Pamiętacie Kasię z programu „Śmiechu warte”? Co dziś robi i jak potoczyła się jej kariera?
  5. Dlaczego kot śpi na człowieku? Powody mogą was zaskoczyć

źródło: pomponik.pl