Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Kochanka

Kochanka

teściowa
11.06.2024 15:02 "Mąż przyprowadził kochankę do domu. Razem z nimi była jego mamusia"

Historię niektórych internautów o zdradach i towarzyszących temu sytuacjach obijają się szerokim echem w sieci. Teraz swoją opowieścią podzieliła się pewna kobieta, której cały świat nagle wywrócił się do góry nogami. Niewiarygodne, jak potraktował ją zarówno mąż, jak i teściowa.

załamana kobieta z telefonem
08.06.2024 08:49 "Odebrałam telefon od kochanki męża. W słuchawce padły trzy słowa"

W sieci można znaleźć mnóstwo historii o zdradach, które naprawdę wyciskają łzy. Swoim doświadczeniem podzieliła się również pewna internautka, która o romansie swojego męża dowiedziała się nagle. Po półtora roku zadzwonił do niej telefon. Kochanka miała jedną prośbę.

załamana kobieta
28.05.2024 21:25 Mąż mnie zdradził z 20 lat młodszą. Załatwiłam go po mistrzowsku

Historie o tym, jak mężowie zostawiają swoje żony dla młodszych kochanek, zawsze budzą ogromne oburzenie w sieci. Swoją opowieścią podzieliła się również Klaudia, która nie zamierzała tak łatwo odpuścić i szybko złożyła nowej wybrance ukochanego wizytę. Tego się nie spodziewała.

załamana kobieta
26.05.2024 22:34 "Moja przyjaciółka zabrała mi męża". Po latach się "odwdzięczyłam"

Każda historia o zdradzie zawsze wywołuje ogromne poruszenie i oburzenie wśród internautów. Teraz pewna internautka podzieliła się swoim własnym doświadczeniem, które szybko stało się prawdziwym hitem sieci. Niewiarygodne, jak potraktowała ją przyjaciółka i jak ona odwdzięczyła jej się po latach.

mężczyzna pod prysznicem
13.05.2024 12:42 "Mąż był w łazience. Weszłam i aż mnie zmroziło. Zamiast czułości była awantura"

Małżeństwa borykają się z wieloma problemami i kryzysami. O swojej historii opowiedziała również Ania, która od dłuższego czasu nie potrafiła zrozumieć zachowania swojego męża. Jej opowieść poruszyła wszystkich internautów.

Julia Dybowska, partner miliarder
11.04.2024 20:13 Zamieszkała pod jednym dachem z partnerem miliarderem, jego byłą żoną i dziećmi

Julia Dybowska, czyli “żywa lalka Barbie”, kilka lat temu związała się z tehereńskim miliarderem. Krótko po rozpoczęciu relacji zamieszkała z nim w położonej w Londynie willi, którą musiała dzielić z byłą żoną i dziećmi mężczyzny. Te okoliczności nie podobały się pierwszej partnerce miliardera. Chętnie opowiedziała o nich w mediach.

zdrada
21.01.2024 10:58 Mąż latami zmuszał ją do życia z kochanką! Z młodą dziunią dzieliła nie tylko dom: "To upokarzające, czułam się jak śmieć"

Życie Doroty miało być takie piękne! Luksusowy apartament, mnóstwo sprzętów ułatwiających życie i brak obowiązku pracy. Dwójka pięknych i mądrych dzieci i zapewnione wszystko, czego potrzeba do szczęścia. Sielanka jednak nie mogła trwać wiecznie. Z jej męża wyszedł ostatni drań! Jak on mógł jej coś takiego zrobić? Ucieczka z domu nie wydawała się być najlepszym pomysłem…

Znalazła list w kieszeni męża
13.10.2023 16:35 Znalazła list w kieszeni męża. Kiedy zobaczyła treść, nogi się pod nia ugięły. Mogła zrobić już tylko jedno

Tajemnice między partnerami bez wątpienia mogą zniszczyć relację łączącą zakochanych. Jeszcze gorzej jest, gdy dany sekret nie zostanie ujawniony przez jednego z małżonków, ale wyjdzie na jaw zupełnym przypadkiem. Tak właśnie było w przypadku tej kobiety, która w reakcji na to, co odnalazła, mogła zrobić tylko jedno.

Mężczyzna
31.12.2020 12:51 „Mam 43 lata i 19-letnią kochankę. Nie uwierzycie, co robi za nowe buty”

Piotr ma 43 lata i 19-letnią kochankę. Mężczyzna nie traktuje swojej młodszej ukochanej na serio. Dla niego jest to dziewczyna, z którą może się tylko zabawić i wprost nazywa ją „głupią”. Ostatnio zdradził, co kobieta jest w stanie zrobić dla niego za nowe buty i inne markowe ubrania. Aż ciężko uwierzyć, co takiego wyrabia. Piotr od 20 lat ma żonę i spełnia się jako kochający mąż oraz wzorowy tata. Kiedy jego małżonka poświęca się czwórce ich dzieci, Piotr zabawia się ze swoją 19-letnią kochanką, którą ma za nic.

mąż
07.08.2020 16:30 Mąż został przyłapany na zdradzie. Jego żona wszystko nagrała, mężczyzna stracił pracę

Zaufanie to fundament każdego związku. Brak wzajemnej lojalności może doprowadzić do zakończenia relacji. Tym razem nie było inaczej. Mąż pewnej kobiety dopuścił się zdrady i, niestety, żona ona tego świadkiem. Sytuacja nie pozostawiała żadnych wątpliwości, zraniona dziewczyna marzyła już tylko o zemście.Mąż został przyłapany przez swoją żonę na gorącym uczynku. Kobieta była świadkiem niewierności swojego partnera. Wszystko udało jej się uwiecznić na nagraniu, które później opublikowała w sieci. Zraniona dziewczyna, chcąc zemścić się za wyrządzoną krzywdę, doprowadziła swojego ukochanego do utraty pracy.