Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Samo Życie > Mąż został przyłapany na zdradzie. Jego żona wszystko nagrała, mężczyzna stracił pracę
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 07.08.2020 16:30

Mąż został przyłapany na zdradzie. Jego żona wszystko nagrała, mężczyzna stracił pracę

mąż
screen twitter

Zaufanie to fundament każdego związku. Brak wzajemnej lojalności może doprowadzić do zakończenia relacji. Tym razem nie było inaczej. Mąż pewnej kobiety dopuścił się zdrady i, niestety, żona ona tego świadkiem. Sytuacja nie pozostawiała żadnych wątpliwości, zraniona dziewczyna marzyła już tylko o zemście.

Mąż został przyłapany przez swoją żonę na gorącym uczynku. Kobieta była świadkiem niewierności swojego partnera. Wszystko udało jej się uwiecznić na nagraniu, które później opublikowała w sieci. Zraniona dziewczyna, chcąc zemścić się za wyrządzoną krzywdę, doprowadziła swojego ukochanego do utraty pracy.

Mąż stracił pracę przez swoją niewierność

Jia Ding, Sekretarz Komitetu Partii Miasta Yongle stracił swoją znacząca posadę przez zdradę. Kobieta udokumentowała na krótkim filmiku konfrontację z kochanką Jia Dinga. Na nagraniu widać jak wylewa całą swoją frustrację i krzyczy na kochankę mężczyzny. Stara się również uchwycić jej twarz, lecz ona skutecznie unikała kamery. Mąż w pewnym momencie włącza się do nieprzyjemnej konfrontacji i próbuje uspokoić swoją żonę. To jeszcze bardziej potęguje jej złość i atmosfera robi się coraz bardziej napięta.

Kobieta zemściła się za wyrządzona krzywdę

Po całym zajściu kobieta marzyła o tym, aby skompromitować swojego partnera. Udostępniła w mediach społecznościowych film, na którym jej mąż zostaje przyłapany na zdradzie. Kochanka mężczyzny ukrywała się w wannie przed jego żoną. Jednak kryjówka okazała się nieskuteczna.

  1. Ministerstwo właśnie zabrało głos. Obostrzenia wracają w Polsce, wiadomo co się stanie z Polakami
  2. Śmierć w „Na Wspólnej”. Tragiczne okoliczności rozstania z jedną z bohaterek

Mimo tego, iż to właśnie mąż kobiety ponosi największą odpowiedzialność za zaistniałą sytuację, to najbardziej poszkodowana okazała się kochanka mężczyzny. Wściekła żona, zupełnie nie hamowała negatywnych emocji. Szarpała za włosy ukrywającą się kobietę, która przez cały czas próbowała się bronić.

Cała sytuacja została nagrana przez osobę, której nie widać na nagraniu. Filmik skompromitował niewiernego mężczyznę, który został pozbawiony swojego ówczesnego stanowiska. Patria nie mogła pozwolić sobie na to, by taki osobnik negatywnie wpłynął na jej wizerunek.

Mąż został ukarany, a kobieta dopięła swego i zemściła się za wyrządzoną jej krzywdę. Nielojalny mężczyzna na pewno pożałował swojego czynu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż

Mąż został przyłapany na zdradzie przez swoją żonę.

mąż

Konfrontacja została udokumentowana na krótkim nagraniu.

mąż

Mąż stracił swoja dobrą posadę, przez niewierność.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Więźniowie nie dali żyć ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Porażające, co zrobili w areszcie
  2. Ciężarna kobieta pozowała z rojem pszczół na brzuchu. Niestety, stało się najgorsze
  3. Nie żyje już 80 kobiet. Na jaw właśnie wyszły kolejne dramatyczne fakty
  4. Matka ukryła kamerę w pokoju córki. Zobaczyła zachowanie dziecka i zbladła, błyskawicznie zadzwoniła na policję
  5. Przewidujemy ekstremalny szturm na Biedronkę. Wszystko przez 12+12, tłumy przy kasach są niemal pewne